Ukrašavanje torti, rođendanske torte

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Slag muti u razmeri 1:1 s hladnom vodom iz frizidera. Ja imam jednu caku: Sipam slag i vodu u posudu, promesam ovlas i stavim u frizider. Mutim posle sat-dva. Voda se dobro ohladi, a i slag nabubri, pa kada mutim ne prska na sve strane. Za izbor slaga bolje poslusaj savete iskusnijih :rumenko: , ja koristim 'moravkin' jer mi se svidja ukus, a nije los ni kada se muti, samo ne znam ima li ga u prodaji i gde. Kod nas ga drzi samo jedan hipermarket-DIS i niko ga vise nema.

Koko skapirah sve za slag, a kad kazes u receptu npr. 300 g slaga (pravim tvoju moskvu snit), da li je to 300g slaga i 300g vode?!
 
Prošle godine, kako sam 31.12.2009. radila sam do 21.00 čas, tj. bila sam dotle na poslu, pravila sam brzinsku tortu.Sećam se da je bio Sneško Belić u pitanju, jer iako sam imala recepte za novogodišnje torte iz Blic žene, nisam znala ni jednu da napravim, jer su sve bile prekrivene masom.A ja se tada nisam družila sa vama, drage moje, pa nisam znala ni gde da kupim ni kako da je koristim.Samo sam čežnjivo gledala i divila se tortama iz časopisa. :(Ali, oštrim se za ovu Novu godinu.Naročito što sam, koliko sam videla raspored smena, slobodna 31.12 i 01.01.Divota:D:D:D:D
 
Ljudi , kada sam bila pre tri ipo godine u Majamiju najvise su me fascinirale njihove dekoracije za Bozic i Novu godinu. Svako dvoriste, svaka kuca su ukraseni i spolja i iznutra.
Sve sija. A kako su tek lepe dvorisne figure od raznolikih lampica - fantazija. Zao mi je sto tada nisam imala aparat da sve to uslikam. Obozavam Novogodisnje dekoracije :D:D
 
Torte su vam predivne.Evo ja pravila jednu,nije bas za poredjenje sa vasim,ali trudim se.
picture.php


Pozdrav:bye:
 
Potrebna mi je pomoc!!!19.novembra mi je cerki rodjendan i njena zelja je da torta bude u obliku dvorca!Ja sam naravno obecala da ce i biti a to sto ja nemam pojma kako cu to da odradim nije ni vazno :roll: .ja bih vas zamolila da ako neko ima neku jednostavnu ideju koju bi jedan pocetnik mogao da uradi neka pomogne...
Naime,ja sam otprilike to zamislila da to bude torta na sprat stim sto bi donja bila pravougaonik a gornja okrugla :think: .Ako negde gresim i postoji bolje resenje neka mi kaze.
Unapred vam se zahvaljujem!!! :cao:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top