Ukrašavanje torti, rođendanske torte

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel moguće da ne znate za ETERIKINE sjaj(icing)boje.Imaju veliki izbor,a takodje BARVALLO ima fantastične gel boje,baš sve potrebne nama za rad.Cene su baš prihvatljive.Ja imam u maloprodaji sve njihove boje.Veliki POZDRAV,žao mi je što nemam baš mnogo vremena da se više družim sa Vama..
Znam za Eterikine boje, ali jedine koje sam našla su one u malim kesicama ili arome. Nisam ih do sad isprobala. Mislite li na njih ili postoje još neke njihove? I Barvallo sam koristila ali nikad ne mogu da dobijem crvenu i crnu boju. Kad nađem neku sliku na internetu sa onim predivnim jakim bojama i raznim nijansama stvarno se razočaram.
 
@Viki vec sam to negde pisala, ja ne stavljam tacne izmedju torti, samo ih ucvrstim stapicima za raznjice, da mi kojim slucajem ne skliznu torte jedna s druge:mrgreen: (mozda bi moralo, da je neka kremastija torta, ali ne bih smela da stavim onda jednu na drugu....:confused:)

Ja znam i za eterikine i za barvalove i ustvari barvalove iceing boje koristim, a eterikinih (iceing) kod nas nema u prodaji. Zvala sam direktno u eteriku da mi kazu kome isporucuju robu u Jagodini, da bih znala kome da narucim. Inace i oni imaju svoj sajt www.eterika.rs Tada mi je covek koji se javio, inace vrlo ljubazna osoba, objasnio da oni imaju i neke vodo ne rastvorive boje, kojima boje kokos recimo, pa se boja ne razliva u dodiru s vlagom. To je onaj nas problem sa pegavim ruzama i unistenim figuricama:sad2: (mada ja to za sada resavam tako sto umocim sundjercic u rastvor boje, pa ga prosusim, pa tek onda sencim:super:)
 
Koko hvala na odgovoru :super:dosada sam radila slagom pa ih nisam pricvrscivala a za fondan nisam bila sigurna pa bolje da pitam da posle nebude blam:rumenko:Sto se tice boja ja koristim barvalove ali ih oni isto mesaju necim pa su boje slabijeg kvaliteta to znam iz pouzdanih izvora:!:Nicam probala viltonoweako je neko brobao neka pise:super:
 
tortilja je za deset.Ja koristim Original wiltonove boje u gelu i jako sam zadovoljna njima.To kupujem ovde u parizu a iz beogradskog viltona samo narucujem crnu i crvenu koje se fantasticno primaju na slag .E sad zenskici ako ko ima kakvu tortilju za krstenje i da je radjena fondanom_pocinjemo i sa tim da radimo_na sunce sa njom.ljubac zenskici
 
Koko,ja sam se malo čudila kada si rekla da sliku može svako kupiti i staviti na tortu.Jeste,u pravu si ali moraš i tu imati smisla i mašte,a da budem iskrena iz nekog popriličnog iskustva sa slikama prilično žena ne zna ni to da stavi ,što nije loše za one koji prave torte.Ja sam se nešto mučila da postavim još neke slike,staviću ih drugi put.
Vesna,htela sam samo da pitam da li u Parizu ima nekakvih stvarčica koje su nama zanimljive,a da ih ovde nema,mislim prvenstveno na alat,boje,jer uskoro treba tamo da doputujem,ako Bog da,naravno ako i u ambasadi daju vizu,pa bih volela da vidim i tamo nešto dobro vezano za ovaj naš posao.
 
[








RL=http://img145.imageshack.us/my.php?image=brodi8.jpg]
brodi8.th.jpg
[/URL]
 
Poslednja izmena:
Viki torta ti je bas medena, a i Tandarine takodje. Pozdrav za Jacku023. Tvoje me ime i broj asocira na mene pa ga sigurno necu zaboraviti, a sto se tice slika, naravno postavi ih sto pre... Pozdrav svima koji su sada na podforumu (vidim dosta njih) a i onima koji rade ili uzivaju...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top