Uskoro cu se mozda i ubiti!!!

Od pre par godina lekari koji se bave estetskom hirurgijom, uveli su novi zahvat kojim se na vratu preseca zivac koji daje mozgu signal da salje krv u obraze i time se sprecava crvenilo trajno. Razlog ovome su ceste zelje poslovnih ljudi ''biznismena'' koji su zeleli da prikriju crvenilo na licu koje bi na ozbiljnim sastancima pokazalo njihovu nervozu ili strah. Raspitaj se u privatnim ordinacijama za estetsku hirurgiju i ako imas (ako se dobro secam) prosle godine cena ovakve operacije je bila oko 2500-3000 E sredi to ... pozdrav
 
moja koleginica ima još gori problem: s vremena na vreme kontaktira sa tipom koji je na veoma visokom položaju
i koji muca
svaki put kad se razgovor zauka
i ona počne da muca :D
i da crveni što joj se to dešava (inače ne muca)


i bude joj neprijatno jer misli da on možda kapira da ga ona zaj.ebava :lol:
 
Rumenko:
Pozdrav prijatelji,
Imam 17 godina i jednu veliku manu...
Za sitnice u drustvu moje lice postaje crveno kao...
To me mnogo puta osramoti, pokusavam da budem tvrd, ne zelim da ispadnem smesan ali crvenilo ide samo od sebe... Bilo da je to razgovor sa poznatom osobom, razgovor sa devojkom ili slicno...
Sta da radim??? :oops: :oops: :oops:
Ja imam isti problem i rešavam ga tako što pokušavam da ga ignorišem. Veruj mi, često si ti jedini koji primećuje tvoje "rumenilo", ali ako počneš da "hladiš lice dlanovima", gledaš u pod ili okrećeš glavu, većina ljudi će te provaliti.
E, sad, ako imaš problem i sa ušima :shock: :lol: , reši i njega kao ja - pusti kosu :!: :lol:
:wink:
 
to je fobija i to eritrofobija, a to zanci strah da se ne pocrevni u drustvu!Rec je o neurozi i moze pomoci odlazak kod psihijatra!Obicno se javlja kod tinejdzera koji jos nisu sebe ostvarili u seksualnom smislu!Ti se ustvari stidis samog sebe!Mozda si i depresivan!Za sve oblike fobija postoje lekovi i psihoterapija!Mozes se izleciti!ps.kada vidim da muskarac pocrveni pomislim samo na to koliko je on emotivan i to mi je bas simpaticno!
 
Rumenko:
Pozdrav prijatelji,
Imam 17 godina i jednu veliku manu...
Za sitnice u drustvu moje lice postaje crveno kao...
To me mnogo puta osramoti, pokusavam da budem tvrd, ne zelim da ispadnem smesan ali crvenilo ide samo od sebe... Bilo da je to razgovor sa poznatom osobom, razgovor sa devojkom ili slicno...
Sta da radim??? :oops: :oops: :oops:

moj tata je uvek govorio
Sramota je kad prestanes da crvenis :lol:
 

Back
Top