Uvod

Od kratkometraznih volim Sundjer Boba,Toma i Dzerija,pticicu TVITI i macka Silvestera.Od dugometraznih volim Aladina,Anastaziju,Shreka...
 
Sasha85:
mortishaaa:
a Alfred Kvak :D

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE

Ne secam se toga...

Generalova radnja - Neki cikica sa belim brkovima i lulom je je drzao radnju sa vocem i povrecem... A njegovi prijatelji,zuti mis sa crvenim tregericama i sesirom i ljubicasti medved, su mu pomagali da donosi to voce i povrce... Secam se jedne epizode sa teglom krastavaca...
La Piaf - Zuto pile koje u uvodu svira klavir... Stalno mu se nesto lose desavalo...
La Linea - Mislim da su ga preveli kao Barum Barum... Ceo crtani je jedna linija koja izigrava nekog coveculjka...
Bio je jos jedant takav crtani na tu foru...
Gustav - Mislim da te se tako zvao... Ali nisam sigurna sta se tu desavalo... Isto se i njemu stalno desavale neke lose stvari...
ja se ova tri zadnja odlicno secam!
A to pilence sam obozavala :mrgreen:
 
Sasha85:
mortishaaa:
a Alfred Kvak :D

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE

Ne secam se toga...

Generalova radnja - Neki cikica sa belim brkovima i lulom je je drzao radnju sa vocem i povrecem... A njegovi prijatelji,zuti mis sa crvenim tregericama i sesirom i ljubicasti medved, su mu pomagali da donosi to voce i povrce... Secam se jedne epizode sa teglom krastavaca...
La Piaf - Zuto pile koje u uvodu svira klavir... Stalno mu se nesto lose desavalo...
La Linea - Mislim da su ga preveli kao Barum Barum... Ceo crtani je jedna linija koja izigrava nekog coveculjka...
Bio je jos jedant takav crtani na tu foru...
Gustav - Mislim da te se tako zvao... Ali nisam sigurna sta se tu desavalo... Isto se i njemu stalno desavale neke lose stvari...

secam se zutog pileta, obozavala sam da ga gledam!! i tu liniju, mislim da sam gledala.. a gustav mi je jedno vreme bio omiljeni crtani :D
 
winnetou:
Sasha85:
mortishaaa:
a Alfred Kvak :D

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE

Ne secam se toga...

Generalova radnja - Neki cikica sa belim brkovima i lulom je je drzao radnju sa vocem i povrecem... A njegovi prijatelji,zuti mis sa crvenim tregericama i sesirom i ljubicasti medved, su mu pomagali da donosi to voce i povrce... Secam se jedne epizode sa teglom krastavaca...
La Piaf - Zuto pile koje u uvodu svira klavir... Stalno mu se nesto lose desavalo...
La Linea - Mislim da su ga preveli kao Barum Barum... Ceo crtani je jedna linija koja izigrava nekog coveculjka...
Bio je jos jedant takav crtani na tu foru...
Gustav - Mislim da te se tako zvao... Ali nisam sigurna sta se tu desavalo... Isto se i njemu stalno desavale neke lose stvari...

secam se zutog pileta, obozavala sam da ga gledam!! i tu liniju, mislim da sam gledala.. a gustav mi je jedno vreme bio omiljeni crtani :D
I ja se secam zutog pileta. Stalno sam ga gledala u Budvi. Ali Gustav mi nije bio nishta posebno, mada sam i njega gledala.
 
Sasha85:
Generalova radnja - Neki cikica sa belim brkovima i lulom je je drzao radnju sa vocem i povrecem... A njegovi prijatelji,zuti mis sa crvenim tregericama i sesirom i ljubicasti medved, su mu pomagali da donosi to voce i povrce... Secam se jedne epizode sa teglom krastavaca...
"Mile, Mile ! Letecji veverac je pojeo sve krastavce... :D "
 
DJ_MaRe:
Sasha85:
Generalova radnja - Neki cikica sa belim brkovima i lulom je je drzao radnju sa vocem i povrecem... A njegovi prijatelji,zuti mis sa crvenim tregericama i sesirom i ljubicasti medved, su mu pomagali da donosi to voce i povrce... Secam se jedne epizode sa teglom krastavaca...
"Mile, Mile ! Letecji veverac je pojeo sve krastavce... :D "

Tooooo... :D
 
a jel se seca neko onog dugometraznog sa zmajevima?'
davao se na ploitici cini mi se...
mnogo sam ga volela,ali se ne secam o cemu se radi....neka devojka,vitez,jedan zli zmaj...a,da,bio je i neki starac....hmmm jel zna neko o cemu pricam?
 
Moon Child:
a jel se seca neko onog dugometraznog sa zmajevima?'
davao se na ploitici cini mi se...
mnogo sam ga volela,ali se ne secam o cemu se radi....neka devojka,vitez,jedan zli zmaj...a,da,bio je i neki starac....hmmm jel zna neko o cemu pricam?
Let zmajeva... nemoj to da ne znas... :wink:
 
jel' neko pomenuo Damba ili Draguljceta ... sad sam ih se setila :D a u kakvoj su povezanosti, ne znam (8

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
Ja sam kao mala loodila za Diznijevim crtacima (cak i sada volim da pogledam poneki ako daju na TV-u :oops: ), a najdrazi su mi bili Kralj lavova, Bambi (kako sam plakala kad su mu ubili mamu :( ), Aladin, onda Princ Egipta (mnooogo dobar crtac)... a od ovih ne-Diznijevih izdvojila bih, ako se neko mozda sjeca, ''Mece Dobriće'' :D :D :D i dan-danas imam sve epizode snimljene na kasetu... :oops:
 
Moony Angel:
Ja sam kao mala loodila za Diznijevim crtacima (cak i sada volim da pogledam poneki ako daju na TV-u :oops: ), a najdrazi su mi bili Kralj lavova, Bambi (kako sam plakala kad su mu ubili mamu :( ), Aladin, onda Princ Egipta (mnooogo dobar crtac)... a od ovih ne-Diznijevih izdvojila bih, ako se neko mozda sjeca, ''Mece Dobriće'' :D :D :D i dan-danas imam sve epizode snimljene na kasetu... :oops:

e, pa tako se zovu!!!! i ja sam imala sve na kaseti, a onda mi je mama presnimila.. :cry:
 
Moon Child:
....dobri psi idu u raj....

jel se tako bese zove?
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

e, gledala sam to milion puta.. bas tuzan crtani..
jel gledao neko onaj crtani kad se decak pretvori u mackicu, pa upozna nekog pevca koji ne moze da peva, pa ne moze da dodje dan..??
 

Back
Top