Od 9 avgusta Srbi neće moći voziti kola na Kosovu sa srpskim vozačkim dozvolama

nesko101

Elita
Poruka
18.312
Autorska
Svi Srbi koji žive na Kosovu neće moći više voziti kola sa Srpskim vozačkim dozvolama.Svi će sada reći pa izvadite šiptarske i vozite.Ali tu je sada drugi problem.Većina nas voze kola sa tablicama BG,KV i slično sa ovlašćenjima.Sada svako kada izvadi šiptarsku vozačku više neće moći voziti kola iz Srbije sa ovlašćenjem kažu tako da nije po zakonu ovi okupatori iz Prištine.Još jedan dokaz Vučićeve veleizdaje.
 
Autorska
Svi Srbi koji žive na Kosovu neće moći više voziti kola sa Srpskim vozačkim dozvolama.Svi će sada reći pa izvadite šiptarske i vozite.Ali tu je sada drugi problem.Većina nas voze kola sa tablicama BG,KV i slično sa ovlašćenjima.Sada svako kada izvadi šiptarsku vozačku više neće moći voziti kola iz Srbije sa ovlašćenjem kažu tako da nije po zakonu ovi okupatori iz Prištine.Još jedan dokaz Vučićeve veleizdaje.
Не квари свечаност...
 
Autorska
Svi Srbi koji žive na Kosovu neće moći više voziti kola sa Srpskim vozačkim dozvolama.Svi će sada reći pa izvadite šiptarske i vozite.Ali tu je sada drugi problem.Većina nas voze kola sa tablicama BG,KV i slično sa ovlašćenjima.Sada svako kada izvadi šiptarsku vozačku više neće moći voziti kola iz Srbije sa ovlašćenjem kažu tako da nije po zakonu ovi okupatori iz Prištine.Još jedan dokaz Vučićeve veleizdaje.
Pa mafija uvek ima nerešiv problem sa svim vlastima, što si muvao sa šiptarima kad ti nisu dali diplomatski pasoš?
A da, nisu još priznati nigde idete sa našim pasošom po svetu i brukate Srbe gmižući....
 
Jel to nece moci Srbi sa medjunarodnom dozvolom da ulaze na teritoriju kosova...?

Eto ti resenja problema koje svi hoce..
Sada ce broj Srba koji su zvanicno na kosovu pasti onoliko koliko ima onih koji imaju kola iz Srbije....jer ce se prebaciti na Srbijansku adresu...

Vucic ce imati svojih 20 000 povratnika....Siptari svoju neznatnu manjinu srba....
koliko ja vidim svi sretni ako ne bude progona i nasilja..
 
Sve se plaća sada čak i paušalni porezi za delatosti trgvina i radionice.Prespavao si ti vidim jedno godinu dana o stanju na Severu Kosova.Težak si provokator a totalna neznalica i bezobrazan do pokvarenosti.
Bivša žena mi iz enklave Plemetina, Obilić....bila dugo udata u lopovsko, mafija selo Prilužije Vušti. Vučitrn..sve znam,,,idem često...moji su iz

Sin joj bio u internatu, srednjoj u S.Mitr

Prizrena pobjegli u Dobrič 1690.
 

Back
Top