Uspesnost!

Uspesnost!

  • Bitno mi je,volim samo uspesne!

  • Svejedno mi je, bitno je da me voli!

  • Pa ono gledam da bude sto uspesniji,ali ako se zalomi neki/a takav/a sta da se radi!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Au sad si razocarao... Devojka se brani bre,jos ako je tvoja umire se za nju!

Znam, znam, zato i i kazem da ne bih bio sa nekom koju neki hoce da zezaju... Desilo mi se jednom da sam se umalo pobio sa drrugom zbog devojke, ne zelim tu gresku da ponovim... Posle se svako od drugova obrusi na mene i pricaju kako mi nisu uopste vazni.
Devojke su prolazne u zivotu, prijatelji ostaju...toga se ja drzim...

Ali, ako se u neku veoma, veoma zaljubim, nju cu pokusati da uklopim u drustvo...

k'o da ce on da je zeni....jasta man :lol:

Hehe...:lol:
 
Papucara? Tako je...
:zper:
Au sad si razocarao... Devojka se brani bre,jos ako je tvoja umire se za nju!

ma daj bre.... to su klisei.
batali curu, vataj pivo xD
A i kao sto si i rekao, nisu ti dobri drugovi ako ti zezaju curu i sl, a postoji mogucnost da zaista i treba to da rade, da ti otvore oci malo... mozda je stvarno neka jadnica . :mrgreen:
to onda potvrdjuje prethodnu teoriju. :lol:
 
Ako je vredna onda ok,mada ***** ti takvog muskarca koji ce da gleda da neko ponizava i maltretira devojku.

Ma bre Overu, zato ne zelim da budem sa takvom devojkom... Ja se nikad do sad nisam ozbiljno zaljubio, ne zelim zbog obicne gluposti da izgubim drustvo... Ako nekad bude nesto ozbiljno, rekao sam sta bih uradio...

:zper:


ma daj bre.... to su klisei.
batali curu, vataj pivo xD
A i kao sto si i rekao, nisu ti dobri drugovi ako ti zezaju curu i sl, a postoji mogucnost da zaista i treba to da rade, da ti otvore oci malo... mozda je stvarno neka jadnica . :mrgreen:
to onda potvrdjuje prethodnu teoriju. :lol:

:per::lol:

Pa sad...ja sam mom drugu rekao za neku Mariju da ima ogromno dupe i da je ruzna(tako nesto)..ali nakon sto ju je on smuvao, pricam samo najbolje za nju:lol:... I ako ih vidim zajedno, ponasam se prema njemu kao da je kralj, i to samo da bi njegova devojka imala dobro misljenje o njemu...:p
 
Ma bre Overu, zato ne zelim da budem sa takvom devojkom... Ja se nikad do sad nisam ozbiljno zaljubio, ne zelim zbog obicne gluposti da izgubim drustvo... Ako nekad bude nesto ozbiljno, rekao sam sta bih uradio...



:per::lol:

Pa sad...ja sam mom drugu rekao za neku Mariju da ima ogromno dupe i da je ruzna(tako nesto)..ali nakon sto ju je on smuvao, pricam samo najbolje za nju:lol:... I ako ih vidim zajedno, ponasam se prema njemu kao da je kralj, i to samo da bi njegova devojka imala dobro misljenje o njemu...:p

Ma to je sve ok...
Ali zapamtite, ortaci su zakon... Ortaci su tu, ma kako god da bude . :mrgreen:
Sve je to ok da si ti sa curom cesto, da je branis i tako to, ali sve u granicama... Ne da batalis ortake sad......
Evo moj decko npr, izadjemo u isti disko, ja dodjem sa svojim drustvom, on sa svojim, i onda on dodje kod mene, i ne moze da ode jb.t.
Msm, ok, kontam, ali nismo dosli zajedno, necu ja sad da zajeb.em drugarice ili obrnuto... Poceli su da ga zovu papucar. :mrgreen:
i onda i ja sa njima . :mrgreen:
dok nije i sam ukapirao da necu nigde da mu pobegnem. I sad je sve okay. :lol:
 
Ma bre Overu, zato ne zelim da budem sa takvom devojkom... Ja se nikad do sad nisam ozbiljno zaljubio, ne zelim zbog obicne gluposti da izgubim drustvo... Ako nekad bude nesto ozbiljno, rekao sam sta bih uradio...
Pisam se na takvo drustvo,ne trebaju ti takvi! Moj drug je nasao jednu ruznu devojku i zabavljaju se i ako je njemu dobra meni ne smeta,svi znamo kakva je i da je ruzna ali cutimo da ga ne uvredimo ili ne povredimo zato sto smo mu prijatelji i drugovi!
Neko te tako mozda hoce da zaebe jer je ljubomoran sto ti imas dobru devojku i namerno te moze tako zaebati kad imas tako los stav!
 
Meni je i to debilno kad je decko non-stop sa devojkom... Ja se sa mojom(sada bivsom) pozdravim kad je vidim i cao-zdravo... Ne zelim da prepricavam zivot ***.

Ne kapiram mog druga koji vise vremena provodi sa devojkom nego kod kuce...:confused:
Mislim, zar ne razmislja o tome da mozda to i nju malo smara? Ja se sa mojom dogovorim kad hoce da se vidimo i budemo zajedno na par sati i to je to...
 
Meni je i to debilno kad je decko non-stop sa devojkom... Ja se sa mojom(sada bivsom) pozdravim kad je vidim i cao-zdravo... Ne zelim da prepricavam zivot ***.

Ne kapiram mog druga koji vise vremena provodi sa devojkom nego kod kuce...:confused:
Mislim, zar ne razmislja o tome da mozda to i nju malo smara? Ja se sa mojom dogovorim kad hoce da se vidimo i budemo zajedno na par sati i to je to...

Pametan covek! Ako ga voli,znaci da joj je zanimljiv i da moze da prica sa njim. :)
 
Meni je i to debilno kad je decko non-stop sa devojkom... Ja se sa mojom(sada bivsom) pozdravim kad je vidim i cao-zdravo... Ne zelim da prepricavam zivot ***.

Ne kapiram mog druga koji vise vremena provodi sa devojkom nego kod kuce...:confused:
Mislim, zar ne razmislja o tome da mozda to i nju malo smara? Ja se sa mojom dogovorim kad hoce da se vidimo i budemo zajedno na par sati i to je to...

ma gde bre... 90 % cura bi 24/7 bile sa momcima. :neutral:
ja spadam u tih 10% i ne razumem tako nesto zajedno sa tobom.:think:
 
Pa sad...ja sam mom drugu rekao za neku Mariju da ima ogromno dupe i da je ruzna(tako nesto)..ali nakon sto ju je on smuvao, pricam samo najbolje za nju:lol:... I ako ih vidim zajedno, ponasam se prema njemu kao da je kralj, i to samo da bi njegova devojka imala dobro misljenje o njemu...:p

Pisam se na takvo drustvo,ne trebaju ti takvi! Moj drug je nasao jednu ruznu devojku i zabavljaju se i ako je njemu dobra meni ne smeta,svi znamo kakva je i da je ruzna ali cutimo da ga ne uvredimo ili ne povredimo zato sto smo mu prijatelji i drugovi!
Neko te tako mozda hoce da zaebe jer je ljubomoran sto ti imas dobru devojku i namerno te moze tako zaebati kad imas tako los stav!

Znam, ali bolje drustvo nemam...valjda su do sad sazreli...

Pa tako i ja prema devojkama mojih drugova, glumim da je lepa samo zbog druga... Mada ne volim kad raskinu pa kad on pocne da je pljuje, to mi je glupo...iako sam ja to radio, vise ne radim.
E to! Nekad zezaju samo zato sto su ljubomorni i hoce da vas rastave! Ja mislim da takvi likovi nisu bas savim tacni u glavi...to je poremecen nacin da dobijes devojku!

ma gde bre... 90 % cura bi 24/7 bile sa momcima. :neutral:
ja spadam u tih 10% i ne razumem tako nesto zajedno sa tobom.:think:

Ma daj...pa o cemu oni pricaju po ceo dan?:lol:
Ne verujem da se po ceo dan ljube...to ja radim kad nestane tema za razgovor.:mrgreen:
 
Pa, ja josh ne mogu govoriti o uspehu na poslu itd, s obzirom da idem u srednju shkolu... shto se toga tiche, odlichan sam djak, volim da imam milion obaveza, pa volontiram po nekim novinama, redovno treniram i tako to...
moj dechko je u osnovnom bio odlichan...skroz.. sada sam doshla u situaciju da se plashim da li tje protji razred... Ja njega volim jako, bash jako, i nije mi bitno kakve su mu ocene, al ne mogu da verujem da neko ko je bio odlichan mozhe da padne tako nisko...
Ja tju suptilno za sve to da okrivim WOW! :)
 
Pa, ja josh ne mogu govoriti o uspehu na poslu itd, s obzirom da idem u srednju shkolu... shto se toga tiche, odlichan sam djak, volim da imam milion obaveza, pa volontiram po nekim novinama, redovno treniram i tako to...
moj dechko je u osnovnom bio odlichan...skroz.. sada sam doshla u situaciju da se plashim da li tje protji razred... Ja njega volim jako, bash jako, i nije mi bitno kakve su mu ocene, al ne mogu da verujem da neko ko je bio odlichan mozhe da padne tako nisko...
Ja tju suptilno za sve to da okrivim WOW! :)

To je zbog tebe, zaljubio se co'jek :lol: Uzmi neku motku i udri po njemu i tjeraj ga da uci :lol:

Salim se nararvno :)

Sto se tice uspjesnosti, mislim da bi vise trebali raditi na tome da prvenstveno mi budemo uspjesni, a ne da gledamo koliko su drugi uspjesni.
 
Znam, ali bolje drustvo nemam...valjda su do sad sazreli...

Pa tako i ja prema devojkama mojih drugova, glumim da je lepa samo zbog druga... Mada ne volim kad raskinu pa kad on pocne da je pljuje, to mi je glupo...iako sam ja to radio, vise ne radim.
E to! Nekad zezaju samo zato sto su ljubomorni i hoce da vas rastave! Ja mislim da takvi likovi nisu bas savim tacni u glavi...to je poremecen nacin da dobijes devojku!



Ma daj...pa o cemu oni pricaju po ceo dan?:lol:
Ne verujem da se po ceo dan ljube...to ja radim kad nestane tema za razgovor.:mrgreen:

Pa veruj mi da ne znam. Ni meni nije jasno. Ali imam mali milion takvih primera oko sebe. :neutral:
 

Back
Top