Utisak nedelje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ajde done cuti vishe majke ti stvarno me razocaravas..mozes se sad izvuci ako napises neki pametan post da zaboravim kako glupo razmisljas kao muskarac
sta je bre tu hebozovno majke ti no dobro

Ima onaj stih iz Balaševićeve pesme "Kraj kakvih smo se sve krokodila budili..."

Eh, kad se samo setim :roll::think:...onda ove dve dođu kao premija :hahaha:
 
pretekla me registra za dlaku :D
a hteo sam reći, na konto teme rst...
da se u medijima provlačila ova tema malo po malo, ponekad...sada ne bi imali ovoliku prašinu...to je slučaj sa svim društvenim temama o kojima se ne priča u javnosti i po medijima i kad tad dođe na tapet, uglavnom kad se nešto krupno desi, kao što je na primer ovaj zakon...tako isto uvek treba neko da umre od gladi, da bi televizijske ekipe došle u neko selo, a olja napravila emisiju o tome.
 
Као прво, нису ни трбали добити простор на телевизији.
Као друго, иза њих се крију озбиљни интереси, нико их не воли, то је сигурно.
 
Ja verujem da propagiranje homoseksualizma kao normalne (pa čak i poželjne) pojave vodi kao propasti čoveka, pa ne vidim bitnu razliku između ta dva zla.

Homoseksualnost kod neke osobe postoji ili ne. Propagiranje seksualne orijentacije je besmislena konstrukcija kao i propagiranje prirodne boje ociju, inteligencije, porekla...dakle necega sto ne moze da se promeni ;)
 
Poslednja izmena:
Odlično...bez lomljenja vrata usled propadanja. Nego, da se koprca, dok ga kran podiže.
I sad neko da kaže da Iranci ne poštuju pedere. Poznato je da prilikom vešanja (bez pucanja pršljenova) muškarac dobija nezamislivu erekciju. I eto... Ovi humani ljudi su mu omogućili da svi u publici vide ono čime se on ponosi.

Ovo je fasisticki, nehuman, homofobicni diskriminatorni post.
Tebi je potrebna ozbiljna edukacija i/ili strucna pomoc.
 
Slušaj bre derpe, samo ti izađi na ulicu da paradiraš... Dobićeš popičci, pa će sve da zvoni.... Neće vam biti dovoljne ni te gej boje da sakriju crvenilo od prolivene pederske krvi. zato ćuti i primaj u šupak u svojoj sobi i nema da brineš. Pokušaj da to izneseš na ulicu - najebao si. Simple as that dosado!

Ovo je fasisticki, nehuman, homofobicni diskriminatorni post koji sadrzi jos i eksplicitne pretnje.
Tebi je potrebna ozbiljna edukacija i/ili strucna pomoc.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top