Ukrašavanje torti, rođendanske torte

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
20-1.jpg
 
OK shvatila sam ovde nisi dobro dosao ako ne hvalis sve sto je postavljeno. Prava demokratija misljenja nema sta. Pa ako Vam toliko znaci da se kaze da je nesto lepo sto mi se ne dopada i na cemu se mora poraditi dobro. Cenim svaki trud i pomak i znam da nisu svi rodjeni za iste stvari. Nisu ni svi ukusi isti i tu se slazem i ne radi ovo svako iz nuzde ili zadovoljstva. Slazem se da treba pomoci ako se nesto ne zna i mislim da profesionalci i ne rade ove stvari jer to i ne znaju i oduzima im vreme. Ovo je vise umetnost za koju oni nemaju vremena. Ne treba niko da se plasi konkurencije ona daje stimulans za dalje i bolje. Necu vam vise dosadjivati jer vidim da ovde nisam dobrodosla . Ovde ocigledno moras paziti kako ces kome odgovoriti i da ne ugrozis slucajno neciju teritoriju. Kriki vrednica si ti neka ima te i u jutro i u ponoc na podforumu. Sono felice di fare la Sua conoscenza cao ...

E, nemoj da se ljutis, naravno da si dobrodosla :).
I nije kritika zabranjena, niti je ovo klub medjusobno zaljubljenih, pa da se samo komplimentiramo :)...

Dakle, pocetak je bio kao vrela kafa,
sada da stavimo malo slaga, da razblazimo, pa da se lepo druzimo :)


Vesna, samo uradi ovo: kliknes resize image? 320x240 (for websites and email) , i tek onda "host it" i ima da bude mala slika velike lepe torte :)
 
Poslednja izmena:
OK shvatila sam ovde nisi dobro dosao ako ne hvalis sve sto je postavljeno. Prava demokratija misljenja nema sta. Pa ako Vam toliko znaci da se kaze da je nesto lepo sto mi se ne dopada i na cemu se mora poraditi dobro. Cenim svaki trud i pomak i znam da nisu svi rodjeni za iste stvari. Nisu ni svi ukusi isti i tu se slazem i ne radi ovo svako iz nuzde ili zadovoljstva. Slazem se da treba pomoci ako se nesto ne zna i mislim da profesionalci i ne rade ove stvari jer to i ne znaju i oduzima im vreme. Ovo je vise umetnost za koju oni nemaju vremena. Ne treba niko da se plasi konkurencije ona daje stimulans za dalje i bolje. Necu vam vise dosadjivati jer vidim da ovde nisam dobrodosla . Ovde ocigledno moras paziti kako ces kome odgovoriti i da ne ugrozis slucajno neciju teritoriju. Kriki vrednica si ti neka ima te i u jutro i u ponoc na podforumu. Sono felice di fare la Sua conoscenza cao ...

Naravno da su svi dobrodošli, nema potrebe da niko od nas bljuje vatru.
Eto ja zaista jesam vrednica sve postižem, i da budem na netu non stop, i da pravim torte, i da imam dvoje dece, a postižem i sve ostalo tako da mi je 24 h malo, a iskreno se nadam da si i ti vrednica pa da ćeš nam prikazati svoja dela da možemo i tebe da hvalimo.
 
Devojke,zene,domacice,vrednice,cao svima od mene posle trista godina.Pratila sam sta ima novo ali sad tek nadjoh lufta da dam svoj mali doprinos ovoj sve vecoj i sve lepsoj galeriji.Po mom misljenj ovaj podforum je bogomdan.Mnoge od nas znaju koliko su lupale glave oko nekih sada prostih stvari tako da uopste ne smatram strasnim sto neko trazi savete za kuvanje u mikro(ja je i nemam,kuvam u loncu za mleko sa duplim dnom).Secam se da mi je pre dve godine orhideja bila misaona imenica a sad ih pravim zmureci i jos sam uvek daleko od profi.Sve se svodi na to da smo ,hvala Bogu nasle nesto sto nas ispunjava i sto usput moze da popuni kucni budzet i pokrpi rupe kojih uvek ima.Niko nikome ne moze uzeti posao taman bili komsije ako je musterija zadovoljna vasim radom.Raspisah se ja,ajd sad malo slicica;
467b.jpg


895.jpg


956a.jpg


977a.jpg


228b.jpg
 
Cao svima, pozdrav Daci 011 i Rigojancima, posle duzeg odsustva. Narode dajte neku ideju za tortu za decaka(8 godina) voli Nindze i Spajdermena, neku lepu slicicu. Ukrasavanje mora da bude slagom. Moja deca su vec velika a i devojke su, pa nemam nesto "muskih" slicica. Da ne zaboravim, Daco prelepe su ti torte, reci mi koja je ono ciklama boja za ruze. I jos nesto - koji je najbolji slag za ruzice, poneki se razvaci, nije nizasta? Ovo pitam vas iz Srbije, Vesna Korica je vec rekla, ali do Pariza stvarno ne mogu. Imajte u vidu i cenu, kod nas na jugu, cene torti su niske pa tako moram da se uklopim. Za sada koristim JOKER , 300 din/kg. Vozdra!!!
 
Carli evo ideje za spajdermena. Naravno vec toliko puta sam rekla da meni slag ne ide, pa ova torta ide uz to,


ali zato evo i ideje za nindze doduse od mase


daco tortice su fantasticne.
bela rado tvoje ruzice takodje i izgleda da na ovom podforumu samo jos ja nikako da ih napravim. Meni ne ide pa ne ide:rumenko::rumenko::rumenko:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top