Uvod

winnetou:
secam se ewoksa, bas sam citala temu o njima, pa sam se prisetila! imam kasetu zemlja pre vremena, kada mu umire deda, a ostale sam sve pogledala! a jel se secate onih medvedica sto su ziveli u oblacima?? kada se bore protiv onog zlog carobnjaka, onda ispaljuju iz stomaka nesto lepo (srca, dugu, cvece..). obozavam ovaj crtani!! imala sam jdnu kasetu, a onda je moja mama presnimila folklor.. grrrrrrr

Ne umire mu deda... Nego majka... :( Jaoj,taj crtani daje dusu za plakanje... :cry:
To su Mede Medenjaci... ;) I dan danas ih pustaju na nekim kanalima... :)
 
wild_child:
Cek jel to ona mala princeza,kratko osisana...imala je i nekog druga malog.....

Nije... Starla je imala dugu plavu (zutu) kosu... I Leteceg Pegaza sa isto zutom grivom... Suncicu... Bile su jos tri devojke... Felon... Ona je imala Mesecevu igru... I ove 3. se ne secam... Ona je imala roze kosu... I takvog konja naravno... Sakupljali su neke dragulje...
Mozda su se zvali i Starla i Nebeski Jahaci... Mada,mislim da su u pitanju Jahaci Dragulja...

A to o cemu ti pricas... Podseca na Klementinu...

-Klementine-
 
Sasha85:
wild_child:
Cek jel to ona mala princeza,kratko osisana...imala je i nekog druga malog.....

Nije... Starla je imala dugu plavu (zutu) kosu... I Leteceg Pegaza sa isto zutom grivom... Suncicu... Bile su jos tri devojke... Felon... Ona je imala Mesecevu igru... I ove 3. se ne secam... Ona je imala roze kosu... I takvog konja naravno... Sakupljali su neke dragulje...
Mozda su se zvali i Starla i Nebeski Jahaci... Mada,mislim da su u pitanju Jahaci Dragulja...

A to o cemu ti pricas... Podseca na Klementinu...

-Klementine-
heeeej,sad sam se i ja setila starle!a najvise sam volela tu sa 'mesecevom igrom' :wink:
 
Sasha85:
winnetou:
secam se ewoksa, bas sam citala temu o njima, pa sam se prisetila! imam kasetu zemlja pre vremena, kada mu umire deda, a ostale sam sve pogledala! a jel se secate onih medvedica sto su ziveli u oblacima?? kada se bore protiv onog zlog carobnjaka, onda ispaljuju iz stomaka nesto lepo (srca, dugu, cvece..). obozavam ovaj crtani!! imala sam jdnu kasetu, a onda je moja mama presnimila folklor.. grrrrrrr

Ne umire mu deda... Nego majka... :( Jaoj,taj crtani daje dusu za plakanje... :cry:
To su Mede Medenjaci... ;) I dan danas ih pustaju na nekim kanalima... :)

na kojim kanalima??!!??
ma, znam ja da mu umire majka, ali ja imam deo kada mu umire deda i on sa svojim drugovima mora da nadje neki cvet, koji bi pojeo njegov deda i da bi ozdravio. a tog cveta ima samo u zemlji magli.. koja je jako daleko.
 
winnetou:
Sasha85:
winnetou:
secam se ewoksa, bas sam citala temu o njima, pa sam se prisetila! imam kasetu zemlja pre vremena, kada mu umire deda, a ostale sam sve pogledala! a jel se secate onih medvedica sto su ziveli u oblacima?? kada se bore protiv onog zlog carobnjaka, onda ispaljuju iz stomaka nesto lepo (srca, dugu, cvece..). obozavam ovaj crtani!! imala sam jdnu kasetu, a onda je moja mama presnimila folklor.. grrrrrrr

Ne umire mu deda... Nego majka... :( Jaoj,taj crtani daje dusu za plakanje... :cry:
To su Mede Medenjaci... ;) I dan danas ih pustaju na nekim kanalima... :)

na kojim kanalima??!!??
ma, znam ja da mu umire majka, ali ja imam deo kada mu umire deda i on sa svojim drugovima mora da nadje neki cvet, koji bi pojeo njegov deda i da bi ozdravio. a tog cveta ima samo u zemlji magli.. koja je jako daleko.
Taj crtac je jako lep. A onaj Americhka bajka, to je valjda sa mishevima kako oni zive i sve neke fore, takodje Diznijev i ima vishe delova. Jel to to? :?
 
winnetou:
Sasha85:
winnetou:
secam se ewoksa, bas sam citala temu o njima, pa sam se prisetila! imam kasetu zemlja pre vremena, kada mu umire deda, a ostale sam sve pogledala! a jel se secate onih medvedica sto su ziveli u oblacima?? kada se bore protiv onog zlog carobnjaka, onda ispaljuju iz stomaka nesto lepo (srca, dugu, cvece..). obozavam ovaj crtani!! imala sam jdnu kasetu, a onda je moja mama presnimila folklor.. grrrrrrr

Ne umire mu deda... Nego majka... :( Jaoj,taj crtani daje dusu za plakanje... :cry:
To su Mede Medenjaci... ;) I dan danas ih pustaju na nekim kanalima... :)

na kojim kanalima??!!??
ma, znam ja da mu umire majka, ali ja imam deo kada mu umire deda i on sa svojim drugovima mora da nadje neki cvet, koji bi pojeo njegov deda i da bi ozdravio. a tog cveta ima samo u zemlji magli.. koja je jako daleko.

Na lokalnim kanalima... Ne verujem da ti to imas... Ali verovatno ponekad puste na Kanal D i Happy TV...

A da... Zaboravila sam na to... Postoje mnogo delova:

The Land Before Time I
The Land Before Time II - The Great Valley Adventure
The Land Before Time III - The Time of the Great Giving
The Land Before Time IV - Journey Through the Mists
The Land Before Time V - The Mysterious Island
The Land Before Time VI - The Secret of Saurus Rock
The Land Before Time VII - The Stone of Cold Fire
The Land Before Time VIII - The Big Freeze
The Land Before Time IX - Journey to Big Water
The Land Before Time X - The Great Longneck Migration
The Land Before Time XI - The Invasion of the Tinysauruses

Ali taj prvi deo... Kad mu umire majka je najbolji... :(
 
Tinar:
winnetou:
Sasha85:
winnetou:
secam se ewoksa, bas sam citala temu o njima, pa sam se prisetila! imam kasetu zemlja pre vremena, kada mu umire deda, a ostale sam sve pogledala! a jel se secate onih medvedica sto su ziveli u oblacima?? kada se bore protiv onog zlog carobnjaka, onda ispaljuju iz stomaka nesto lepo (srca, dugu, cvece..). obozavam ovaj crtani!! imala sam jdnu kasetu, a onda je moja mama presnimila folklor.. grrrrrrr

Ne umire mu deda... Nego majka... :( Jaoj,taj crtani daje dusu za plakanje... :cry:
To su Mede Medenjaci... ;) I dan danas ih pustaju na nekim kanalima... :)

na kojim kanalima??!!??
ma, znam ja da mu umire majka, ali ja imam deo kada mu umire deda i on sa svojim drugovima mora da nadje neki cvet, koji bi pojeo njegov deda i da bi ozdravio. a tog cveta ima samo u zemlji magli.. koja je jako daleko.
Taj crtac je jako lep. A onaj Americhka bajka, to je valjda sa mishevima kako oni zive i sve neke fore, takodje Diznijev i ima vishe delova. Jel to to? :?

Ovo je Americka Bajka:

An American Tail

A ovo je Tajna NIMH-a:

Secret of NIMH
 
Moon Child:
e,da,i pokahontas....
ma to zapravo nije poster,bio je to veliki balon s helijumom,ali kad sam ga na moju veliku zalost probusila postalo je nesto kao poster i sad mi je na zidu :wink:
Jao,htela sam da kupim taj balon,ali ga uzela neka zena ispred mene!
 
Nije... Starla je imala dugu plavu (zutu) kosu... I Leteceg Pegaza sa isto zutom grivom... Suncicu... Bile su jos tri devojke... Felon... Ona je imala Mesecevu igru... I ove 3. se ne secam... Ona je imala roze kosu... I takvog konja naravno... Sakupljali su neke dragulje...

a da nije mozda ono moc suncevog kamena, mesecevog, i kamena ljubavi?
joooj kako sam ja volela taj crtani...aaa...
mislim da su jahalke jednoroge?
 
daaaaa,meni je mala anya uvek bila preslatka.Muzika je fenomenalna!imam te pesme iz anastasije,skroz otkidam na once upon a december,journey to the past,at the beginning,in the dark of the night...
 
Moon Child:
pepeljuga 2 je golo *****.
Ubicu devojku iz video kluba. Nije mi rekla da je crtac sihronizovan i da su najdebilniji glasovi. :evil: Nisam ni mogla da je odgledam (Pepeljugu 2, inache). A sa Shrekom 2 sam se odushevila. FENOMENALNO!!!!
 
Ja sam najvise volela Mikelandjela ((8
a Kremenko i kamenko :D
a Alfred Kvak :D
a Pcelica Maja :D
etc.
a ja obozavam one 'kratkometrazne' :D
a na happy-ju i kanalu D stalno ponavljaju crtace :cry:
Sasha:
Jednorozi su mogli da pricaju zahvaljujuci tim draguljima...
sad sam se setila!!! (8

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
mortishaaa:
Ja sam najvise volela Mikelandjela ((8
a Kremenko i kamenko :D
a Alfred Kvak :D
a Pcelica Maja :D
etc.
a ja obozavam one 'kratkometrazne' :D
a na happy-ju i kanalu D stalno ponavljaju crtace :cry:

e, sada imam kanal d!! nestao mi je ibc, a pojavio se kanal d! jeeeee, sada cu da gledam crtace! nadam se da ima nekih dobrih!
inace, ja sam kao i svi najvise volela mikelandjela, ali sada najvise volim rafaela! jel idu nindza kornjace na kanalu d??
 
mortishaaa:
a Alfred Kvak :D

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE

Ne secam se toga...

Generalova radnja - Neki cikica sa belim brkovima i lulom je je drzao radnju sa vocem i povrecem... A njegovi prijatelji,zuti mis sa crvenim tregericama i sesirom i ljubicasti medved, su mu pomagali da donosi to voce i povrce... Secam se jedne epizode sa teglom krastavaca...
La Piaf - Zuto pile koje u uvodu svira klavir... Stalno mu se nesto lose desavalo...
La Linea - Mislim da su ga preveli kao Barum Barum... Ceo crtani je jedna linija koja izigrava nekog coveculjka...
Bio je jos jedant takav crtani na tu foru...
Gustav - Mislim da te se tako zvao... Ali nisam sigurna sta se tu desavalo... Isto se i njemu stalno desavale neke lose stvari...
 

Back
Top