Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Labradorka meni danas stiglo pismo. Da ne poverujes, da sam pre postavila pitanje ovde, pre bi mi stiglo! Cekala sam ga samo dve nedelje i dva dana. Jedino me brine sto pise da se javim tek krajem januara, sad ne znam hoce li me dr hteti primiti ranije.
 
Labradorka meni danas stiglo pismo. Da ne poverujes, da sam pre postavila pitanje ovde, pre bi mi stiglo! Cekala sam ga samo dve nedelje i dva dana. Jedino me brine sto pise da se javim tek krajem januara, sad ne znam hoce li me dr hteti primiti ranije.

Zenska i ja sam cekala 2 meseca od komisije do prvog pregleda,ali mislim da je tebi duze jer koliko sam cula u januaru ne rade VTO-verovatno zbog svih onih praznika.Pozzz
 
Labradorka meni danas stiglo pismo. Da ne poverujes, da sam pre postavila pitanje ovde, pre bi mi stiglo! Cekala sam ga samo dve nedelje i dva dana. Jedino me brine sto pise da se javim tek krajem januara, sad ne znam hoce li me dr hteti primiti ranije.

Pa super sto je stiglo ali bas se dugo ceka.. :(
Jel ti pise tacan datum kada da se javis?Sta planiras?
Pozz!!
 
Hvala vam svima... mnogo znaci.
Zsuki, divno je ovo sto si mi napisala. A jesi li isla na uz i ranije pa se nije culo? Sto tek u 9-10. nedelji?

Uh, od svih briga sam zaboravila da drzim palceve svima koji su tu blizu da postanu trudnjace!
 
Idi,probaj!Javi sta si uradila!

Upravo sam stigla kuci. Tri sata sam cekala na overu uputa u socijalnom...posle otisla u Betaniju, ali ne vredi. Kaze dr da su prebukirani, da dodjem u januaru kad mi bude 20 dan ciklusa da pocnem sa diferelinom. Tako da cemo nas dve mozda u isto vreme u postupak:)
Malo sam se rastuzila jer mi je to tako daleko, ali dobro, sta je tu je...
 
Upravo sam stigla kuci. Tri sata sam cekala na overu uputa u socijalnom...posle otisla u Betaniju, ali ne vredi. Kaze dr da su prebukirani, da dodjem u januaru kad mi bude 20 dan ciklusa da pocnem sa diferelinom. Tako da cemo nas dve mozda u isto vreme u postupak:)
Malo sam se rastuzila jer mi je to tako daleko, ali dobro, sta je tu je...

Ma brzo ce to, pa tako je i u BG, ja sam prosla drugostepenu u oktobru i rekose mi da se javim krajem januara.

Imam jedno pitanje, u ponedeljak imam zakazan ultrazvuk dojke. Jeste li vi to radile nakon hormonskih terapija? I da li to steti pred vto ili je to neki obican ultrazvuk?
 
Ma brzo ce to, pa tako je i u BG, ja sam prosla drugostepenu u oktobru i rekose mi da se javim krajem januara.

Imam jedno pitanje, u ponedeljak imam zakazan ultrazvuk dojke. Jeste li vi to radile nakon hormonskih terapija? I da li to steti pred vto ili je to neki obican ultrazvuk?

Radila sam ja uz dojki i nema problema što se tiče vto.To je običan uz kao za trudnoću ranije dok nije bilo ovog vaginalnog.Radila sam i tumor marker za grudi i pregled kod hirurga.Uvek se namesti da je isti hirurg bude sav srećen što me pipka,a i njegov medicinski brat.Obično im dolaze bolesni ljudi i to stariji,pa kad vide mlađu ženu bude tu i zezanja.Nije loše ići na pregled dojki.
 
Ox,Nandzi,Oficirušo kako napredujete?Očekujemo velike bete!
Pozdrav svima, volela bih da prespavam do sledećeg petka, ali to je nemoguće, pa tražim smirenje u nekim drugim aktivnostima. Ne znam ni sama šta osećam, odnosno ne osećam...A danas sam se još i jako rastužila jer mi je kuma javila da joj je beta posle inseminacije manja od 1.
Ljubim vas sve i svim ženama koje su u postupku ili čekanju bete držim velike pesnice.
 
Pozdrav svima, volela bih da prespavam do sledećeg petka, ali to je nemoguće, pa tražim smirenje u nekim drugim aktivnostima. Ne znam ni sama šta osećam, odnosno ne osećam...A danas sam se još i jako rastužila jer mi je kuma javila da joj je beta posle inseminacije manja od 1.
Ljubim vas sve i svim ženama koje su u postupku ili čekanju bete držim velike pesnice.

Draga brzo ce to proci,videces.
Ja idem na aspiraciju u ponedeljak najverovatnije,ne mogu da docekam!!!!
 
Ovcice idi i prekontrolisi se i ja sam pre uspesnog vto isla na uzv dojki, kao i nakon prestanka dojenja, sad pre druge trudnoce sam isla i na mamografiju.
Nandzi tesi kumu inseminacije retko uspevaju neki prosek je 8-12%, tako da kazi kumi glavu gore i nek krene u nove pobede
 
Nemam lepe vesti, ali ovo nije mesto za to.
Iz svega ovoga sam izvukla zakljucak da ljubav daje nevidjenu snagu i podstrek za dalju borbu i znam da cemo se boriti sve dok bude zivota u nama. Ali, boricemo se zajedno i imam nameru da sve do klimaksa radjam decu. Samo ne znam da li ce to biti jedno ili buljuk, posto u mojim godinama ni klimaks nije daleko (da mogu, na ovo bih se nasmejala).
SAd mi preostaje veliki trud u domacoj radinosti... al za svaki slucaj cu napraviti podsetnik "Korak po korak u besomucnoj borbi sa prikupljanjem papirologije za drugi pokusaj o trosku Fonda".
Odavno na ovim stranama nije bilo dobrih vesti, pa ocekujem jedan jak talas velikih beturina! Samo napred, devojke, nista nas nece pokolebati!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top