vaginalni ili klitorisni orgazam

lady me:
piglet:
killerka:
kazem ja,nema takve.klitoris je cudo!

ima takve a tajna je u polozaju! Moras da nadjes polozaj koji ti odgovara tj. da ti "nadje tacku". Tesko ju je naci ali kada je nadjes neces nikada zaboraviti gde je. I klitorisni i vaginalni mogu odjednom! (to ce ti uspeti tek kada sa nekim budes duze jer treba neko da ti posveti malo vremena da bi se sve to uskladilo. :D SRECNO, ZELIM TI TO STO PRE

!!!
Sta vise da dodam, to je to...
 
lin:
klitorisni,naravno


Verujem da bi najpre svaka zena trebala da ima oba kako bi o njima mogla davati svoje misljenje.Kako znam veliki broj jedva da dozivi nekad vaginalni.U svako slucaju ja licno ne preferiram nijedan posebno jer u zavisnosti od situacije i trebutnih osecaja oba mogu doneti jako ili lepo zadovoljstvo.Uostalom prica o tome je malo duza da bi stala ovde.
Anja
 
mimica:
killerka:
e,nek se javi ta koja je dozivela vaginalni orgazam i nek mi pokaze kako se to radi!

Mislim da ti treba decko sa dobrom tehnikom...
Prosto ne mogu da verujem koliko devojaka je upravo izjavilo da im je klitorisni orgazan bolji!? Ja definitivno glasam za vaginalni, bar dva - tri puta!

Pogledajte sta je covek napisao i kako se treba ophoditi sa zenama, pa doci do vaginalnog!!!

http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=23574
 
E,ja sam tek skoro izgubila nevinost,tako da blage veze nemam kako izgleda to kad dodje do orgazma,jos nisam ukapirala skroz sta mi najvise odgovara. Je li i cure ispustaju neku tecnost,jer sam cula kao da izlazi kao mokraca..ne znam :) pa me i sramota opustit se skroz i svrsiti,ako to tako izgleda :)
 
E,ja sam tek skoro izgubila nevinost,tako da blage veze nemam kako izgleda to kad dodje do orgazma,jos nisam ukapirala skroz sta mi najvise odgovara. Je li i cure ispustaju neku tecnost,jer sam cula kao da izlazi kao mokraca..ne znam :) pa me i sramota opustit se skroz i svrsiti,ako to tako izgleda :)

Gde si je izgubila?! :eek: Šala mala... :mrgreen:
A da probaš prvo sama da upoznaš svoje telo, pa onda da prirediš tu čast nekom drugom? :think:
 
E,ja sam tek skoro izgubila nevinost,tako da blage veze nemam kako izgleda to kad dodje do orgazma,jos nisam ukapirala skroz sta mi najvise odgovara. Je li i cure ispustaju neku tecnost,jer sam cula kao da izlazi kao mokraca..ne znam :) pa me i sramota opustit se skroz i svrsiti,ako to tako izgleda :)

Pa ako si upoznata sa svim vaznim stvarima koje je potrebno znati kad se postane seksualno aktivan ( a nadam se da jesi) i ako si odabrala partnera koji ima razumevanje za tvoje strahove i nedoumice ( a i to se nadam da jesi) onda ce ti i ovo o cemu pitas uskoro postati poznato.
Niko ti ne moze odgovoriti na pitanje da li ces "ispustati tecnost" prilikom orgazma i niko te ne moze na forumu osloboditi srama koji ces kako kazes osecati tada. Ljudi ti mogu preneti svoja iskustva ali ti to opet nece znaciti mnogo, jer mnogo stvari se razlikuje od osobe do osobe .
Zato ti koristi zastitu, ponasaj se odgovorno a iskustvo ce ti vremenom dati trazene odgovore.
 
E,ja sam tek skoro izgubila nevinost,tako da blage veze nemam kako izgleda to kad dodje do orgazma,jos nisam ukapirala skroz sta mi najvise odgovara. Je li i cure ispustaju neku tecnost,jer sam cula kao da izlazi kao mokraca..ne znam :) pa me i sramota opustit se skroz i svrsiti,ako to tako izgleda :)

Упознај своје тело. Не учи се сексуалним односима из порнића, имаш сајтове на којима можеш пронаћи одговоре.
Гледај да угодиш себи, а не мушкарцу са којим си.
И онда ће све доћи на своје.
 
Упознај своје тело. Не учи се сексуалним односима из порнића, имаш сајтове на којима можеш пронаћи одговоре.
Гледај да угодиш себи, а не мушкарцу са којим си.
И онда ће све доћи на своје.

Па ваљда и из порнића може свашта да се научи.;)
Мени недавно показао момак шта је гледао, могу вам рећи да је веома добро савладао градиво.:rumenko: Зато, живели порнићи!!!:gace::brus:
 

Back
Top