Ukrašavanje torti, rođendanske torte

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni je najbolje kod Kokinih figura sto one ne samo sto su savrsene u proporcijama i bojama nego uvek imaju neku emociju na licu. Oci su u pravom smeru, ako su sklopljene onda sve poravnato, usta ravnomerna ma ko one porculanse kineske minijature (basnoslovne,prim. aut.) Mislim, da ne uporedjujem sa svojim remek delima, nece imati sanse.

Gogaz odusevljena sam torticom.

Drage zene, osim sto i dalje mislim da imate vise da pokazete nego sajam u Riminiju, a gledajuci u ovo perfektno pakovanje Sahera, sad samo treba da krenete da razvijate ambalazu!
Skromno mi je misljenje da poslasticarnica Srce u KG radi dobro jer imaju savrsena pakovanja. Ma na Keju u Zemunu jedem njihove torte i u Nisu i u tom KG i uvek su savrsene zbog onog njihovog stiropor-karton pakovaja.
 
Koliko torti.....a nije me bilo par dana.Oci mi pobelese...Sto od kolicine,sto od lepote.Prosto da ostanes bez reci.
Stiglo i moje vreme da postavim slicice,da ne ispadne kako samo kukam zbog posla...
Prvo par decijih...
Zvoncica (u pokusaju) za mog andjela,po uzoru na Kokinu

Sundjer Bob

I jos jedan plagijat...doduse sa skracenim pertlama...u stvari pertle su u patickama,ha-ha...
 
Koliko torti.....a nije me bilo par dana.Oci mi pobelese...Sto od kolicine,sto od lepote.Prosto da ostanes bez reci.
Stiglo i moje vreme da postavim slicice,da ne ispadne kako samo kukam zbog posla...
Prvo par decijih...
Zvoncica (u pokusaju) za mog andjela,po uzoru na Kokinu

Sundjer Bob

I jos jedan plagijat...doduse sa skracenim pertlama...u stvari pertle su u patickama,ha-ha...
To "u pokušaju" mi se baš dopada.
Al' patike... :super:
 
Koliko torti.....a nije me bilo par dana.Oci mi pobelese...Sto od kolicine,sto od lepote.Prosto da ostanes bez reci.
Stiglo i moje vreme da postavim slicice,da ne ispadne kako samo kukam zbog posla...
Prvo par decijih...
Zvoncica (u pokusaju) za mog andjela,po uzoru na Kokinu

Sundjer Bob

I jos jedan plagijat...doduse sa skracenim pertlama...u stvari pertle su u patickama,ha-ha...

zorice zvoncica ti je vise nego odlicna
 
Evo sada sam pogledala 10-tak strana na ovoj temi. Bas ste bile vredne!!!!!!!!!!!!!
Sve je savrseno i po izgledu i kako ste odradile. ALi najvise mi se svidja viski - kao pravi. Koje su torte ispod fondana (pretpostavljam da su i flasa i kutija prekrivene fondanom)
I Koko, svaka cast za zaljubljeni par.
Rzorice svadbene torte su vec odavno tvoj prepoznatljiv znak i dovela si ih do savrsentsva a mom ukus mnogo vise odgovaraju ove nove (decije) koje si postavila.
Domacice on srce je bas primamljivo, koja je to torta? Nesto mi se ovako cini kao da fali filali od ovoliko pogledanih slika u malom vremenskom periodu sam mozda i ne vidim dobro
KLAPAT super torte, daleko od pocetnickih
 
Evo i linka za cene sacher torti:
http://shop.sacher.com/Original-Sacher-Torte?XTCsid=32991r1mv9qfcfjini7tpv0ji3

Ja volim sve cokoladno i u principu volim i razne "hlebne" kolace (kuglofe i ostalo) i meni je ova torta bas lepa. Naravno volim i kremaste, ali ovde mi nekako uopste ne fali krem bas je po mom ukusu. ALi mislim da se ovde placa vise i ambalaza i ime. Ali u Becu moze da se sedne u hotel sacher i uzme parce torte kao u svakoj poslasticarnici. Ne mogu da se setim cene ali tako ne ispadne mnogo skuplje od drugih kolaca. Mislim kada neko vec ode u Bec i tamo se nadje... A kutija jeste zgodna moja mama je jednom dobila i jos uvek je imamo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top