Uspesnost!

Uspesnost!

  • Bitno mi je,volim samo uspesne!

  • Svejedno mi je, bitno je da me voli!

  • Pa ono gledam da bude sto uspesniji,ali ako se zalomi neki/a takav/a sta da se radi!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
A program osnovne i srednje škole pravi se za prosečnu decu, dakle svako može da uspe [pod uspe smatram prođe razred s nekim solidnim uspehom, ništa preterano].

istina,istina.
Pa,već sam negde čukala o tome-većina ljudi s kojima se druzim su slabo obrazovani-imam jednog kuvara,dva vodoinstalatera,jednog vozača kamiona,jednog koji ne znam šta je al kontam da je mašinbravar,i par njih sa višom.To je to :p
i ne,nije mi bitno,pobogu,nisam toliko plitka.
A što se dečka tiče,tu sam uvek privlačila slabo obrazovane :lol: jedan nije imao ni srednju.Oni su mi smetali,ali ne zbog toga nego prosto jer su prokleti smarači :roll:
 
U stvari i nikad nisam gledala na te stvari, kad volim.... Znash ono lepo je da chujesh, da tvoj dechko/devojka uspeva u svim poljima, ali ako je to zaista prava ljubav onda chak i kad polazish od nule mozesh dotaci zvezde..... (pih shto filozofiram) :mrgreen:
 
He,bar oko Overa ne moramo da se "svađamo",
on je previše dobar za jednu od nas,a pritom mu se dopadamo.
Podelićemo ga da nam ne bude mnogo.;):per::hahaha1:



Ja još više.:mrgreen::hahaha1:

Dzabe ne druzim se sa komunjarama,a i ovo je ironicno receno tako da mogu vam samo reci da mozete da mi pljunete pod prozor!;) Ako nista nisam smor ko vi!:p;)
 
Važi,pljunućemo.:roll:;)

Kako ste mi vi pateticni strebercici smeshni,u fazonu ste zajebali smo vas sve uh zivimo ekstra i mislimo na buducnost,bas smo uspesni a ti si slepac.Vi ostali slepci cete jesti nam iz ruku kad se budemo usemili na faksove i nakacili se na budjet da parazitisemo,mi cemo imati para i voziti dobra kola,biti face a vi cete ostali cistiti kanale i raditi za nas,a mi cemo leciti komplekse na vama zbog traumaticnih iskustava u mladosti! Ti overu si nub,nemas tako nabudzen prosek kao mi i stalno nas zaebavas,ali lecicemo mi komplekse na tebi kad zavrsimo faks,ti si obican glupak i sljam nadam se da ces umreti! Znas mi smo kul,citamo knjige i uvek smo upravu,jahacemo vas kao sto su vas jahali nasi pradedovi sa Dedinja...
Mi smo kul,a ti si obican smor,budala nadrkana koja ebavas ostale i sad je dosla ova tema i nasih 5 minuta slave!:sad2:
 
overkill sta ti je? pitao si nas za misljenje,niko nikoga ne omalovazava...

Carol je svoj post napisala ironicno,a to je ovaj! Indirektna uvreda i omalovazavanje! Nije tema o meni vec o odnosu ljubavi i uspesnosti ili ne uspesnosti!

He,bar oko Overa ne moramo da se "svađamo",
on je previše dobar za jednu od nas,a pritom mu se dopadamo.
Podelićemo ga da nam ne bude mnogo
 
Meni je stvarno neverovatno da niko nije glasao za to da hoce samo uspesnu osobu... J.bt, znam na gomilu devojaka koje hoce samo uspesne momke, znam gomilu likove koje su devojke ispalile zato sto su losi djaci... To je meni tako debilno, ali hvala bogu da postoji krstarica pa cu im reci da dodju ovde da upoznaju srodnu dusu...:ok:

@tema

Jeste mi donekle vazno da je devojka uspesna, mislim, ne znam ni jednu devojku koja nije dobra u skoli, bilo bi mi malo glupo da budem sa nekom koja je los djak... A i donekle mi je vazno ii da je ostali vole, ne zelim da bude meta za zayebavanje...
 
Meni je stvarno neverovatno da niko nije glasao za to da hoce samo uspesnu osobu... J.bt, znam na gomilu devojaka koje hoce samo uspesne momke, znam gomilu likove koje su devojke ispalile zato sto su losi djaci... To je meni tako debilno, ali hvala bogu da postoji krstarica pa cu im reci da dodju ovde da upoznaju srodnu dusu...:ok:

@tema

Jeste mi donekle vazno da je devojka uspesna, mislim, ne znam ni jednu devojku koja nije dobra u skoli, bilo bi mi malo glupo da budem sa nekom koja je los djak... A i donekle mi je vazno ii da je ostali vole, ne zelim da bude meta za zayebavanje...

:aha: to je tacno,al ono,ako je zezaju bez razloga onda ipak treba da budes na njenoj strani i da manje obracas paznju na to sta ce drugi reci...
 
:aha: to je tacno,al ono,ako je zezaju bez razloga onda ipak treba da budes na njenoj strani i da manje obracas paznju na to sta ce drugi reci...

Da, budem na njenoj strani pa onda drustvo pocne mene da zeza i pocnu da govore kako mi je preca devojka, ovo-ono...neka hvala.
Mislim, to i nije neko drustvo ako ti zezaju devojku, ali ono...tako je kako je.
 

Back
Top