Украјинци третирају врло расистички црнце

Imaš nekoliko snimki tih srpskih plaćenika kako se žale.
Jel stvarno moguće da dobar dio vas to nije vidio?
Gdje živite, u mišjoj rupi?
Русија је казнила те који су тако говорили. То није општи став руске војске и народа како би ви да прикажете. Свуда има будала. Важно је да је то санкционисано.
 
Русија је казнила те који су тако говорили. То није општи став руске војске и народа како би ви да прикажете. Свуда има будала. Важно је да је то санкционисано.
Moguće da je to bio posljednji snimak tih Srba koji ratuju za Ruse.
 
Pa to i ja kažem kad vi nađete sliku neke budale sa istetoviranim kukastim krstom.
Само што у случају овог рата у Украјини није то тек ,,нека будала", него је та неонацистичка банда постала део војног и државног апарата Украјине. Свиђало се то теби или не, Украјина се после Мајдана дубоко нацификовала. То је факт. Азов батаљон и слични, то су све неомацисти који се боре у склопу украјинске војске. И који су познати по својој злочинима над Русима.

Дакле, ствар је далеко озбиљнија од тога да су то ,,пар будала".
 
Само што у случају овог рата у Украјини није то тек ,,нека будала", него је та неонацистичка банда постала део војног и државног апарата Украјине. Свиђало се то теби или не, Украјина се после Мајдана дубоко нацификовала. То је факт. Азов батаљон и слични, то су све неомацисти који се боре у склопу украјинске војске. И који су познати по својој злочинима над Русима.

Дакле, ствар је далеко озбиљнија од тога да су то ,,пар будала".
Duboko se nacifikovali a desničari nisu uspeli da pređu ni cenzus.

Nešto brojevi na terenu ne podržavaju tu teoriju.
 
Duboko se nacifikovali a desničari nisu uspeli da pređu ni cenzus.
Народ као народ није, али ја сам говорио о органима саме државе. Држава Украјина јесте нацификована, самом чињеницом да су окорели неонацисти постали део њених институција и државних структура.
Сам Зеленски је на власт дошао са неком мирољубивом, малтене русофилком причом, да би се онда и он окренуо нацизму.

Друго, нацистичка партија ,,Свобода" није баш била толико слаба, одувек је то била једна од јачих партија у Украјини. Западни део, мањински, је нацистички и прозападно опредељен. Док је већински Исток антинацистички. Али шта вреди, кад су ови са запада тотално преузели власт у Украјини. То је та ткз. ,,кијевска хунта". Против њих ратује Русија, а они гурају народ Украјине (често и путем насилних мобилизација) да гину за њих.

Nešto brojevi na terenu ne podržavaju tu teoriju.
Реалност је итекако подржава.
 
Народ као народ није, али ја сам говорио о органима саме државе. Држава Украјина јесте нацификована, самом чињеницом да су окорели неонацисти постали део њених институција и државних структура.
Сам Зеленски је на власт дошао са неком мирољубивом, малтене русофилком причом, да би се онда и он окренуо нацизму.

Друго, нацистичка партија ,,Свобода" није баш била толико слаба, одувек је то била једна од јачих партија у Украјини. Западни део, мањински, је нацистички и прозападно опредељен. Док је већински Исток антинацистички. Али шта вреди, кад су ови са запада тотално преузели власт у Украјини. То је та ткз. ,,кијевска хунта". Против њих ратује Русија, а они гурају народ Украјине (често и путем насилних мобилизација) да гину за њих.


Реалност је итекако подржава.
Tvoj tekst je 100% ispravan kada se ispravi jedna sitna greška, a to je da se reč "proevropski" koja je nekom greškom napisana kao "nacistički" vrati u prvobitno stanje.

Kad pročitaš sve ponovo sa tom ispravkom, sve je jasno i tekst je 100% ispravan. Jer u Ukrajini niko ne spaljuje Jevreje u logorima i ne bavi se eugenikom, ali veliki deo Ukrajine više voli Evropu nego Rusiju. I ja razumem da se to Putinu ne dopada.

E sad kako je Putin uspeo da svojom propagandom natera pametne ljude da zamene te dve reči, nemam pojma.

Ali uspeo je.
 
Tvoj tekst je 100% ispravan kada se ispravi jedna sitna greška, a to je da se reč "proevropski" koja je nekom greškom napisana kao "nacistički" vrati u prvobitno stanje.

Kad pročitaš sve ponovo sa tom ispravkom, sve je jasno i tekst je 100% ispravan. Jer u Ukrajini niko ne spaljuje Jevreje u logorima i ne bavi se eugenikom, ali veliki deo Ukrajine više voli Evropu nego Rusiju. I ja razumem da se to Putinu ne dopada.

E sad kako je Putin uspeo da svojom propagandom natera pametne ljude da zamene te dve reči, nemam pojma.

Ali uspeo je.
Ако под проевроспким подразумеваш нацистичке батаљоне и одреде смрти који су живе људе спаљивали у Одеси, онда ок. :)

Ако Украјинци воле Европу више него било шта, зашто је онда легитимни председник Украјине, Виктор Јанукович, који је одлучио да се окрене од ЕУ, морао да буде силом збачен са власти а не легитимним средствима? Зашто су одмах по доласку хунте на власти забрањене противничке политичке странке, па и Партија Региона или КП Украјине?

Ако Украјинци заиста желе Европу зашто је онда и сам Зеленски на изборе изашао са малтене прорудком платформом??
Тек кад је засео на власт окренуо је ћурак наопако


Дакле?
 
Ако под проевроспким подразумеваш нацистичке батаљоне и одреде смрти који су живе људе спаљивали у Одеси, онда ок. :)
Nikakvi odredi smrti niti postoje niti su postojali, naročito nisu postojali oni vezani za incident u Odesi. Ono što se tamo desilo je bukvalno bio sukob dve grupe štrajkača (i fudbalskih navijača), gde su i jedni i drugi bacali kamenje i molotovljeve koktele na druge, ovi prorouski u bežaniji pobegli u zgradu, neko bacio molotovljev koktel, ovi ih u svom besu i ludilu nisu pustili napolje, i desilo se šta se desilo. Obojica znamo da rulja navijača nije najpametnija moguća grupa ljudi. Za taj incident postoje imena i prezimena odgovornih, ali Ukrajina ih naravno nikad nije procesirala kako treba.

Ono što su nacisti radili sasvim je drugačije. Ljude su transportovali u logore o trošku države, uz pomoć države i sa logistikom države i to ZATO ŠTO SU JEVREJI, CIGANI, SRBI, i ko god je bio na listi za masovno istrebljenje. Taj sistem je umro i ne postoji od 1945-te.

Ukrajinci su bili podeljeni oko podrške Rusiji ili EU, ali ova agresija je kod većine zacementirala neprijateljstvo za vremena koja dolaze.
 
Ukrajinci su bili podeljeni oko podrške Rusiji ili EU, ali ova agresija je kod većine zacementirala neprijateljstvo za vremena koja dolaze.
Зато морају силом да их мобилишу и померају старосне границе за мобилизацију.
Не, народ већином не жели рат. Жели да хунта из Кијева и западни, мањински део Украјине и можда још који заведени. Тај мањински део и чини главну окосницу подршке хунти.
 
Зато морају силом да их мобилишу и померају старосне границе за мобилизацију.
Не, народ већином не жели рат. Жели да хунта из Кијева и западни, мањински део Украјине и можда још који заведени. Тај мањински део и чини главну окосницу подршке хунти.
Da je zaista tako kao što ti kažeš, da je manjina Ukrajinaca za EU, do sad bi Putin već držao konferenciju za štampu u Lavovu.

Ali kao što znamo, zaglavio se u selima oko granice, tačno dokle je njegova većinska podrška.
 
https://www.bbc.com/news/av/world-africa-60573719
Има још пуно само не у обичним Западним медијама. Како то мирољубиви Украјинци који се представљају да нису расисти константно у Западним медијама а имају болесну мржњу према црнцима?
Drugovi Nigerijci- majka Nigerija vas zove...
 

Back
Top