Uvod

winnetou:
Moon Child:
....dobri psi idu u raj....

jel se tako bese zove?
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

e, gledala sam to milion puta.. bas tuzan crtani..
jel gledao neko onaj crtani kad se decak pretvori u mackicu, pa upozna nekog pevca koji ne moze da peva, pa ne moze da dodje dan..??
Jao da!!! Pa onda oni traze pevca, pa on ne moze da zakukuriche a ipak na kraju uspe. :D
 
e bio je skoro na pinku jedan crtani sa psima. tj.psi anjeli koji su poslati na zemlju da vrate neku posebnu trubu kojom se otvaraju vrata raja. mnogo je lep bio ali ne znam kako se zove.
 
be_what_u_wanna_be:
e bio je skoro na pinku jedan crtani sa psima. tj.psi anjeli koji su poslati na zemlju da vrate neku posebnu trubu kojom se otvaraju vrata raja. mnogo je lep bio ali ne znam kako se zove.
E, i ja sam ga gledala. Nemam pojma kako se zove. :?
 
Tinar:
winnetou:
Moon Child:
....dobri psi idu u raj....

jel se tako bese zove?
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

e, gledala sam to milion puta.. bas tuzan crtani..
jel gledao neko onaj crtani kad se decak pretvori u mackicu, pa upozna nekog pevca koji ne moze da peva, pa ne moze da dodje dan..??
Jao da!!! Pa onda oni traze pevca, pa on ne moze da zakukuriche a ipak na kraju uspe. :D

Pevoje... ;)
 
Tinar:
be_what_u_wanna_be:
e bio je skoro na pinku jedan crtani sa psima. tj.psi anjeli koji su poslati na zemlju da vrate neku posebnu trubu kojom se otvaraju vrata raja. mnogo je lep bio ali ne znam kako se zove.
E, i ja sam ga gledala. Nemam pojma kako se zove. :?

To je "Svi psi idu u raj 2"... ;)
Ima 2 dela...

U prvom delu Carli gine... A u drugom je poslat kao Andjeo da vrati trubu i kao nagradu daju mu zivot...
 
A jel neko gledo isto neki sa kucama koje zive u sirotistu za kuce.....i onda i9du da traze neku
kost......ne secam se kako se zvao.....mozda nesto Puppy powers ili tako nesto?
 
wild_child:
A jel neko gledo isto neki sa kucama koje zive u sirotistu za kuce.....i onda i9du da traze neku
kost......ne secam se kako se zvao.....mozda nesto Puppy powers ili tako nesto?
Gledala. :wink: Ima ih dosta, i idu u neki muzej da uzmu kost i jure ih neki tipovi. Crtac je bash lep. I pevaju, a la mjuzikl. :D
 
Sasha85:
Tinar:
be_what_u_wanna_be:
e bio je skoro na pinku jedan crtani sa psima. tj.psi anjeli koji su poslati na zemlju da vrate neku posebnu trubu kojom se otvaraju vrata raja. mnogo je lep bio ali ne znam kako se zove.
E, i ja sam ga gledala. Nemam pojma kako se zove. :?

To je "Svi psi idu u raj 2"... ;)
Ima 2 dela...

U prvom delu Carli gine... A u drugom je poslat kao Andjeo da vrati trubu i kao nagradu daju mu zivot...
e taj crtani. hvala na pomoci. meni se bas svideo!
 
sorry sto sad upadam u vec razradjenu diskusiju,ali s obzirom da je bila oskudacijainterneta :wink:
a ne mogu da odolim a da ne kazem svoje misljenje...hmmfff,ja sam kao drugak/trecak uzivala u mangama.Imala sam satelit i gledala svako prepodne po 5 epizoda....omiljene?klasiker sejlamun,pokemon(pika,pika :P :P ),digimon(3. ekipa,posto su ovi japanci stalno trpali novu ekipu),pa bio je onaj sa 1 deckom koji se nasao u nekom svetu,primitivnom sa monsterima,ranije su bili super razvijeni,kako mi zamisljamo buducnost ali su se ratovanjem unistili...i zaboravili tehnologiju...ma cakana stvar!!!!!!!!! :wink: ali mrzim gejblejd...verujte mi,od svih manga crtaca koje sam gledala od 1. epizode do kraja ovo nema smisla....neke cigre,neko :roll: ali volela sam crtac mazu i lunju,volela sam 1 sladak na nemackom o carobnjacima na akademiji vesticarenja...uhhh :D
 
wild_child:
Ali Ali ali.........rakuniiiiiiii rakuniiiiii :D
jaaaaaaaaa ih se secaaaaaaaaaaam D: D: D: i ja sam ih obozavala (((8
Lunja i Maza? D:

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
This is the night,
the beautiful night,
and we call it
La Bella Note........

mnogo sam ih volela :) ali uvek najvise onog Veroljuba....onog starog psa.Valjda zato sto se zove ko moj deda :lol:
 
Moon Child:
This is the night,
the beautiful night,
and we call it
La Bella Note........

mnogo sam ih volela :) ali uvek najvise onog Veroljuba....onog starog psa.Valjda zato sto se zove ko moj deda :lol:
Veroljub.... heh... ma to su oni samo tako preveli... ali crtac je .. :D
 
jel' gleda(o) neko crtac Baltazar D: D:

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
Orange_crush:
Jel gledao nko crtani sa kokoskom koja i de i trazi muza vichuci:"Trazim muza!"(...logicno :!: )??? :D

p.s. ja imam epizode simpsonova na 17 cd-ova :shock:

koji si ti fanatik :shock: :shock:
ju, brate..

e, da, bila je neka porodica kokosaka, napravljenih od gline.. zvala se koko..nesto
nije to ta sto trazi muza (to ne znam sta je) ali je (su - ima ih vise) kokoska (kokosaka)
 
Taj sa kokoskom od gline se zvao koki i moj brat ga je obozavao..
a chicken on run??? :lol:
znate sta mi se tad desilo...
gledali smo crtani ja,drugarica i decko koji mi se svidjao...I kad su kokoska i petao trebali da se poljube kaze on 'kako ce to da izvedu kad imaju kljun??' a moja drugarica mu kaze 'pa neka ti Tea pokaze :lol: '....
 

Back
Top