Ukrašavanje torti, rođendanske torte

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prvi put vam se javljam, mada već dugo posećujem vaš sajt diveći se tortama. Imam stalan posao, a u slobodno vreme pravim torte po porudžbini. Najviše volim da radim svečane i svadbene i to ukrašavanje sa šlagom. Volela bih kad bih mogla da radim samo torte i da mi to bude osnovno zanimanje.
Pokušaću da vam pošaljem i slike torti koje sam uradila, ako budem uspela
Pozdrav Filićka, ObrenovacPogledajte prilog 40584
 
Dobra noc svima! Ima vec neko vreme da pratim ovu temu, al do sad se nisam ukljucila jer nemam mogucnosti da postavim slike. Al svejedno zelim da vas pohvalim za majstorstvo, mastovitost, nesebicnost da svoja znanja podelite i sa nama amaterima. Torte pravim "samo" za porodicna slavlja pa to ispadne desetak i vise godisnje. Uvek sam volela da budu lepo ukrasene, al kad vidim vase... :rumenko:!
U subotu idem na svadbu i ujedno i krstenje, a u nedelju je mojoj unucici rodjendan pa sam se ohrabrila da po vasim savetima prekrijem torte barvalo masom. Torte za svadbu i krstenje sam upravo stavila u frizider da se stegnu, sutra pravim za unuku, a od "ostatka" materijala napravila sam jednu malu torticu za kucu, tek da isprobam masu i zamislite... uspelo je.Bojila sam, seckala, razvlacila, masne nisu neke, al sutra ce nadam se biti bolje Sutra prekrivam ove velike, a sto se tice figura i cvetova, kupila sam gotove, jer mi to definitivno nije jaca strana. Hvala vam svima na savetima, mnogo su mi pomogli i samo napred, jer ovaj pdf postaje sve "naseljeniji" i sve sladji
 
Javljam se prvi put iako posećujem vaš sajt odavno. Imam stalan posao, a u slobodno vreme radim torte po narudžbini. Pokušala sam da pošaljem slike torti koje sam radila, međutim nije mi uspelo. Pozdrav za sve od Filićke.
Uspelo ti je, ali je pravilo Foruma da prve tri poruke novoregistrovanog korisnika moraju da budu odobrene da bi se pojavile na Forumu.
Dobrodosla i na Forum i na ovu lepu temu! :D
 
Šta je bre ovo vrednice moje?Jeste li se previše umorile od posla?Gde su dela nastala ovih dana?Evo nešto od mene,najsvežije:
my.php
[/URL][/IMG]

[URL=http://img206.imageshack.us/my.php?image=svadbenaolja2jl9.jpg][IMG]http://img206
.imageshack.us/img206/3236/svadbenaolja2jl9.th.jpg[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

my.php


my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]
 
Dobrodosle filicka i gorda strelice:D
Tandara posebno mi se svidja poslednja. Jel imas neku oklagiju s reljefom ili na neki drugi nacim pravis onaj reljef?
Radi se, a ja 'ajd da postavim neku slicicu dok se kore mute;) Ovo je samo deo, jer bi mnogo bilo da postavim sve. Sve koje su bile drukcije od onih koje sam ranije radila postavila sam na mom forumu, a ovo su mi neke najinteresantnije.


ova je bila za jedno krstenje, sastavljena od 6 torti


kao i ova(tj. ove 3) od kojih je jedna bila onaj chees cake, koja mi je usput odlicno uspela


ovo je ona s belim radama (sto sam pricala da mi treba za 2. avgust), mislim da mi nisu lose ispale


kovcezic


bili smo sponzori na izboru za miss sumadije i pomoravlja


jos jedna svadbena


evo jedne s barvalovim buketom


za zaljubljenika u ferari


ovo je nesto slicno onim od ranije i ostale su uglavnom slicne....
:bye::bye::bye:
 
Poslednja izmena:
Koko,ja sam ti već rekla da su tvoje torte stvarno divne,pedantne i posebno je važno što su ti i buketi i ukrasi super s obzirom da ih sama praviš.Ja sam rekla,ne pravim ih,skoro svi ukrasi na mojim tortama su Barvallovi.Malo sam se nervirala vezano za ovu tortu mladenačku ,gde su torte jedna na drugoj,jer žene koje su naručile same prave cvetove,pa su mi pomalo siromašni buketići i žice su gole,nisu ih uvile trakom,ali opet nije loše ispalo.Inače draperija je uradjena pomoću reljefne podloge,ima Eurowilt 2 motiva,dimenzije su 50x50.A karnere sam lepila običnom vodom iako imam i icing.Pozdrav!
 
Evo sad vidim da sam uspela da pošaljem 2 poruke ( i to čak jednu sa slikama). Još ova poruka da prođe "cenzuru" pa da se nebrukam i šaljem sto istih poruka. Moji sinovi nemaju strpljenja da mi objasne tehnike korišćenja sajta, tako da se nemojte ljutiti ako pošaljem 2 do 3 poruke iste sadržine. Naučiću ja i to. Pozdrav i šaljem još neku sličicu:bye:
 
Nije me bilo neko vreme pa ostadoh zaprepascena svim sto videh.Pozz za sve nove i stare forumase i samo postavljajte slicice da mozemo da vas kopiramo.Trebao mi je recept za oskar tortu sa malinama i cokoladom ali vidim da da ste imali nedoumice oko slicne pa cu iskombinovati vec nesto po svom.Nazalost ne odmaram nego radim,a nisam tako brza kao neki pa mi i 8 torti u jednom danu predstavlja problem.A sad umesto da radim sedoh za komp i listam forum mesec dana unazad evo vec sat vremena.Drugi put ce biti slika a sad odoh u radionicu.pozz
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top