Украјинци третирају врло расистички црнце

Nisi razumeo šta sam napisao, poenta je da ne treba donositi sud, niti etiketirati narode na osnovu pojedinačnih slučajeva. Svako može da kaže bilo šta, to ne nosi nikakvu relavantnost. I onda ti šalješ video gde neki nebitan lik priča takođe neke nebitne rekla-kazala priče.

Ako ćemo da generalizujemo, više rasne i bilo koje druge diskriminacije postoji u Rusiji i Kini nego na zapadu. Samo je razlika u tome što su to represivna društva, pa tamo takve stvari niti ko sme da prijavi, niti ko sme da piše o tome. U protivnom sutradan samo padneš sa balkona. Dok sa druge strane zapad otvoreno piše o svemu pa se stiče utisak kako oni imaju više problema. Nemoj da dozvoliš sebi da budeš tako lako medijski izmanipulisan, malo razmisli pre nego što poveruješ u sve što pročitaš, nije to tako teško ;)
Само лупеташ аутошовинисто, пишеш лажи од антисрпских медија и после као фол ја нисам разумео. Не постоји већих умноболних расиста од аутошовиниста. Читаш антисрпски медије као н1 и пишеш небулозе како не треба бити медијски изманипулисан. Користите сваку прилику да лажете о Русији и Кини. Покриј се ушима.
 
Ako ćemo da generalizujemo, više rasne i bilo koje druge diskriminacije postoji u Rusiji i Kini nego na zapadu. Samo je razlika u tome što su to represivna društva, pa tamo takve stvari niti ko sme da prijavi, niti ko sme da piše o tome. U protivnom sutradan samo padneš sa balkona.
Добро, у чему се огледа та расна дискриминација у Русији?
 
@БелиВук , мани Гамбина, моји раде у Русији већ генерацијама и могу ти рећи да то што он прича нема везе са мозгом.
Он се вероватно креће међу маргиналналним руским скинхедс групицама које су у Русији на нивоу статистичке грешке,па мисли да је то ,,сва Русија".

Русија је велика, мултинационална држава и наравно да расизам никада не може, из практичних разлога, себи да дозволи јер би то довело до растакања и сламања саме Русије.
Иначе, шачица руских неонациста својевремено је подржала Украјину и осудила руску интервенцију и њој. Толико о томе.
 
Poslednja izmena:
JA ne znam koliko neko mora biti glup pa da poveruje da će neko Izrael da proglasi krivim.
Nema to veze, već samo što su zbog toga pred sudom i brane se je velika pljuska "Zurofima" koji olako lijepe etikete drugima.

A zbog čega se Zurof uzrujao? Zbog nove izložbene postavke u muzeju logora Jasenovac. Mislim, kao da je to neki zločin.
 
Не постоји већих геноцидних створова од Хрвата. Зуроф је рекао чињеницу о Хрватској. Хрватска је геноцидна творевина и завршиће на историјском сметилишту.
Tko njega više sluša.
 
Nema to veze, već samo što su zbog toga pred sudom i brane se je velika pljuska "Zurofima" koji olako lijepe etikete drugima.

A zbog čega se Zurof uzrujao? Zbog nove izložbene postavke u muzeju logora Jasenovac. Mislim, kao da je to neki zločin.
Zuroffu sam napisao mail da je obično šovinističko đubre i židovski supremacist koji djeluje u suradnji s najgorim ološem u Europi, Vučićem, te da je Wiesenthal bio šovenski nacist judeo tipa, a cijeli taj centar obično smeće.

Interesantno- nije odgovorio..:kafa:
 
Иначе, један од главних руских неонациста је и чувени Наваљни, прозападни активиста и борац против руских интереса:

1705316500942.png


Ево га овде на неком минорном неомацистичком скупу у Москви:

1705316556698.png


1705316676128.png



Итд. Иначе, сви ти руски неонацисти раде против интереса Русије јер би сва изазивања међурасних и националних сукоба довела до дестабилизације и распада Русије, што Запад и жели.
 
Zuroffu sam napisao mail da je obično šovinističko đubre i židovski supremacist koji djeluje u suradnji s najgorim ološem u Europi, Vučićem, te da je Wiesenthal bio šovenski nacist judeo tipa, a cijeli taj centar obično smeće.

Interesantno- nije odgovorio..:kafa:
Баш ти криво што вас је приказао онаквим какви јесте?
 
Zuroffu sam napisao mail da je obično šovinističko đubre i židovski supremacist koji djeluje u suradnji s najgorim ološem u Europi, Vučićem, te da je Wiesenthal bio šovenski nacist judeo tipa, a cijeli taj centar obično smeće.

Interesantno- nije odgovorio..:kafa:
Takvi žive od pozornosti koju izazivaju svojim izjavama. Ignorirati!
 
Добро, у чему се огледа та расна дискриминација у Русији?

U tome što je uspostavljena medijska represija, neistomišljenici padaju sa balkona ili su po zatvorima. To se ne bi radilo da je sve u redu. Čim ućutkuješ novinare i neistomišljenike, znači da se stvari kriju.
 
U tome što je uspostavljena medijska represija, neistomišljenici padaju sa balkona ili su po zatvorima. To se ne bi radilo da je sve u redu. Čim ućutkuješ novinare i neistomišljenike, znači da se stvari kriju.
Чекај, поменуо си расну дискриминацију. Ово нема везе са тим.
Где ти видиш расну дискриминацију од стране руске државе?
 
Чекај, поменуо си расну дискриминацију. Ово нема везе са тим.
Где ти видиш расну дискриминацију од стране руске државе?

Napisah ti gore, čitaj pažljivije. Vidim u tome što je medijski mrak. To mi govori da su tamo prisutne svakakve negativne pojave koje režim skriva od javnosti.

Samo razmišljaj logično, da li bi ti krio stvari da je sve u redu? Naravno da ne bi. Ponosio bi se time.
Zašto nešto neko krije? Zato što ako se sazna, ljudi će se pobuniti. Zato mora represija, zato mora mrak.
 
Nema to veze, već samo što su zbog toga pred sudom i brane se je velika pljuska "Zurofima" koji olako lijepe etikete drugima.

A zbog čega se Zurof uzrujao? Zbog nove izložbene postavke u muzeju logora Jasenovac. Mislim, kao da je to neki zločin.
Uzrujao se nemaš pojma koliko.Počešao se po d.upetu, to su samo vaša ustaška nadanja.
 
U tome što je uspostavljena medijska represija, neistomišljenici padaju sa balkona ili su po zatvorima. To se ne bi radilo da je sve u redu. Čim ućutkuješ novinare i neistomišljenike, znači da se stvari kriju.
Nije samo to, nego tamnije kavkasce kao Gruzine i Azere koji rade u Rusiji, zaustavljaju ruski panduri i nerijetko ih tuku i zlostavljaju na sve moguće načine.
 
https://www.bbc.com/news/av/world-africa-60573719
Има још пуно само не у обичним Западним медијама. Како то мирољубиви Украјинци који се представљају да нису расисти константно у Западним медијама а имају болесну мржњу према црнцима?
Ako je iko poznat po rasizmu u svijetu to su Rusi ali o tome se ne otvara tema naravno :D
 
Napisah ti gore, čitaj pažljivije. Vidim u tome što je medijski mrak. To mi govori da su tamo prisutne svakakve negativne pojave koje režim skriva od javnosti.
То можеш да назовем аутократијом, диктатуром или како већ, али не и расном дискриминацијом. Зна се шта је расна дискриминација. ;)
Samo razmišljaj logično, da li bi ti krio stvari da je sve u redu? Naravno da ne bi. Ponosio bi se time.
Zašto nešto neko krije? Zato što ako se sazna, ljudi će se pobuniti. Zato mora represija, zato mora mrak
Шта се крије?
 

Back
Top