Ukrašavanje torti, rođendanske torte

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo jedne rodjendanske torte malog Pavla.
Tortu smo u poslednjem momentu napravile moja svekrva i ja, jedino su labudovi kupljeni, a sve ostalo je nasih ruku delo.
I ko posle moze da kaze da se svekrva i snajka lepo ne slazu?!!


DSC_0167-1.jpg




DSC_0170-1.jpg
 
Hvala cure na pohvalama.Sto se svadbenih torti tice tu se i osecam kao svoj na svome.Sto se decijih tice e tu sam medju pocetnicama,mada se trudim da iskoristim iskustvo steceno na ovim drugima.Klapat torte su ti prelepe,ali i Tanja je pokazala da je majstor uz pomoc svekrve.Ej pa gde to ima?Salim se naravno.
 
Evo sada sam pogledala 10-tak strana na ovoj temi. Bas ste bile vredne!!!!!!!!!!!!!
Sve je savrseno i po izgledu i kako ste odradile. ALi najvise mi se svidja viski - kao pravi. Koje su torte ispod fondana (pretpostavljam da su i flasa i kutija prekrivene fondanom)


Hvala ti puno :bye::bye:
Obe torte su prekrivene fondanom, kutija je Moskva Šnit, a flaša ona moja čokoladna...
:hvala::hvala::hvala:
 
Evo i linka za cene sacher torti:
http://shop.sacher.com/Original-Sacher-Torte?XTCsid=32991r1mv9qfcfjini7tpv0ji3

Ja volim sve cokoladno i u principu volim i razne "hlebne" kolace (kuglofe i ostalo) i meni je ova torta bas lepa. Naravno volim i kremaste, ali ovde mi nekako uopste ne fali krem bas je po mom ukusu. ALi mislim da se ovde placa vise i ambalaza i ime. Ali u Becu moze da se sedne u hotel sacher i uzme parce torte kao u svakoj poslasticarnici. Ne mogu da se setim cene ali tako ne ispadne mnogo skuplje od drugih kolaca. Mislim kada neko vec ode u Bec i tamo se nadje... A kutija jeste zgodna moja mama je jednom dobila i jos uvek je imamo

Ovo me podsjeti - tako sam ja jednom prilikom sa drugaricom isla sluzbeno u Bec, bukvalno na pola dana - isle smo kolima i imale smo taman toliko slobodnog vremena da sjednemo u bastu na trgu i narucimo po parce Sacher torte i kafu. I ja volim kremaste, ali sto rece Slogi, u ovoj mi nekako ne fali, a i sluze je sa slagom sa strane, tako da meni fil u toms slucaju nije nedostajao.
 
devojke torte su fantasticne...sad cu da se vratim unazad pa malo detaljnije da pogledam.
evo one torte koju sam pominjala. ovo je za brata moje drugarice (sestrina kuma zapravo:D)...brat joj se zeni..e sad posto mlada inace zivi u Americi, dosla je bukvalno juce da se danas registruju, odu na rucak i tako to..nema svadbe jer 11.2. idu oboje za Ameriku..pa je zato ideja da, da torta izgleda ovako - siluete grada, svideli su joj se mladenci iz Malog princa pa je to vec pre nekog vremena kupila i donela mi, i da budu u oblacima..cista simbolika:D
 
devojke torte su fantasticne...sad cu da se vratim unazad pa malo detaljnije da pogledam.
evo one torte koju sam pominjala. ovo je za brata moje drugarice (sestrina kuma zapravo:D)...brat joj se zeni..e sad posto mlada inace zivi u Americi, dosla je bukvalno juce da se danas registruju, odu na rucak i tako to..nema svadbe jer 11.2. idu oboje za Ameriku..pa je zato ideja da, da torta izgleda ovako - siluete grada, svideli su joj se mladenci iz Malog princa pa je to vec pre nekog vremena kupila i donela mi, i da budu u oblacima..cista simbolika:D

Lovely!!!
 
devojke torte su fantasticne...sad cu da se vratim unazad pa malo detaljnije da pogledam.
evo one torte koju sam pominjala. ovo je za brata moje drugarice (sestrina kuma zapravo:D)...brat joj se zeni..e sad posto mlada inace zivi u Americi, dosla je bukvalno juce da se danas registruju, odu na rucak i tako to..nema svadbe jer 11.2. idu oboje za Ameriku..pa je zato ideja da, da torta izgleda ovako - siluete grada, svideli su joj se mladenci iz Malog princa pa je to vec pre nekog vremena kupila i donela mi, i da budu u oblacima..cista simbolika:D
Sjajna je!
I ideja i realizacija! :super:
 
devojke torte su fantasticne...sad cu da se vratim unazad pa malo detaljnije da pogledam.
evo one torte koju sam pominjala. ovo je za brata moje drugarice (sestrina kuma zapravo:D)...brat joj se zeni..e sad posto mlada inace zivi u Americi, dosla je bukvalno juce da se danas registruju, odu na rucak i tako to..nema svadbe jer 11.2. idu oboje za Ameriku..pa je zato ideja da, da torta izgleda ovako - siluete grada, svideli su joj se mladenci iz Malog princa pa je to vec pre nekog vremena kupila i donela mi, i da budu u oblacima..cista simbolika:D

prelepo Unchi.
 
devojke torte su fantasticne...sad cu da se vratim unazad pa malo detaljnije da pogledam.
evo one torte koju sam pominjala. ovo je za brata moje drugarice (sestrina kuma zapravo:D)...brat joj se zeni..e sad posto mlada inace zivi u Americi, dosla je bukvalno juce da se danas registruju, odu na rucak i tako to..nema svadbe jer 11.2. idu oboje za Ameriku..pa je zato ideja da, da torta izgleda ovako - siluete grada, svideli su joj se mladenci iz Malog princa pa je to vec pre nekog vremena kupila i donela mi, i da budu u oblacima..cista simbolika:D

A ti se zamislila kako da le odradis?? Da se nikad vise nisi zamislila.......:heart::heart::heart:
 
hvala puuuunnnoooo:cmok2:
moram priznati da nisam bila sigurna u prvom momentu kako ce ispasti....kao crno pa sve to..posle sam nasla - zahvaljujuci stefanelli dosta fotkica na netu, uglavnom tema sex and the city ali imaju tu siluetu i videla da i na torti to deluje lepo:D
pa sam rezbarila onim njenim alatom...slikarskim..ali slova... moram da priznam da cu morati da idem da gledam kako to radi, ako mi dozvoli:zper: ovo su ravne linije pa jos i nekako:D
ja bih da postavim i siluetu grada ako nekom zatreba nekad....aha popecu je na rapidshare ili tako negde pa da moze da se skida...i stavicu u korisne linkove
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top