vazektomija

More_bre:
...ono što je svakome dato
je fizička mogućnost a ne moralno pravo da imaju i odgajaju dete.
tu istu mogućnost imaju i magarci i psi lutalice.
Ako je neko nepodoban da odgaja dete, tu grešku plaća (i) dete...
Dobro bre. Ako misliš da nisi sposoban da odgajaš decu, bolje da ih nemaš.
Šta tu ima da se filozofira?
 
Bah, nemam pojma. U principu tvoja odluka i tvoja stvar. Jedino se nadam da nemas izmedju 22 i 28 godina, jer tada ljudima svasta pada napamet da urade sa sobom, pa posle mogu da se predomisle ali avaj...
Da meni muz ili decko dodje sa ovakvom pricom, a ja da ne zelim decu takodje, rekla bih da je ok, i ako bude trebalo uvek mozemo da budemo hraniteljska porodica nekom sirocetu. Ali ako bih zelela dete onda bi tu verovatno bio kraj veze.
Ako si bas toliko siguran u to, onda idi i operisi se. Ako nisi 100% siguran onda nemoj.
 
Иначе, свако ко не жели дете и не треба да га има, са тим се, рекох већ, слажем.
Али свако ко гарантује за себе да ће од сада, па до краја живота остати исти, и неће се променити...тај ми звучи незрело...[/QUOTE]



To je ukratko i moje misljenje o tvojoj odluci.Nikad ne reci nikad.
Ali slazem se da ako si ti tako odlucio onda neka bude tako i onda si u pravu.Znam dosta ljudi koji su ocigledan primer da ne treba imati dece po svaku cenu! I ako se nekad i predomislis kajaces se, ali ces bar znati da te niko nije naterao i nikoga neces da krivis zbog toga.
I mislim da produzetak loze ne mora svakom coveku da bude obaveza i krajnji cilj.I ne mislim da je taj covek zbog te svoje odluke poremecen.
Ja imam dete i ne bih mogla da zamislim svoj zivot bez njega.Ali pozdravljam i suprotna misljenja.Covek se jednostavno ne oseca sposobnim da ima dete i to je sasvim ok po meni.
Vazno je da si ti ispunjen na nekom drugom polju zivota i da te to cini srecnim!

Želim ti da se nikad ne pokaješ zbog svoje odluke!
SREĆNO!
 
Ja mislim da lupetas gluposti...
I da ne reses!!!
Jeste da je zivot tuzna misao koja se plese, ali mozda naucis i ti taj ples...Hehheheheh

Ali ako bih ovo shvatila ozbiljno, rekla bih da nisi normalan!!! Pa zar da covecanstvo ostavis bez prezgodnih naslednika?!?! ;))
 
shaddow:
OK, to je njegov izbor, ali mi nije jasno šta je tu toliko dobro? Šta znači da o tome misliš "sve najbolje"? To me malo podseća na leksikone u osnovnoj školi, kada te pitaju "šta misliš o Peri Periću", a ti odgovoriš, "sve najbolje":

Draga Shaddow,.....ja mislim njemu sve najbolje....pa sta ako covek nezeli decu, treba da ga ubijem zbog toga,..Valjda je zreo i zna zbog cega je to uradio...Ima ljudi koji ne zele decu...i to je to..Ni ja ne zelim decu, meni kod dece nije nista simpaticno...ko zna mozda promenim misljenje...ali sad nemam u planu da ih imam narednih 10 godina,..

Ne razumem razlog zasto se sad ti toliko iscudjavas????????
Njegova stvar i gotovo!
 
Samantha Jouns:
Draga Shaddow,.....ja mislim njemu sve najbolje....pa sta ako covek nezeli decu, treba da ga ubijem zbog toga,..Valjda je zreo i zna zbog cega je to uradio...Ima ljudi koji ne zele decu...i to je to..Ni ja ne zelim decu, meni kod dece nije nista simpaticno...ko zna mozda promenim misljenje...ali sad nemam u planu da ih imam narednih 10 godina,..

Ne razumem razlog zasto se sad ti toliko iscudjavas????????
Njegova stvar i gotovo!
Dragi Samanta, vidim da me nisi dobro razumeo. Ja se nisam čudio tome što on neće da ima decu, nego tvom komentaru. :)

PS: Ne znam se piše odvojeno. :)
 
Elastica IncredibIe:
neverovatno da i posle onoliko virtuelno posisanih qraca i hard-core sex-a sa svim mogucim profilima MUSKARACA koje je objavljivala na forumu neko jos uvek misli da je samanta musko :)
Ne bih da se mešam, al ipak ću :wink: Pogledaj kako je ona započela odgovor njemu...to je to :wink:
 
shaddow:
Dragi Samanta, vidim da me nisi dobro razumeo. Ja se nisam čudio tome što on neće da ima decu, nego tvom komentaru. :)

PS: Ne znam se piše odvojeno. :)

P.S. JA SAM ZENSKO
P.P.S NEMOJ ME ISPRAVLJATI U PRAVOPISU KOJI DRZIM U MALOM PRSTU,,..POSTO SAM PISALA KAD SAM BILA NA POSLU NISAM MOGLA U ZURBI DA SE ISPRAVIM...
P.P.P.S - svako ima svoje misljenje pa tako i ja i pocni da se navikavas na to...
 

Back
Top