VASA ZENA

Gryphon:
Lepo kucka, lepo. Svaka cast.
Sve to lepo zvuchi, ali sta cu ja kad si ti natrcala. I bas me zbog takvog stava privlacis da te zezam ponekad. Nekako si mi simpaticna.
Nemoj da se ljutis, ovo je forum...svi se zezamo.

Ne ljutim se...samo volim Muskarce sa stilom...i kada se zezaju..:-D tada su najsladji i neodoljivi..:-D a ti bas nesto danas nisi u tom fazonu..sorry..mojne ljutis..natrcao si mi..;-)
 
Gryphon:
Ja se ne ljutim...a posebno ne na zene. Znam ja sta ti volis, ali ja bas nisam nesto zainteresovan da ispunjavam te uslove, posebno ne ovde. ;-)

Hajde Gryphon da ovu temu ne pretvorimu u nas chat..A da je zaista tako kao sto je ovo boldovano...Ne bi u nastavku prve napisao ovu drugu recenicu, posebno sto od tebe to niko nije ni trazio.....Ali..muska sujeta je cudo jedno..
 
Zena-Mix..kakvu bi zeleli muskarci:

Zgodna,zavodljiva,clanica Mense.Uspesna,zabavna,zena-stena.Smerna,lucidna,tajanstvena,mastovita,ponekad i opicena.Cedna,nezna,dobrocinitelj,Savrseno gradjena, otmena.Da solidno zaradjuje.Istrazivacica,avanturistkinja u smislu sexa.Da vas jedinog uvek drzi u srcu.Vesta u kuhinji.Harizmaticna.Spremna da sve zaludi samo zbog jednog, svog, muskarca..:-D
 
kučka:
Hajde Gryphon da ovu temu ne pretvorimu u nas chat..A da je zaista tako kao sto je ovo boldovano...Ne bi u nastavku prve napisao ovu drugu recenicu, posebno sto od tebe to niko nije ni trazio.....Ali..muska sujeta je cudo jedno..
A sta fali chetu, pa ovo je ovde za chetovanje...a u ostalom pogledaj tvoje odgovore, u oba si potencirala kakvog ti muskarca volis...i kao sad radi neka moja sujeta (i nju si nasla za shodno da pomenes). Ja sam se salio, a ti to okrenes u raspravu.
Kao trece ja sam rekao da si mi simpaticna, time nisam hteo da skrenem paznju kako si ti shvatila da ti se udvaram. Nego si mi jednostavno simpaticna za zezanje i chatovanje ovde. Jel mozes to tako da prihvatis. Ako ti se nesvidjaju moje sale stavis me na ignore i super oboma. I necu vise o nicemu da se raspravljam sa tobom, posebno zato sto si pomenula musku sujetu. I ja sam mgao da ti napisem odogovr posle tvog posta nesto u tom fazonu, da li bi to bilo tacno?
 
Uhhhh..takvog te volem..evo ..trep,trep okicama..i katanac na ustasca..nista vise necu da kazem..samo Cu..da klimam glavom i tiho izgovaram : Da..dragi..:-D cmokic za tebe :oops: bez udvaranja..:wink:
 
Dlakava_Strvina:
1) Jel? A šta fali pozi "sa strane"? Jes, nije za one sa malom kitom...
2) Švrljaj do mile volje a posle pokupi bojice i papir, zbog gostiju
3) Kupus? Jel si ti zeka ili muško?
4) Ima ko će je zategne!
5) Nacrtaj joj brkove...


Aaaaaaaaaaa!

7.gif
 
loop:
Ne vredjam te ako kazem da bi trebala da bude tvoja susta suprotnost :lol:
Znaci lepa, niska, niza od mene obavezno, prirodna pre svega, da nije fensi:!:
Mudra ,pametna nije dovoljno, i da je osecajna a ne neka kucka.
Naravno da joj ne bih zabranio da radi, neka radi ono sto nju ispunjava, sta ce u kuci po ceo dan da se dosadjuje.
Ali kad bi imali dece, osim one godinu sto dobije za trudnicko dao bih joj ja jos jednu godinu placeno, pa bi mogla posle te godine da bira da li ce jos jednu ili bi da radi.Kad dete napuni 3 godine ide u vrtic.
I tako za svo cetvoro dece koliko ce da rodi najmanje.
Pa to bi bi bilo ukratko to, znaci sve ono sto je susta suprotnost tebi ;)
A što mora da bude niska? Koliki si ti? Metar pedeset? :lol:
 
Lexo, moja je, tako da je bezveze da ti je opisujem.
Tačno kakva bi trebalo da bude.
Mislim da se to, u suštini, ne opisuje, i da to ne umeju da urade oni koji tačno znaju šta hoće.
Tjorak :P
 
cccc zasto se brinuti o tim stvarima ...kakva god da bude ..bice to produkt
tvog rada na njoj .
Zena je ziva materija koju ces da redovno oblikujes spram svojih potreba , prohteva , zelja.... Uostalom zene su tu da ti koriste a na kraju i ako ti se ne svidi sutni je
pa u lov na drugu .:)
 

Back
Top