Vase misljenje o srpskim muslimanima?

Da li Srbin moze biti musliman?

  • Moze

  • Ne moze


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Naravno da Srbin moze biti musliman !

Muslimana ima Arapa, Turaka, Iranaca, Pakistanaca, Indusa.......zasto ne bi moglo biti i Srba?

Ako moze biti Jehovinih svedok ili ateista, ZASTO NE BI MOGLO BITI i MUSLIMANA???

Srbi, nastali od Slovenskih i nekih plemena koji su srodni, dok jos nisu presli u Pravoslavlje, nisu mogli dozvoliti "stranoj" veri da udje u plema, a pogotovo ne kad se Srbstvo zasniva na Pravoslavlju. :)

Ima li Pravoslavac Musliman? :hahaha:
 
Глупост али чиста глупост... Ако је неко рођен у САД он је пре свега американац, ако је неко рођен у Француској он је пре свега Француз, ако је неко рођен у УК он је пре свега Британац... ако је неко рођен у Србији он треба да буде све само не СРБИН ????

Ако су рођен у Србији онда мораш да говориш и пишеш СРПСКИ (ћирилицом), браниш Србију у случају рата и да се изајањаваш као Србин... тек кад те неко пита порекло можеш да кажеш да си Мађар, Словак, Хрват или пак неко новокомпоновани народ Боњшак, Војвођанин, Марсовац, Џедај и сл...

E vidis ZATO je dobar naziv SRBIJANAC za sve one koji su iz Srbije.....Bilo da su Srbi ili ostali.....To ime odrazava GEOGRASFSKU PRIPADNOST, a ne nacionalnu.

Da se na tome insistiralo mnogi teski problemi ne bi postojali.
 
pojma nemamo, nikad ne glasam na glupavim anketama,
tako da moj glas otpada.

možda ti?

heehehehe
cool.gif
 
Da Srbin ne moze biti Musliman glasaju samo oni koji ne znaju da osim Bosnjaka ima i Turaka, Pakistanaca, Albanaca, Arapa, Iranaca, Indonezana, Rusa i ostalih naroda muslimana....

zato je nekad i postojao jugosloven kao što si ti danas , na primer vojvođanin.

da rasplini, obesmisli, razvodnji, negde čak i izbriše nacionalni identitet.

nismo mi amerikanci, ebiga blajbi.
 
I cemu je posluzila ta homogenizacija?

Da srpski narod zivi bolje ili da POPOVI UPRAVLJAJU?

Da Srbi budu U VECNOM SUKOBU SA SVIMA koji nisu pravoslavci?

Da im SMANJI BROJNOST za vise od polovine, nepriznajuci ostale narode za Srbe koji nisu pravioslavni?

dobro bre blajbi, šta se dernjaš,

primamo te u svoje svete srpske redove,

evo, ja ti garantujem da niko neće da te dira što si srbin-vojvodžanin:D
 

Back
Top