Ванредни парламентарни избори!

Мислите ли да ће избори бити "на видику" за пар дана:


  • Ukupno glasova
    33
  • Anketa je zatvorena .
...нисам сигурна да размишљаш добро:think:

.

Размишљам добро

Коштуничина влада је проћердала новац од МОБТЕЛА и других крупних приватизација, криминал у јавним предузећима, корупција, непотизам су доживели свој врхунац...

Он нема НИКАКВЕ резултате, ништа није остало иза те гарнитуре, само улудо упропаштене шансе. Он није никакав политичар он је ирелевантни, некомпетентни дисидент био и остао
 
.....

"нарочито их се боји сада,...када се Шешељ у Србију сигурно
враћа
,.па,
зашто би их се бојао:?:

Дај Боже да се врати, али :think:..................:sad2::sad2::sad2:

Ja mislim da je njemu u neku ruku svejedno. I pre ovoga sa Tomom je hteo da se povuče, preuzeo je stranku jer su ga to molili i generalno briga ga za sve. Ako sutra propadne SRS on će se povući, ima onaj parking, ima kamione, on je miran ...

Немо' сте деца!!!
СЛАТКА ЈЕ ВЛАСТ- ФОТЕЉА!!! СЛАТКА!!!



Ono što mene, verovao ili ne, plaši je to da ako Dragan T. i njemu slični procene da se Šešelj ne vraća (ili da se vraća i da će ih razjuriti) ima da ulete u najbolju koaliciju za njihov džep, naplate kao onomad za budžet, urnišu stranku (što stvarno ne želim iako nisam za njih) a onda se pokaju i pretrče u SNS a ostave deset puta bolje i poštenije da vade njihova s-ranja. Tačno mogu da vidim Radetu i Pop Lazićku u takvoj akciji :bljak:

Лично мислим да ће то бити највероватнији развој догађаја!!!:sad2::sad2::sad2:
 
Лично мислим да ће то бити највероватнији развој догађаја!!!:sad2::sad2::sad2:

I ja ...
Pazi, da se ne lažemo, ako Šešelj dođe a ima lepe šanse, radikalima rejting skače minimum duplo. Oni će kad-tad morati da se opredele kome će se prikloniti ali jedno je da to urade kad on dođe i kad opet budu jaki i u prilici da oni diktiraju uslove a drugo da se sada zaleću levo ili desno kad su pukli najstrašnije i kad samo mogu da budu nečija pomoć da se dogura do 51% ... samo što su oni u frci, Šešelj zna ko je kakav, zna ko je šta radio sa Tomom i ako se vrati verovatno će se okružiti mlađim i sposobnijim ljudima. Zato su pustili da prođe budžet i zato će napraviti još gluposti (nebitno da li u korist Borisa ili Tome), da iskoriste dok mogu :roll:
 

...не верујеш у "елементарне непогоде":zper:


Размишљам добро

Коштуничина влада је проћердала новац од МОБТЕЛА и других крупних приватизација, криминал у јавним предузећима, корупција, непотизам су доживели свој врхунац...

Он нема НИКАКВЕ резултате, ништа није остало иза те гарнитуре, само улудо упропаштене шансе. Он није никакав политичар он је ирелевантни, некомпетентни дисидент био и остао

Моје питање се није односило на Коштуницу.


Дај Боже да се врати, али :think:..................:sad2::sad2::sad2:

....

...Он,..... само што није...шушка се!

.
 
...шта је теби важније,
ГУБЉЕЊЕ времена,
ГУБЉЕЊЕ државе,...........или
ГУБЉЕЊЕ нечега сасвим трећег...:?:

.

a sta ce to da se promeni izborima???? slusace ova stoka od naroda 2 meseca obecanja raznorazna a zatim ce ih zajasiti isti ljudi koji su ih jahali i do sada.Samo je pitanje kako ce se zvati taj koktel.
 
Da znas.....jedino steta sto ne pustaju tu budaletinu malo cesce na TV da se bar smejemo posto i ovako tv program je nula a sa njim uve neka komedija.

jeste, on donosi optimizam i nadu u nasa srca.:ok:
drago mi je da i ti mislis isto kao i ja, hoces da mi budes prijatelj, nemam ni jednog, mislim ovde na krsti?
:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ni najmanje i to je moj konačan odgovor :lol:

:bye:


gubljenje vremena i para jer ce opet Tadic razbucati sve ove mizerije...zbog cega smo naravno i srecni. :mrgreen:

...Тадић одлази са првим изборима,...папа:bye:


a sta ce to da se promeni izborima???? slusace ova stoka od naroda 2 meseca obecanja raznorazna a zatim ce ih zajasiti isti ljudi koji su ih jahali i do sada.Samo je pitanje kako ce se zvati taj koktel.

....не бре,
у току је пререгистрација странака. Неке имају проблем изгледа да
скупе тих 10.000 потписа,..а неке НОВЕ се спремају да
изађу на црту....па,....:think:

.
 
Да србија има политичара као што је словачки премијер Роберт Фицо, одмах би гласао за њега

P292542b0_ficoR.JPG
 

Back
Top