Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nemam lepe vesti, ali ovo nije mesto za to.
Iz svega ovoga sam izvukla zakljucak da ljubav daje nevidjenu snagu i podstrek za dalju borbu i znam da cemo se boriti sve dok bude zivota u nama. Ali, boricemo se zajedno i imam nameru da sve do klimaksa radjam decu. Samo ne znam da li ce to biti jedno ili buljuk, posto u mojim godinama ni klimaks nije daleko (da mogu, na ovo bih se nasmejala).
SAd mi preostaje veliki trud u domacoj radinosti... al za svaki slucaj cu napraviti podsetnik "Korak po korak u besomucnoj borbi sa prikupljanjem papirologije za drugi pokusaj o trosku Fonda".
Odavno na ovim stranama nije bilo dobrih vesti, pa ocekujem jedan jak talas velikih beturina! Samo napred, devojke, nista nas nece pokolebati!

Samma žao mi je!Čim je bila pozitivna beta,a prvi pokušaj to je ako ništa drugo odličan pokazatelj da možete da imate decu,I IMAĆETE IH!!!!Drago mi je što ste shvatili da se volite i to je najveći kapital.Glavu gore i samo hrabro.Što se tiče klimaksa pusti ti dr. ima žena koje su uveliko u klimaksu pa ostaju trudne.Znam da šta god da napišem tebi neće vratiti ono što si izgubila.Nadam se da će domaća radinost biti uspešna kao kod Zsuki.DIVIM TI SE zbog toga što si takva kakva jesi,a teško je biti ok.čovek pun ljubavi i razumevanja za ljude koji nas povrede.Nadam se da se nikad nećeš promeniti.
 
Ovcice idi i prekontrolisi se i ja sam pre uspesnog vto isla na uzv dojki, kao i nakon prestanka dojenja, sad pre druge trudnoce sam isla i na mamografiju.
Nandzi tesi kumu inseminacije retko uspevaju neki prosek je 8-12%, tako da kazi kumi glavu gore i nek krene u nove pobede
Da li si sama išla na mamografiju ili te je dr.poslao?Da li si se raspitala o mamografiji pre nego što si otišla?
 
zenice,moj 3 dan polako tece;),nista posebno ne bih imala da vam kazem
osim sto pretezno lezim,gledam tv,citam i kad mi dosadi setam po stanu..
od simptoma,pa neznam ni sama,posto je ovo 10-to cekanje bete ja sam
oguglala i vise to i ne pratim tako pomno:(
grudi su mi blago osetljive,nista izrazeno,imam svako toliko pms i to jak
koji traje par minuta i prodje,pojavljuje se vise puta u toku dana,takodje ziganja
u materici kratko,kratko da jedva uspem da to registrujem,kao neko cuokanje
prosto receno:rumenko:
nisam vam rekla i ovo,ja se na svakom transferu malo pomucim kao i lekar jer imam
zavaljenu matericu na levu stranu i malo vise vremena treba da mi provuku cevcicu kroz koju treba da prodju moja buduca decica:(
tako je bilo i u utorak,u jednom momentu sam suprugu toliko stegla ruku da mi je rekao posle svega zeno draga kad se ne onesvestih kako si me stegla,nije to bilo od
bola ali reakcija je usledila..
te iste veceri sam imala na dnevnom ulosku braonkaste sluzi pa sam pomislila
Boze pa rano je,pribrala sam se i vise nisam mislila na to...sledeci dan,znaci sreda
ponovilo se opet i od tada vise ne:super:
ovako nesto mi se desilo kad sam imala vanmatericnu trudnocu 2009 u postupku IVF..sada je ta mogucnost iskljucena jer su mi odstranili oba jajovoda:dash::dash::dash:
uh,ala sam se raspisala:think:,eto toliko od mene,sve vas ljubim:cmok2::cmok2::cmok:
 
Samma, jako mi je zao. Ali kao sto kaze Zvoncica - uspesna VTO je bar pokazatelj da ces moci da se ostvaris u ulozi majke, a to je vazno. Zelim ti puno srece u narednom pokusaju, ili mozda jos bolje da prodjes kao nasa Zsuki uskoro. Ne daj se.
 
Zvoncice dobila sam uput od gin, jer u mojoj porodici je jako ucestao rak dojke (do sad jedino sestra i ja nismo obolele) i imala sam neko krvarenje iz dojke tako da niko nije pravio problem sto mi je "tek28" godina.
Samma zao mi je! Nadam se da ce drugi put definitivno biti uspesan po svaku cenu.
 
Nemam lepe vesti, ali ovo nije mesto za to.
Iz svega ovoga sam izvukla zakljucak da ljubav daje nevidjenu snagu i podstrek za dalju borbu i znam da cemo se boriti sve dok bude zivota u nama. Ali, boricemo se zajedno i imam nameru da sve do klimaksa radjam decu. Samo ne znam da li ce to biti jedno ili buljuk, posto u mojim godinama ni klimaks nije daleko (da mogu, na ovo bih se nasmejala).
SAd mi preostaje veliki trud u domacoj radinosti... al za svaki slucaj cu napraviti podsetnik "Korak po korak u besomucnoj borbi sa prikupljanjem papirologije za drugi pokusaj o trosku Fonda".
Odavno na ovim stranama nije bilo dobrih vesti, pa ocekujem jedan jak talas velikih beturina! Samo napred, devojke, nista nas nece pokolebati!

O draga,bas mi je zao...bila sam ubedjena da ce na kraju sve biti ok....glavu gore,borba se nastavlja!Ljubim te!:heart:
 
Zvoncice dobila sam uput od gin, jer u mojoj porodici je jako ucestao rak dojke (do sad jedino sestra i ja nismo obolele) i imala sam neko krvarenje iz dojke tako da niko nije pravio problem sto mi je "tek28" godina.
Samma zao mi je! Nadam se da ce drugi put definitivno biti uspesan po svaku cenu.

U tom slucaju to je ok.razlog.Nadam se da je sve ok.sa dojkama.Brokoli svez kad se ubaci u blender sa sve drskom i onda se popije je dobar kod zena koje imaju problema sa dojkama.Ima i jedan travar u Makedoniji koji je dobar i pomogao ja mnogim zenama.Nadam se da ti nikad nece trebati.
 
Hvala svima...
Idemo dalje, naravno...
Zivot je lep...
Samo je oko mene suvise knjiga o trudnoci, stranica ovog foruma kad sam bila srecna... slicica vracenih embriona kojih vise nema...
Ali zivot je cudo... danas mi je bilo zao onih zena sto su krijuci dosle na kiretazu jer neki majmun nije hteo da pazi... A cude se sto ja sve vreme placem...
 
Hvala svima...
Idemo dalje, naravno...
Zivot je lep...
Samo je oko mene suvise knjiga o trudnoci, stranica ovog foruma kad sam bila srecna... slicica vracenih embriona kojih vise nema...
Ali zivot je cudo... danas mi je bilo zao onih zena sto su krijuci dosle na kiretazu jer neki majmun nije hteo da pazi... A cude se sto ja sve vreme placem...

To je ta nepravda koju moramo da prihvatimo ali i da se jaako potrudimo da pravda na kraju bude na nasoj strani .. :(
 
Hvala svima...
Idemo dalje, naravno...
Zivot je lep...
Samo je oko mene suvise knjiga o trudnoci, stranica ovog foruma kad sam bila srecna... slicica vracenih embriona kojih vise nema...
Ali zivot je cudo... danas mi je bilo zao onih zena sto su krijuci dosle na kiretazu jer neki majmun nije hteo da pazi... A cude se sto ja sve vreme placem...


Jako mi je zao, do neba!Ali kao sto rece neko ti si osoba kakvu covek retko srece i nemoj nikada da se promenis!Bice to sve u redu!Ljubim te!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top