Успеси Вучићеве владе

Ima ih nemoj da se pravimo naivni.Sta su vlasti pre Vucica uradile?Tadic je unistio Srbiju to su cinjenice sad mrtvaca treba oziveti sto nije lako.

Poruči Tadiću da se nesveti Srbima, jer može lako da fasuje.

Već duže vreme se primečuje Tadićevo delovanje osvete večinom po poznatom DS šematskom nastupu delovanja iz pozadine, podmetačina najgore vrste Građanstvu Srbije, te mu ova farsa sa Dačićem, njegovom koalicionom partneru iz pozadine, neće pomoći...

Ljubi vi majka, kako ste mi pametni.... :)
 
KAko za koga. Ovima sto su na vlasti ide odlicno. Dok su nametnuli stednju penzionerima i ostalima koji kubure s novcem, oni gore na vlasti i dalje rasipaju...

Slazem se nije lako gubare iskoreniti.Oni se nicega ne stide to je sljam od ljudi.Obraza nemaju jer da ga imaju podelili bi sa sirotinjom neki dinar.Nisu oni meni interesantni ja gledam valja li se sta iza brda za boljitak naroda.

- - - - - - - - - -

Poruči Tadiću da se nesveti Srbima, jer može lako da fasuje.

Već duže vreme se primečuje Tadićevo delovanje osvete večinom po poznatom DS šematskom nastupu delovanja iz pozadine, podmetačina najgore vrste Građanstvu Srbije, te mu ova farsa sa Dačićem, njegovom koalicionom partneru iz pozadine, neće pomoći...

Ljubi vi majka, kako ste mi pametni.... :)

Mislio si da porucim Vucicu......:dontunderstand:
 
Треба да отворимо нову лепљиву тему: ЛАЖИ ВУЧИЋА И ВУЧИЋЕВЕ ВЛАДЕ ..... јер то неуморно раде свакога свакцатога дана, ево:

Nezaposlenost smanjena na 17,9 odsto

Stopa nezaposlenosti u Srbiji u drugom kvartalu ove godine iznosi 17,9 odsto, što je smanjenje za 1,3 odsto u odnosu na prvi kvartal, kao i smanjenje za 2,4 odsto u odnosu na drugi kvartal 2014.godine, pokazali su podaci Ankete o radnoj snazi Republičkog zavoda za statistiku (RSZ).
Podaci pokazuju da anketna stopa zaposlenosti za drugi kvartal 2015. godine iznosi 51,7 odsto (za stanovništvo radnog uzrasta starosti od 15 do 64 godine), a broj zaposlenih procenjen je na 2.467.273 lica.
To, kako se navodi u saopštenju Nacionalne službe za zapošljavanje, predstavlja povećanje za 1,8 odsto u odnosu na prethodni kvartal, i za 2,4 odsto u odnosu na drugi kvartal 2014., kada je iznosila 49,3 odsto.
Prema anketi, u drugom kvartalu 2015.godine godine došlo je do povećanja broja zaposlenih za 189.589 lica u odnosu na drugi kvartal lane.
Podaci za avgust pokazuju da je registrovano 737.838 lica na evidenciji NSZ. U odnosu na prethodni mesec broj nezaposlenih je smanjen za 1.235 lica ili za 0,17 odsto.

***************************
Уопсште НИЈЕ смањена незапосленост него је Инспекција принудила фирме да пријаве људе који су до сада радили "на црно".........
 
Треба да отворимо нову лепљиву тему: ЛАЖИ ВУЧИЋА И ВУЧИЋЕВЕ ВЛАДЕ ..... јер то неуморно раде свакога свакцатога дана, ево:

Nezaposlenost smanjena na 17,9 odsto

Stopa nezaposlenosti u Srbiji u drugom kvartalu ove godine iznosi 17,9 odsto, što je smanjenje za 1,3 odsto u odnosu na prvi kvartal, kao i smanjenje za 2,4 odsto u odnosu na drugi kvartal 2014.godine, pokazali su podaci Ankete o radnoj snazi Republičkog zavoda za statistiku (RSZ).
Podaci pokazuju da anketna stopa zaposlenosti za drugi kvartal 2015. godine iznosi 51,7 odsto (za stanovništvo radnog uzrasta starosti od 15 do 64 godine), a broj zaposlenih procenjen je na 2.467.273 lica.
To, kako se navodi u saopštenju Nacionalne službe za zapošljavanje, predstavlja povećanje za 1,8 odsto u odnosu na prethodni kvartal, i za 2,4 odsto u odnosu na drugi kvartal 2014., kada je iznosila 49,3 odsto.
Prema anketi, u drugom kvartalu 2015.godine godine došlo je do povećanja broja zaposlenih za 189.589 lica u odnosu na drugi kvartal lane.
Podaci za avgust pokazuju da je registrovano 737.838 lica na evidenciji NSZ. U odnosu na prethodni mesec broj nezaposlenih je smanjen za 1.235 lica ili za 0,17 odsto.

***************************
Уопсште НИЈЕ смањена незапосленост него је Инспекција принудила фирме да пријаве људе који су до сада радили "на црно".........

Odlicno, firme ce sad da placaju drzavi sta je po zakonu a ne da se bogate na kurvanjski nacin i budzet ce biti puniji.
 
Kad si prijavljen mozes da ostvaris svoja prava preko suda kao sto je neisplacena zarada,plata.I mnogo toga jos.



Mozes ali u qrcu. Moj drugar je tuzio svoju bivsu firmu zbog 9 neisplacenih plata i dobio je na sudu jos pre 3 godine, ali ni dan danas nije dobio ni dinara, a verovatno pare nikad nece dobiti zato sto je gazda te firme drugar Bojana Pajtica, a ko zna kakve jos veze ima u sudstvu... :evil:
 
Ima ih nemoj da se pravimo naivni.Sta su vlasti pre Vucica uradile?Tadic je unistio Srbiju to su cinjenice sad mrtvaca treba oziveti sto nije lako.


Па шта сте који мој засели на власт КАДА НЕ УМЕТЕ БИЛО ШТА ДА ПОПРАВИТЕ НЕГО ПРАВИТЕ ЈОШ ГОРЕ СТВАРИ ОД ТАДИЋА ----- попели сте се већ свима на врх к**ца сталним вађењем на претходнике... показали сте се потпуно неспособним да било шта промените НА БОЉЕ --- НЕГО НАМ ЈЕ САДА ЈОШ ГОРЕ.........:cool:
 
Па шта сте који мој засели на власт КАДА НЕ УМЕТЕ БИЛО ШТА ДА ПОПРАВИТЕ НЕГО ПРАВИТЕ ЈОШ ГОРЕ СТВАРИ ОД ТАДИЋА ----- попели сте се већ свима на врх к**ца сталним вађењем на претходнике... показали сте се потпуно неспособним да било шта промените НА БОЉЕ --- НЕГО НАМ ЈЕ САДА ЈОШ ГОРЕ.........:cool:

Nisam ja niti sam glasao za Vucica znas li nekoga ko trenutno moze bolje i vise?
 
I to traje godinama dok pravda ne stigne iz Strazbura. A za to vreme treba ziveti, a ne samo zivotariti. Bolje je urediti drzavu iznutra pa da ne moramo da idemo u Strazbur da branimo nasa prava.

Zato ja zameram Vucicu da je pogresio u izboru prioriteta i poteza koje treba napraviti, prvo izgraditi osnovu a to su institucije drzave pa tek onda krenuti u reforme drustva i drzave.
 
Ima ali u tvojoj cmarini.
Rasirio si cmarinu pa ga primas li primas.
Napreduje polako ka tvojoj unutrasnjosti.
Trebalo bi te preseliti na Kosovo da i tamo osetis napredak.

Ako si ga primao u cmar ja nisam, nisam od tih mozes nekoga da mrzis da se ne slazes kao radi ali nemoj da vredjas druge tako nisko ispadas glup.

- - - - - - - - - -

Ja znam bar petnaestoricu u mojoj ulici.

Ali posteni ljudi od vas lopova ne mogu da dodju nared.

Neka se kandiduju ako su dobri podrzace ih narod.
 

Back
Top