Kako znati da je žena - ona prava?

Ја сам се шалио, Нато :) Права љубав нема никакве везе с избором -- небитно чији је -- већ с тим колико се двоје поклапају.

А родитељи би свакако требало да учествују, не нужно и да бирају. Деца немају неку нарочиту памет, а родитељ је свакако неко ко има више искуства. Ваља то искуство пренети.

А да се деца ништа не питају, за то дефинитивно нисам.
Имам утисак, нисам сигурна, да чешће користиш ту шалу а твој наратив (саће ме @ННПКИ похвали за нову научену реч) је често озбиљан па може да се схвати погрешно. Добро је повремено се нашалити, све је лакше уз смех.
 
Ako Niki prizna da si prava onda nije spamovanje.
Ех, када би постојао неки универзални тест, уз упоредне наталне карте, студија порекла ..свеукупно једна стручна и озбиљна анализа да то утврди и поштеди нас љубљења жаба у нади да ће постати принц!
 
Имам утисак, нисам сигурна, да чешће користиш ту шалу а твој наратив (саће ме @ННПКИ похвали за нову научену реч) је често озбиљан па може да се схвати погрешно. Добро је повремено се нашалити, све је лакше уз смех.
Волим да будем прикривено неозбиљан. Додуше, овде сам ставио Џони Браво смајли. Кад год ставим Џони Браво смајли, то је индикација да нисам скроз озбиљан.
 
Волим да будем прикривено неозбиљан. Додуше, овде сам ставио Џони Браво смајли. Кад год ставим Џони Браво смајли, то је индикација да нисам скроз озбиљан.
Разумем ја Светозаре, али многи те не разумеју, није ни битно ал ето сада могу да покушају.
 
@Наталија очи моје пустимо глупости.

Дакле, ако се истакне приврженост Српству, СПЦ, Србији, одређеним песмама, добију се константни напади?
Немам појма, не читам политичке теме.
Своје мишљење о политици, религији, вери задржавам за себе и људе који имају вољу да ме схвате а то је овде ретко случај. Тако да мене нећеш увући у ту причу, већ смо то решили. :D
 
Немам појма, не читам политичке теме.
Своје мишљење о политици, религији, вери задржавам за себе и људе који имају вољу да ме схвате а то је овде ретко случај. Тако да мене нећеш увући у ту причу, већ смо то решили. :D
Не увлачим
Питам
Значи опште је прихватљиво пљунути и сасвим у реду по свему што је Српско.
Хвала
 
Не увлачим
Питам
Значи опште је прихватљиво пљунути и сасвим у реду по свему што је Српско.
Хвала
Не увлачиш јер ја не дозвољавам, али покушаваш.
Пљувати није у реду, без обзира какав ко има став.
Нема на чему.
 

Back
Top