Vauceri za penzionere

izuzetan

Aktivan član
Poruka
1.546
Neko jako pametan osmislio je da se daju 100 000 vaucera za penzionere za vikend na nekoj planini ili banji. I sada ljudi ce reci o pa lepo plemenito je to. I ok dobro nema nista lose u tome ali sta je tu lose? Pa lose je to da je neko osmislio da se ti vauceri daju bilo kom penzioneru bez ikakvih uslova i kriterijuma a jedini kriterijum je ko dodje na salter poste prvi. I tako penzioneri masovno milioni njih su poleteli na saltere posta. Drugih kriterijuma nema. I zasto se to deli po salterima posta ko je toliko pametan to da smisli??

Pa neko ko je reko sebi ako damo najsiromasnijim penzionerima te vaucere i posaljemo ih preko pisma onda nema redova a kad ima redova onda ima nase reklame da se reklamiramo. Znaci radi reklame oni daju vaucere penzionerima na salterima posta . Jer da se daje preko pisma nema niko to ne vidi. Ovako dodju milioni penzionera na salterima posta i onda se prave redovi do ulica i onda prolaznici vide masovne redove raspitaju se sta je ovo i onda cuju da se deli sakom i kapom i onda kazu o pa dobra je vlast.

I onda se od jutros rano napravili visemilionski redovi po celoj Srbiji , ljudi su cekali satima i satima sa hronicnim bolestima, neki su padali u nesvest kako smo culina video snimku ispod, neki malo jaci su se tukli da dobiju bolje mesto u redu pa su intervenisale hitne pomoci kako smo isto culi na tom videu ispod .

Dakle ta reklama vlasti je jako jako jako skupo kostala penzionere daleko vise nego vrednost tih vaucera.

Znaci da smo normalna drzava eto 100 000 vaucera bi se lepo dali najugrozenijim penzionerima sa najmenjim primanjima i lepo gospodski preko poslatog pisma a ne ovako varvarski. A lako je dobiti listu 100 000 najugrozenijih penzionera sa najmanjim primanjima preko centralnog kompjutera. Dakle poso od 5 minuta.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Воле пензоси да чекају у редовима по цичи зими.

Хвала Вучићу што је омогућио пензосима да уживају у редовима.

Слиниша Мали најавио нову траншу ваучера, таман да могу опет да чекају ред.
 
ja sam stigao ispred poste u 5.45 i vec je njih osmoro bilo ispred mene.
u 10 sati kada je ponestalo vaucera ostalo je ispred poste brat bratu 100 ljudi.
a mala smo opstina

meni i zeni 20 000 pokriva 5 nocenja u sokobanji
dal' je moglo da se izvede podela vaucera na drugaciji nacin, sigurno.

da je vredelo cekati satima, vredelo je

e sad. ko kako dozivljava
 
ja sam stigao ispred poste u 5.45 i vec je njih osmoro bilo ispred mene.
u 10 sati kada je ponestalo vaucera ostalo je ispred poste brat bratu 100 ljudi.
a mala smo opstina

meni i zeni 20 000 pokriva 5 nocenja u sokobanji
dal' je moglo da se izvede podela vaucera na drugaciji nacin, sigurno.

da je vredelo cekati satima, vredelo je

e sad. ko kako dozivljava
Ti si penzioner?
 
Drzi do sebe. Nedje da uzme vaucer. Gospodin.

420012387_764691902187411_4813244197239730281_n.jpg
 
Ваучере су дрпили СНС фунционери због препродаје,
Прода за 20 евра...овај следећи прода за 40..
и тако летњи дан до подне
само нек се пара врти :D
 
Ne razumem zašto se sada daju vaučeri a ne u martu, aprilu kad bude lepo vreme? I taman da se dele pre opštinskih izbora 😎

Nisam uzela i neću da uzmem vaučere. Nismo ni mama ni ja uzimali ni ranije te vaučere, a posebno nećemo penzionersku karticu.

Preko te kartice sve što se kupi ide prvo u PIO Fond a odatle u Poresku upravu.

Zašto bi PU znala koliko trošim na namirnice, koliko me košta ovo, ili ono?

Molim pravnike, ukoliko ih ovde ima da odgovore na pitanje: Pošto se svaka penzionerska kartica vodi na ime osobe XY kako je to regulisano Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti?

Izvinjavam se što sam proširila temu.
 
Ваучере су дрпили СНС фунционери због препродаје,
Прода за 20 евра...овај следећи прода за 40..
и тако летњи дан до подне
само нек се пара врти :D
Eno već uveliko po društvenim mrežama se vrte ponude vaučera.
Inače te pare iz budžeta opet idu SNS funkcionerima ili onima oko njih jer su smeštaji obuhvaćeni vaučerima opet njihovi,izgrađeni i kupljeni opet od nihovih.... Legalno izvlačenje para plus besplatna reklama.
A ovo ponižavanje i pišanje po sirotinji koja je čekala, pa jbg realno ista se najviše oduševljava time jer on "daje".
Ne možeš masi koja ne želi da misli objašnjavati da ne "daje" nego bukvalno troši njihove pare. Ja kažem sve ide svom prirodnom kraju. Skoro da im ne mogu više zameriti što šišaju ovce
 
Ne razumem zašto se sada daju vaučeri a ne u martu, aprilu kad bude lepo vreme? I taman da se dele pre opštinskih izbora 😎

Nisam uzela i neću da uzmem vaučere. Nismo ni mama ni ja uzimali ni ranije te vaučere, a posebno nećemo penzionersku karticu.
džaba ti i da oćeš - otišlo za 2 sata 100.000 kom
Preko te kartice sve što se kupi ide prvo u PIO Fond a odatle u Poresku upravu.

Zašto bi PU znala koliko trošim na namirnice, koliko me košta ovo, ili ono?
marketinške statistike
ništa strašno
da ovi sa društvenog smera nešto proizvo... pardon... rade
Molim pravnike, ukoliko ih ovde ima da odgovore na pitanje: Pošto se svaka penzionerska kartica vodi na ime osobe XY kako je to regulisano Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti?

Izvinjavam se što sam proširila temu.
podatke o ličnosti ne poštuje ni jedna kompanija zbog petolistopadskih izmena

izlupali ste šerpe za ovakav sistem
 
Eno već uveliko po društvenim mrežama se vrte ponude vaučera.
Inače te pare iz budžeta opet idu SNS funkcionerima ili onima oko njih jer su smeštaji obuhvaćeni vaučerima opet njihovi,izgrađeni i kupljeni opet od nihovih.... Legalno izvlačenje para plus besplatna reklama.
A ovo ponižavanje i pišanje po sirotinji koja je čekala, pa jbg realno ista se najviše oduševljava time jer on "daje".
Ne možeš masi koja ne želi da misli objašnjavati da ne "daje" nego bukvalno troši njihove pare. Ja kažem sve ide svom prirodnom kraju. Skoro da im ne mogu više zameriti što šišaju ovce
tebi fali Tito & društvena svojina
ili
eto ne ide u firme ovih iz tvoje omiljene stranke

kako god da ide ide u Srbiju ne za Nemačku i ostale zapadske klošare pilićare koje ste dovukli

da ne treba u LIDL da ide?
 

Back
Top