uvaliti mu akrepa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mannibals:
"lepe" se izdrzavaju a "grobovi" i o\uopste ostale devojke :roll:..imaju dobro srce ,nisu kvarne.
Pod lepo su sponzorushe -- sa crtama kuchke ili neke devojke karijeristkinje koje nemaju pogled na klasichan brak nego tako zive celog zivota same vezane za mamu,sestru i gnjave i kukaju za svoje promashaje u zivotu - kratko lujke , ne moraju biti drotze one teshke al nisu ni daleko.

Jbt...uzas.
Ja sam npr.bolesno ambiciozna...ali ja mislim da je to za moje dobro.Jednostavno hocu nesto od svog zivota.Neki ljudi kazu da sam lujka...Moguce.
I bila sam jako fina dok neki nisu dobro nagazili na moje zivce.Jbg.zivot te natera.
 
ludopileglodjekosku:
A meni je najbitnije ono što neko govori. Jeste, sad ću da budem sa nekim ko kaže "Jeste sad ću da budem sa nekim akrepom, samo zato što ona ima dobru dušu. Bljaks."....samo zato što je on zgodan. Bljaks. :-D

o la la...odlicno izveden napad...(5 +)...svaka cast...ja sa tobom ne ulazim u raspravu...volem ono sto ti voles... :lol: :lol: :lol:
 
zgodan&nezgodan:
A da...nije vazan fizicki izgled...******,ja uvek to zaboravim... :roll:
Ko kaže da nije važan?!!! Važan je! Naravno! Ali nije presudan! Jer zamisli da tebe neko odmeri i kaže "Pfuj!"....Kako bi se ti osećao? A još grđi su mi oni narcisoidni debili koji na faci zamrznu jedan izraz (za koji su nakon dvonedeljnog vežbanja pred ogledalom zaključili da i najbolje stoji)...i ne skidaju ga celo veče.... A kad se smiluju da nešto kažu...dobiješ želju da im kažeš "Molim te, ćuti..i budi lep!".
 
ludopileglodjekosku:
Ko kaže da nije važan?!!! Važan je! Naravno! Ali nije presudan! Jer zamisli da tebe neko odmeri i kaže "Pfuj!"....Kako bi se ti osećao? A još grđi su mi oni narcisoidni debili koji na faci zamrznu jedan izraz (za koji su nakon dvonedeljnog vežbanja pred ogledalom zaključili da i najbolje stoji)...i ne skidaju ga celo veče.... A kad se smiluju da nešto kažu...dobiješ želju da im kažeš "Molim te, ćuti..i budi lep!".[/QUOT]
Mislis na facijalni grc...Ti su mi najbolji...
 
ludopileglodjekosku:
Ko kaže da nije važan?!!! Važan je! Naravno! Ali nije presudan! Jer zamisli da tebe neko odmeri i kaže "Pfuj!"....Kako bi se ti osećao? A još grđi su mi oni narcisoidni debili koji na faci zamrznu jedan izraz (za koji su nakon dvonedeljnog vežbanja pred ogledalom zaključili da i najbolje stoji)...i ne skidaju ga celo veče.... A kad se smiluju da nešto kažu...dobiješ želju da im kažeš "Molim te, ćuti..i budi lep!".

ko me ter'o da serem,sad ces i mene u mashinu... ;)
 
zgodan&nezgodan:
rodjendan042-1.jpg
Ove ribe uopshte nisu moj tip mushkarca.
indifferent1zp4.gif
 
ELENA_bg:
Jbt...uzas.
Ja sam npr.bolesno ambiciozna...ali ja mislim da je to za moje dobro.Jednostavno hocu nesto od svog zivota.Neki ljudi kazu da sam lujka...Moguce.
I bila sam jako fina dok neki nisu dobro nagazili na moje zivce.Jbg.zivot te natera.

Da skratim :
1. bitno je da li si dobar chovek ili nisi '
( da li radish ljudima iza ledja ,varash u bilo kom smislu)

2. da li si normalna devojka za brak i decu -s' tobom moze ozbiljno razgovarati o tim stvarima,temi kako god
3. da li 'ocjes da radish kucjne poslove - ako ne pametan nadje seljanku da mu obavlja tako nesto + moze te vara,ali
4.da ne mudujesh mnogo ,sorry :) ..( :lol: :roll: )..da znash da zachepish kad treba;

Uostalom ,chim si zensko mora da ne valjash :-D

jako je bitna prva stavka :arrow: to pravi momci cene :idea:

a devojke su same krive sto budu ostavljene .
Za loshe devojke nemam rechi(uvek bile i ostale dobre),za "normalne"...e to bih morao malo vishe jer sam se nagledao shljamova od devojaka,ovde ih gotovo nema ali da, ima pokoja drotza,ima .
I nisu nizashta osim za kitu . Vidi im se po licu.
 
Mannibals:
Da skratim :
1. bitno je da li si dobar chovek ili nisi '
( da li radish ljudima iza ledja ,varash u bilo kom smislu)

2. da li si normalna devojka za brak i decu -s' tobom moze ozbiljno razgovarati o tim stvarima,temi kako god
3. da li 'ocjes da radish kucjne poslove - ako ne pametan nadje seljanku da mu obavlja tako nesto + moze te vara,ali
4.da ne mudujesh mnogo ,sorry :) ..( :lol: :roll: )..da znash da zachepish kad treba;

Uostalom ,chim si zensko mora da ne valjash :-D

jako je bitna prva stavka :arrow: to pravi momci cene :idea:

a devojke su same krive sto budu ostavljene .
Za loshe devojke nemam rechi(uvek bile i ostale dobre),za "normalne"...e to bih morao malo vishe jer sam se nagledao shljamova od devojaka,ovde ih gotovo nema ali da, ima pokoja drotza,ima .
I nisu nizashta osim za kitu . Vidi im se po licu.

Normalna jesam...Dobar sam covek..Za brak ..ne u narednih nekoliko godina...Da operem sudove i usisam ...da.....
 
ludopileglodjekosku:
Lepota je u oku (a ja bih dodala i u srcu) posmatrača....
ovo cesto pricam i dodajem "a ja slabovid".ali...evo jedne price...
daklem.bio u nekom bedaku i resi moj "prijatelj" da me usreci.satro zna neku ribu,manekenka,lepa,pametna,bla,bla,bla...i ja ok.pristanem.culi se malo,popricali.da se vidimo,dolazi jedna,ora iz ruke da ju ne uznes,ruzna,ruzna,otkida od ruznoce.bilo me sram jbt.i pitam je"a ti si manekenka?"
"aha.ali znas ne radim postere za celo telo"
"pa sta ti odseku?ruke,noge...GLAVU?"
"pa znas...reklamiram donji ves"
 
SlonceIsBack:
ludopileglodjekosku:
Lepota je u oku (a ja bih dodala i u srcu) posmatrača....
ovo cesto pricam i dodajem "a ja slabovid".ali...evo jedne price...
daklem.bio u nekom bedaku i resi moj "prijatelj" da me usreci.satro zna neku ribu,manekenka,lepa,pametna,bla,bla,bla...i ja ok.pristanem.culi se malo,popricali.da se vidimo,dolazi jedna,ora iz ruke da ju ne uznes,ruzna,ruzna,otkida od ruznoce.bilo me sram jbt.i pitam je"a ti si manekenka?"
"aha.ali znas ne radim postere za celo telo"
"pa sta ti odseku?ruke,noge...GLAVU?"
"pa znas...reklamiram donji ves"
Čika Dositeju....zaboravili ste da napišete "naravoučenije".....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top