Utisak nedelje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
incest - slobodan akt zrelih ljudi

I, šta ćemo sad? Šta ako se neko pali na svoju sestru i ona na njega? A, za razliku od pedera, zakon im zabranjuje i da se trpaju iza svojih zidova, a kamo li da se reklamiraju kao ******. Zar to nije diskriminacija, u odnosu na pedere?

pitao si koja je razlika za predofile. razlika je u svesnosti i pristanku, izmedju ostalog.

to ne znaci da kazem da je svaki slobodan akt zrelih ljudi opravdan. mislim,ako dovedemo logiku do kraja, tu su i ubistva, recimo. znaci samo da je ta osnovna razlika u odnosu na pedofile toliko ocigledna, da je postavljanje tog pitanja i veze retardirano.

poredjenje sa incestom samo na osnovu toga da se radi o svesnom i slobodnom izboru je krajnje neprimereno.
 
*** mozda sam cuo pogreshno, ali sam gotovo 90% siguran da je gospodja jasno rekla da je dete ubedjivala da nije u redu da se cike ljube!!! Za slucaj da sam pogreshno cuo onda ok, u svakom slucaju to ne menja cinjenicu da je Beckovicka vishe nego pristrasna.

žena je počela rečenicu sa "čike to ne rade" a olja je pitala u fazonu kako ste joj rekli da ne rade kad je upravo videla da rade. a ona time nije stala ni na homo ni na str8 stranu, samo je logički gledala na to. nije pristrasna bila istripovao si. a to što isključuje ljude na pola ne treba neko da shvata kao bezobrazluk, jer se em nema vremena, em ljudi kad se jave dobiju tremu pa otegnu izgovaranje reči kao da drže posmrtni govor.
 
žena je počela rečenicu sa "čike to ne rade" a olja je pitala u fazonu kako ste joj rekli da ne rade kad je upravo videla da rade. a ona time nije stala ni na homo ni na str8 stranu, samo je logički gledala na to. nije pristrasna bila istripovao si. a to što isključuje ljude na pola ne treba neko da shvata kao bezobrazluk, jer se em nema vremena, em ljudi kad se jave dobiju tremu pa otegnu izgovaranje reči kao da drže posmrtni govor.

Tako je bilo.
 
Evo jednog dobro komentara o homoseksualcima,covek je napisao neke stvari sa kojima se apsolutno slazem!


KOMENTAR DANA - MILOŠ GARIĆ
SLOBODA
Nije prošlo mnogo otkako je 1973. godine homoseksualizam skinut sa zvanične liste psihičkih poremećaja, a afirmacija gej populacije već je tolika, da se sada za bolesne smatraju svi oni koji se ne slažu sa tadašnjom odlukom američkih lekara


Moderni trendovi, u poslednje vreme, stižu i u seksualno zatucanu i homofobičnu Srbiju. Pederska i lezbo udruženja su sve glasnija, miljenici su medija, nevladinih organizacija, govori se o jakom i uticajnom gej lobiju, a i država je odlučila da zvanično podrži njihovu stvar. U jednom od članova predloženog Zakona o zabrani diskriminacije, koji, kako kažu, treba da nas odvede u EU, stoji da „svako ima pravo na slobodu izražavanja svoje seksualne orijentacije"?!

To na prvo čitanje zvuči kao da je istrgnuto iz nekog tupavog priručnika za upis na fakultete. Čovek može i treba profesionalno da se orijentiše, ali kako i u kom trenutku se usmeravamo seksualno? Hoće se valjda reći da, kao u narodnoj pesmi, od izvora vode dva putića, pa svako bira na koju će stranu. Neko voli prvom, neko drugom klasom, a u krajnjoj liniji važno je samo da se „vozimo". E, pa, neće biti.

Opasno je to igranje slobodama, koje forsiraju agresivna homoseksualna manjina i njihovi medijski pokrovitelji. Oni uzimaju pravo da, kao potpuno marginalna grupa, terorišu ostatak sveta svojim ljubavnim problemima, a istovremeno svaki glas protiv smatraju za netoleranciju, primitivizam i govor mržnje.

Naravno, ne treba homoseksualce progoniti ili ih na bilo koji način smatrati neravnopravnim građanima ove zemlje. Daleko bilo. Neka oni i dalje rade šta god hoće iza zatvorenih vrata svojih spavaćih soba. Ali, ne mogu usput sve ostale da ubeđuju kako su glupi i neprosvećeni jer homoseksualni nagon ne smatraju normalnom pojavom.

A, ako već uzimaju „slobodu izražavanja svoje seksualne orijentacije", onda i svi drugačije orijentisani imaju mogućnost da iskoriste Ustavom zagarantovano pravo na slobodu mišljenja i govora. Pa ko želi da kaže kako smatra da je homoseksualizam bolest, nastranost, iščašeno pomodarstvo i ispoljavanje najnižih ljudskih strasti, to neka slobodno uradi, bez straha da će biti obeležen kao primitivac, siledžija i homofob
 
pitao si koja je razlika za predofile. razlika je u svesnosti i pristanku, izmedju ostalog.

to ne znaci da kazem da je svaki slobodan akt zrelih ljudi opravdan. mislim,ako dovedemo logiku do kraja, tu su i ubistva, recimo. znaci samo da je ta osnovna razlika u odnosu na pedofile toliko ocigledna, da je postavljanje tog pitanja i veze retardirano.

poredjenje sa incestom samo na osnovu toga da se radi o svesnom i slobodnom izboru je krajnje neprimereno.

zasto je neprimereno? objasni! zasto brat i sestra ne bi imali pravo na brak i da usvajaju decu (mogu da imaju i svoju, ali su najcesce hendikepirana ili retardirana)?
 
A da, zaboravio sam i ovo...zašto je onda prostitucija van zakona? Ako nije pod prisilom, nije maloletnička, zašto ugrožavati pravo na rad?:think:

:think::think::think:
Ujedno ti odgovaram i na onaj raniji post. Evo da ti kazem uslovi ne postoje za legalizovanje prostitucije, zato sto bi bio haos to, i zato sto bi poteglo niz pitanja, ai da ne pominjem korupciju medju istom (mada ni sada nije previse super, barem nije omasovljena). Zoofilija :think: u to nisam upucen tako da zaista ne znam sta da kazem :D. Ali jeste neki vid nasilja nad zivotinjama, PEdofila sam vec rekao. Za droge je prilicno ocigledno, jer su zaista mnogo stetnije od duvana ili Alkohola.
 
žena je počela rečenicu sa "čike to ne rade" a olja je pitala u fazonu kako ste joj rekli da ne rade kad je upravo videla da rade. a ona time nije stala ni na homo ni na str8 stranu, samo je logički gledala na to. nije pristrasna bila istripovao si. a to što isključuje ljude na pola ne treba neko da shvata kao bezobrazluk, jer se em nema vremena, em ljudi kad se jave dobiju tremu pa otegnu izgovaranje reči kao da drže posmrtni govor.

Pa onda je bolje da voditeljka promeni profesiju kad joj se takvi javljaju u emisiju !
:dontunderstand:
 
pitao si koja je razlika za predofile. razlika je u svesnosti i pristanku, izmedju ostalog.

to ne znaci da kazem da je svaki slobodan akt zrelih ljudi opravdan. mislim,ako dovedemo logiku do kraja, tu su i ubistva, recimo. znaci samo da je ta osnovna razlika u odnosu na pedofile toliko ocigledna, da je postavljanje tog pitanja i veze retardirano.

poredjenje sa incestom samo na osnovu toga da se radi o svesnom i slobodnom izboru je krajnje neprimereno.

Nisam ja pitao. Pitala je ta žena, jer je njoj to prvo palo na pamet, a za nju su to sve jednake bolesti, pa je svejedno koju je pomenula.

Zašto je neprimereno? Dvoje odraslih ljudi, suprotnog pola se sviđaju jedno drugom, pale se jedno na drugo i hoće da imaju sex. Hajde ti meni objasni zašto je to neprimereno. Jel' zato što je bolesno? Neprirodno?
 
0809_ofk_cz_13.jpg
 
A, ako već uzimaju „slobodu izražavanja svoje seksualne orijentacije", onda i svi drugačije orijentisani imaju mogućnost da iskoriste Ustavom zagarantovano pravo na slobodu mišljenja i govora. Pa ko želi da kaže kako smatra da je homoseksualizam bolest, nastranost, iščašeno pomodarstvo i ispoljavanje najnižih ljudskih strasti, to neka slobodno uradi, bez straha da će biti obeležen kao primitivac, siledžija i homofob

nece moci, po novom zakonu to je krivicno kaznjiva diskriminacija
 
Nisam ja pitao. Pitala je ta žena, jer je njoj to prvo palo na pamet, a za nju su to sve jednake bolesti, pa je svejedno koju je pomenula.

Zašto je neprimereno? Dvoje odraslih ljudi, suprotnog pola se sviđaju jedno drugom, pale se jedno na drugo i hoće da imaju sex. Hajde ti meni objasni zašto je to neprimereno. Jel' zato što je bolesno? Neprirodno?

Ovo i mene zanima. Sestra i Brat bas i nisu losi par. Ovo se vrlo lako moze uporediti sa homo odnosima.
 
:think::think::think:
Ujedno ti odgovaram i na onaj raniji post. Evo da ti kazem uslovi ne postoje za legalizovanje prostitucije, zato sto bi bio haos to, i zato sto bi poteglo niz pitanja, ai da ne pominjem korupciju medju istom (mada ni sada nije previse super, barem nije omasovljena). Zoofilija :think: u to nisam upucen tako da zaista ne znam sta da kazem :D. Ali jeste neki vid nasilja nad zivotinjama, PEdofila sam vec rekao. Za droge je prilicno ocigledno, jer su zaista mnogo stetnije od duvana ili Alkohola.

A, šta je tebe briga koliko je štetno, ako punoletna osoba hoće da se drogira.

A, šta...duvan i alkohol ne ubijaju? :dontunderstand:
 
zasto je neprimereno? objasni! zasto brat i sestra ne bi imali pravo na brak i da usvajaju decu (mogu da imaju i svoju, ali su najcesce hendikepirana ili retardirana)?

haha pa zato su sto mozda...srodnici?! pa ne mogu ni bata ni seka, ni mama ni sin i sl. stvar koja se podrazumeva po sebi.

stvar je u tome da je homoseksualizam pojava koja postoji paralelno i identicno sa heteroseksualnoscu.
ocigledno je da je u samoj ljudskoj prirodi, kao druga strana medalje(mada redja strana ali podjednako konstantna, 5-10% ljudi) heteroseksualnosti, kao 'normalan' odnos dva ljudska bica.

potpuno je suludo da objasnjavam zasto sex izmedju bliskih srodnika ili sa zivotinjama nije ni u slicnoj ravni, osim one da se radi o zrelim svesnim ljudima, ali ocigledne pomucene svesti.
 
moze i nekrofilija, ako covek na samrti pri punoj svesti zavesta svoje telo posmrtnom ljubavniku.

Odlicna ideja :ok: Oformicemo NVO za njihova prava. Ja sam predsednik a ti ces biti potpredsednik deal? ^^
A, šta je tebe briga koliko je štetno, ako punoletna osoba hoće da se drogira.

A, šta...duvan i alkohol ne ubijaju? :dontunderstand:

Pa ubijaju ali je droga mnogo stetnija..
Posto gle realno tebi je sada sve stetno, pocev od kancerogene hrane, pa preko udisanja svezeg vazduha u gradu :D. Ali ipak nije toliko koliko droga... Mada ja bih ukinuo i cigarete i alkohol. :D
 
haha pa zato su sto mozda...srodnici?! pa ne mogu ni bata ni seka, ni mama ni sin i sl. stvar koja se podrazumeva po sebi.

stvar je u tome da je homoseksualizam pojava koja postoji paralelno i identicno sa heteroseksualnoscu.
ocigledno je da je u samoj ljudskoj prirodi, kao druga strana medalje(mada redja strana ali podjednako konstantna, 5-10% ljudi) heteroseksualnosti, kao 'normalan' odnos dva ljudska bica.

potpuno je suludo da objasnjavam zasto sex izmedju bliskih srodnika ili sa zivotinjama nije ni u slicnoj ravni, osim one da se radi o zrelim svesnim ljudima, ali ocigledne pomucene svesti.

Ma moze bre bata i seka... Ako se puno volee :heart:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top