Украјинци третирају врло расистички црнце

БелиВук

Domaćin
Poruka
3.598

Nigerian student in Ukraine: She describes the discrimination she and other Africans have faced from Ukrainian officials.

https://www.bbc.com/news/av/world-africa-60573719
Има још пуно само не у обичним Западним медијама. Како то мирољубиви Украјинци који се представљају да нису расисти константно у Западним медијама а имају болесну мржњу према црнцима?
 
Sreca pa u Rusiji obozavaju sve sto nije svetlokoso i plavokoso. :mrgreen:
Зуроф ловац на нацисте и председник Simon Wiesenthal Center у Јерусалим је описао Хрватску какву јесте, фашистичку, и ви да неком држите предавање, смешни сте.
 
Opisao i Deki Beric kako ljute srpske borce u Donbasu Rusi zovu Ciganima. Od silne slovenske ruske ljubavi presli Cecenima.
Типично Хрватски, антисрпска пропаганда од н1 и сличнима
1705256298369.gif
. Ево без маски Српски добровољци у Украјини имају само похвале о Русима:
 
Sreca pa u Rusiji obozavaju sve sto nije svetlokoso i plavokoso. :mrgreen:
Да. Па ти се сам спрдаш са Чеченима у руској војсци, а они нису ,, Аријевци" по неомацистичким небулозама.
Сам Путин је доста сузбио скинхеде и забранио њихове пароле.

Тако да, Руси јесу антинацисти, док кијевска хунта то није. ;)
 
Зуроф ловац на нацисте и председник Simon Wiesenthal Center у Јерусалим је описао Хрватску какву јесте, фашистичку, и ви да неком држите предавање, смешни сте.
Не треба ти господин Зуроф да би схватио да Хрватска пати од болести нацизма. ;)
 
Има још пуно само не у обичним Западним медијама. Како то мирољубиви Украјинци који се представљају да нису расисти константно у Западним медијама а имају болесну мржњу према црнцима?

Sve su to rekla-kazala priče. Evo juče čitam kako Rusi maltretiraju Srbe na ratištu. Gluposti sve redom. Uzme se neki pojedinačni slučaj, izvuče iz ko zna kakvog konteksta i od toga napravi senzacionalistička vest koja etiketira ceo naki narod. Standardne novinarske manipulacije. Zato mediji i imaju toliku snagu, jer se ljudi primaju na sve što pročitaju.
 
https://www.bbc.com/news/av/world-africa-60573719
Има још пуно само не у обичним Западним медијама. Како то мирољубиви Украјинци који се представљају да нису расисти константно у Западним медијама а имају болесну мржњу према црнцима?
Руси су исти, ако не још гори, зато што имају много више азијских мањина. Што више имаш мањина у држави које не могу да се асимилују, јер су друге расе, то је расизам јачи.
Руси поред тога што мрзе своје мањине, они мрзе и Кинезе, причам о обичном народу, а не о Путину и његовој владајућој гарнитури, пошто овде Срби замишљају да су сви Руси попут Путина, а све Рускиње да размишљају као Захарова.

Када сам пре 7-8 година планирао пут за Москву, читао сам као и увек коментаре на букингу и тада сам наишао на гомилу коментара у којима се Азијати жале на руски расизам, чак сам је један написао ''ако си белац, онда у овом хотелу нећеш имати никакве проблеме''.
 
Sve su to rekla-kazala priče. Evo juče čitam kako Rusi maltretiraju Srbe na ratištu. Gluposti sve redom. Uzme se neki pojedinačni slučaj, izvuče iz ko zna kakvog konteksta i od toga napravi senzacionalistička vest koja etiketira ceo naki narod. Standardne novinarske manipulacije. Zato mediji i imaju toliku snagu, jer se ljudi primaju na sve što pročitaju.
Лупеташ, ниси ни отишла на линк где црнкиња сведочи о украјинцима као нацистима и то се не ради о малом делу Украјинаца, него о великом делу који нацистички третирају црнце. Н1 лаж да Руси третирају лоше Српске добровољце су смешне и то са маскама, еј са маскама и ви аутошовинисти све што је антисрпска пропаганда верујете. Ево без маски Српски добровољци интервјуисани и имају само похвале о Русима:
 
Руси су исти, ако не још гори, зато што имају много више азијских мањина. Што више имаш мањина у држави које не могу да се асимилују, јер су друге расе, то је расизам јачи.
Руси поред тога што мрзе своје мањине, они мрзе и Кинезе, причам о обичном народу, а не о Путину и његовој владајућој гарнитури, пошто овде Срби замишљају да су сви Руси попут Путина, а све Рускиње да размишљају као Захарова.

Када сам пре 7-8 година планирао пут за Москву, читао сам као и увек коментаре на букингу и тада сам наишао на гомилу коментара у којима се Азијати жале на руски расизам, чак сам је један написао ''ако си белац, онда у овом хотелу нећеш имати никакве проблеме''.
Ма ко твојим лудачким измишљотинама да не верује.
 
Ма ко твојим лудачким измишљотинама да не верује.
Вала баш. Управо Путин забранио скинхедсе, хапсио их више од Јељцина чак и сад неко прича о руском ,,расизму", ван памети скроз.
 
Ма ко твојим лудачким измишљотинама да не верује.
Па за разлику од тебе, ја сам био у Русији и имам пријатеље који су Руси.
Један аутократа Путин није исто што и цела Русија и руски народ. Као што и ова западна марионета АВ није исто што и Србија и српски народ.

Није ми мозак испран Шешељевим лажима и жељама. Исти си као и ови англофили који мрзе Русију и шире западне лажи.

Живите у вашем комунистичком имагинарном свету.
 
Лупеташ, ниси ни отишла на линк где црнкиња сведочи о украјинцима као нацистима и то се не ради о малом делу Украјинаца, него о великом делу који нацистички третирају црнце. Н1 лаж да Руси третирају лоше Српске добровољце су смешне и то са маскама, еј са маскама и ви аутошовинисти све што је антисрпска пропаганда верујете. Ево без маски Српски добровољци интервјуисани и имају само похвале о Русима:

Nisi razumeo šta sam napisao, poenta je da ne treba donositi sud, niti etiketirati narode na osnovu pojedinačnih slučajeva. Svako može da kaže bilo šta, to ne nosi nikakvu relavantnost. I onda ti šalješ video gde neki nebitan lik priča takođe neke nebitne rekla-kazala priče.

Ako ćemo da generalizujemo, više rasne i bilo koje druge diskriminacije postoji u Rusiji i Kini nego na zapadu. Samo je razlika u tome što su to represivna društva, pa tamo takve stvari niti ko sme da prijavi, niti ko sme da piše o tome. U protivnom sutradan samo padneš sa balkona. Dok sa druge strane zapad otvoreno piše o svemu pa se stiče utisak kako oni imaju više problema. Nemoj da dozvoliš sebi da budeš tako lako medijski izmanipulisan, malo razmisli pre nego što poveruješ u sve što pročitaš, nije to tako teško ;)
 
Типично Хрватски, антисрпска пропаганда од н1 и сличнимаPogledajte prilog 1481807. Ево без маски Српски добровољци у Украјини имају само похвале о Русима:
Zato Zurof sada gleda Izrael u Hagu zbog optužbe genocida.
Vi u pravoslavci u Bosni isto već imate takve presude.
 

Back
Top