Ukrašavanje torti, rođendanske torte

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
MinicaRelja hvala na savetu ali zaboravila sam da naglasim da hocu da ukrasim sa slagom jer masu se ne usudjujem ni da napravim a kamoli da pokusam nesto da ukrasim :zcepanje: .Ne znam od cega da napravim kule na koje idu korneti,a ovo ostalo cu valjda uspeti nekako da skrpim (kako ovo jadno zvuci s obzirom kakvi ste svi vi umetnici :rumenko: )Ako neko ima u albumu bilo bi lepo kada bi mi ostavio link da ne trazim u svakom.

Istu sam imala dilemu pre dest dana.Po prvi put sam se usudila da koristim masu-mnogo brže se uradi nego cifranje sa šlagom-garantujem. 20 godina nisam znala za druga ukrašavanja sem sa šlagom.Vidi u mom albumu sličicu dvorca koji sam napravila.Kule sam kupila, jer sam se bojala da neću imati dovoljno vremena i znanja da ih dobro odradim. Masu sam gotovu kupila, samo sam je obojila gel bojom. Na sajtu dessercacak isto imaš neke dvorce, doduše, taj za koji sam ja pitala je bio 12.000!!!!:dash:Odmah sam zasukala rukave i napravila ružičasti dvorac za moju princezu.Ima gomilu nedostataka, ali je ona bila presrećna, a ja ću još da vežbam.Naravno da ovim našim umetnicama nema ravnih, ali su mi mnogo pomogle savetima.:worth::worth::worth:Srećno i nije mnogo teško, naročito kad znaš za koga praviš.:heart:
 
Teta Iro tortice su divne.......Evo i jedna moja....

Slika001.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top