Ukrašavanje torti, rođendanske torte

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
picture.php
evo i moje tortice od sinoc!
 
Evo kako izgleda original sacher torta kupljena u poslasticarnici hotela Sacher u Becu. Mogu da se kupe raznih velicina. Postavljam nekoliko fotografija od toga kako je upakovana torta u drvenu kutiju sa brosuricom o istorijatu torte i hotela, zatima kako je sama kutija upakovana u ukrasni papir i kese u koju se stavlja pri kupovini. Meni se licno nije preterano dopala jer ja volim kremaste torte.

meni se licno veoma dopada pakovanje
 
picture.php
evo i moje tortice od sinoc!
Jaooo, kako je doobra
I Koka i Zadovolhna domacica i Gogaz i Sladjana majstorice kao i uvek , poseban kis za Domacicu i njeno srce od cokolade:cmok2:Obozavam cokoladu;)
Evo moj niocashnji Ben 10, pri put sam ga pravila pa valjda lici

IMG_6999-1.jpg
Ma lici, dobra je...

Evo kako izgleda original sacher torta kupljena u poslasticarnici hotela Sacher u Becu. Mogu da se kupe raznih velicina. Postavljam nekoliko fotografija od toga kako je upakovana torta u drvenu kutiju sa brosuricom o istorijatu torte i hotela, zatima kako je sama kutija upakovana u ukrasni papir i kese u koju se stavlja pri kupovini. Meni se licno nije preterano dopala jer ja volim kremaste torte.
I ja sam probala. Donela mi drugarica iz Beca, ali mi se ne svidja :( Pakovanje je extra i to je i prodaje, mada se njima taj ukus svidja. Ona(ta moja drugarica) je bas voli i odusevljava se, a tamo zivi od rodjenja, pa je naviknuta na takve ukuse...

Čokoladno srce:

34iqy42-1.jpg
E ovo je vec druga prica, ovu bih tako gricnuuuula :besna:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top