VASA ZENA

frozen1982.:
Moja zena treba da bude normalna u glavu......i da ne bude opterecena glupostima a ako je opterecena da me ne smara sa njima......i da ima zdrave zivotne prioritete koji se poklapaju sa mojima......i ne sme da bude alkoholicar NIKAKO,to je odma pedala bez razgovora.
A tvoji su zdravi :lol: :lol: :lol:
Kakva rečenica...
 
Lexa:
Evo jedno lepo pitanje, pošto vas ima svakakvih... Kakva treba da bude vaša žena? Devojka, naravno, nema ograničenja.
Ali, sutra kada poželite brak, ako ste već u braku, ako imate dužu vezu ili ste potpuno sami... Interesuje me da li više volite domaćicu, poslovnu ženu, pravoslavku, feministkinju, visoku, nisku, debelu... Šta vam je prioritet? Njena sposobnost da bude dobra MAJKA, ljubavnica, supruga, da bude uspešna (da se ponosite na nju), bla, bla...
I, da... Da imate izbora ili da imate toliki uticaj na nju da li biste joj zabranili da radi (mislim na posao), da li biste voleli da po ceo dan sedi u kući? Ma, znate na šta mislim... 8)
Poštovaću svaki odgovor jer želim da ovo bude neka vrsta ankete za vas.
Naravno, bez vređanja, ako se USUDIM da vam odgovorim :shock: :D
ne sme da bude moja, vec svoja... mada ne savsim svoja.... malo skrenuta... da... mora da joj fali daska, il' dve...
 
ja hotju da ozhenim neq koja radi kao vaspitachica u vrtitju...to mi je super dobro...znam jednu...al je pomalo...laka...ne bih ozhenio neq koja je laka...mislim ono yebemo se lepo nam...tuzhno je kad se yebesh s ljudima jer nemash shta drugo da radish(pulp)...al vaspitachice su super...
 
Samo da se ne yebava sa strane...

I da meni daje uvek i da ne prvi frku ako malo svrljam.

I da zna da pravi kolace, i kupus kao moja mama.

Naravno da izgleda lepo doterana zategnuta..... Sve.

I da me razume da mogu sa njom da pricam o kolima i trkama, i tako....
 
Prvo da bude porodicna zena i da zeli da ima decu ( a ne dete ili da cak ni to jedno ne zeli) ako hoce da radi ok nemam nista protiv mada mislim da bi joj bilo daleko bolje da posveti vreme deci jel to je najlepsi posao na svetu ( ja bi rado bio po ceo dan sa svojom decom ) da je posvecena bogu po mogucstvu pravoslavka ,a ako i nije bice ako se uda za mene .... da voli da se vozi na motoru , da je za setnje i kad imamo para za vecericu negde napolje , da ne pravi od komarca magarca ..... eto to je u globalu to ... moze da bude niska i visoka samo da nije preterano buckasta , mada ko zna sta nosi dan a sta nosi noc ljudi se menjaju pa onda i njihovi stavovi ...
Jedino znam koju ne zelim da imam pored sebe ... egocentricnu nevaspitanu osvetoljubivu nepostenu i slicno i naravno posto ja nisam taj koji svrlja nikako nebi da bude ko narodna pesma da ide sa kolkena na koleno :-?
 
Lexa:
Evo jedno lepo pitanje, pošto vas ima svakakvih... Kakva treba da bude vaša žena? Devojka, naravno, nema ograničenja.
Ali, sutra kada poželite brak, ako ste već u braku, ako imate dužu vezu ili ste potpuno sami... Interesuje me da li više volite domaćicu, poslovnu ženu, pravoslavku, feministkinju, visoku, nisku, debelu... Šta vam je prioritet? Njena sposobnost da bude dobra MAJKA, ljubavnica, supruga, da bude uspešna (da se ponosite na nju), bla, bla...
I, da... Da imate izbora ili da imate toliki uticaj na nju da li biste joj zabranili da radi (mislim na posao), da li biste voleli da po ceo dan sedi u kući? Ma, znate na šta mislim... 8)
Poštovaću svaki odgovor jer želim da ovo bude neka vrsta ankete za vas.
Naravno, bez vređanja, ako se USUDIM da vam odgovorim :shock: :D

Ne vredjam te ako kazem da bi trebala da bude tvoja susta suprotnost :lol:
Znaci lepa, niska, niza od mene obavezno, prirodna pre svega, da nije fensi:!:
Mudra ,pametna nije dovoljno, i da je osecajna a ne neka kucka.
Naravno da joj ne bih zabranio da radi, neka radi ono sto nju ispunjava, sta ce u kuci po ceo dan da se dosadjuje.
Ali kad bi imali dece, osim one godinu sto dobije za trudnicko dao bih joj ja jos jednu godinu placeno, pa bi mogla posle te godine da bira da li ce jos jednu ili bi da radi.Kad dete napuni 3 godine ide u vrtic.
I tako za svo cetvoro dece koliko ce da rodi najmanje.
Pa to bi bi bilo ukratko to, znaci sve ono sto je susta suprotnost tebi ;)
 
Mudra i pametna je meni dovoljno.....Znaće onda da odabere pravog....Etika je obavezna, inače je u pitanju zlo u kući.....nevaspitana žena je jača od tri nuklearke, nema šta neće razoriti.....
 
Tuzni_patak:
Mudra i pametna je meni dovoljno.....Znaće onda da odabere pravog....Etika je obavezna, inače je u pitanju zlo u kući.....nevaspitana žena je jača od tri nuklearke, nema šta neće razoriti.....
Najbitnije je da slusa komande!!!
Mislis?
Takve posle "obradjivanja" postaju poslusne ko mace!
 
Lexa:
Evo jedno lepo pitanje, pošto vas ima svakakvih... Kakva treba da bude vaša žena? Devojka, naravno, nema ograničenja.
Ali, sutra kada poželite brak, ako ste već u braku, ako imate dužu vezu ili ste potpuno sami... Interesuje me da li više volite domaćicu, poslovnu ženu, pravoslavku, feministkinju, visoku, nisku, debelu... Šta vam je prioritet? Njena sposobnost da bude dobra MAJKA, ljubavnica, supruga, da bude uspešna (da se ponosite na nju), bla, bla...
I, da... Da imate izbora ili da imate toliki uticaj na nju da li biste joj zabranili da radi (mislim na posao), da li biste voleli da po ceo dan sedi u kući? Ma, znate na šta mislim... 8)
Poštovaću svaki odgovor jer želim da ovo bude neka vrsta ankete za vas.
Naravno, bez vređanja, ako se USUDIM da vam odgovorim :shock: :D

Ovako...
Eno ti slika na jednom postu kako bi trebalo da izgleda moja sledeća riba.
Domaćica - obavezno!
Poslovna žena - isfrustrirana, nervozna i sklona alkoholizmu, nema kompromisa sa takvima jer su tvrdoglave pogotovo što misle da ih neko proverava koliko su jel sposobne kao žene. Mani to...
Pravoslavka - svašta. U istoriji smo već jednom promenili veru. Čim dodje nešto bolje menjamo opet.
Feministkinja - obično su to dobre žene koje nisu našle muškarca koji bi ih razuverio u ono što misle. Zato su one uzele stvar u svoje ruke.
Pa i Indijanci znaju da procene da li uzeti vioku ili debelu ili nisku...
Moraš da znaš gde da gledaš i to je to.
Mnoge su sa druge strane majke samo zato što je tako odredjeno biološki. Potreban je i otac, jel...
Ako bude sreće, ne mora da radi. Ako zaradjuje više od mene - još bolje - ja ne moram da radim!

Sve je ovo kao što vidiš diskutabilno i prolazno.
Zato - domaćica!
Kita splasne, sise se otromboljave, goozica omekša...
Ali želja za hranom ne jenjava!
 
Aleksej_BASO:
Samo da se ne yebava sa strane...

I da meni daje uvek i da ne prvi frku ako malo svrljam.

I da zna da pravi kolace, i kupus kao moja mama.

Naravno da izgleda lepo doterana zategnuta..... Sve.

I da me razume da mogu sa njom da pricam o kolima i trkama, i tako....

1) Jel? A šta fali pozi "sa strane"? Jes, nije za one sa malom kitom...
2) Švrljaj do mile volje a posle pokupi bojice i papir, zbog gostiju
3) Kupus? Jel si ti zeka ili muško?
4) Ima ko će je zategne!
5) Nacrtaj joj brkove...
 
Dlakava_Strvina:
E sad ću te prijavim kod kučke!
Ugasio si ga! :lol:

(kučkom nazivamo one ribe/žene koje nismo mogli da imamo iako smo jel pristali na samoponižavanja da bi dobili malo...)

ne, ne nazivam te zene kuckama, nego one koje "imamo" a opet se ponasaju krajnje bezosecajno.
 
U smislu teme:Kakva treba da bude vasa zena...Kazu da Musklarac ( preskocicu ono pravi..to su valjda svi ) jednu zenu moze da: ne ceni, ima lose misljenje o njoj,da mu se ne svidja, da smatra da nema stila i slicno ali nikada je nece uvrediti niti povrediti...Nikada se nece negativno,dvosmisleno,nepoznavajuce i neodgovorno izjasnjavati i ponasati u odnosu na nju.. ..
 
Lepo kucka, lepo. Svaka cast.
Sve to lepo zvuchi, ali sta cu ja kad si ti natrcala. I bas me zbog takvog stava privlacis da te zezam ponekad. Nekako si mi simpaticna.
Nemoj da se ljutis, ovo je forum...svi se zezamo.
 

Back
Top