Uhapsili Ratka Mladića

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
DeDa:
laa-laa:
DeDa:
Ma svi znamo da je rale pravi Srbin i patrijota.Izacice on sam kako bi pomogao svom napacenom narodu...samo mu dakjte malo vremena da se sredi.Hahahaha...
:D :D :D

Izaci ce vjerovatno kad bude mogao da racuna da ce mu se suditi pravedno i objektivno, ako ima za sta da mu se sudi.
Pa naravno da ima za sta da mu se sudi.Znas onu recenicu:"Pocinje buna na dahije...osveticemo se Turcima jednom za svagda na ovim prostorima".Bilo je krivih i na drugim stranama...ali gleaj mo nasa posla...i sta me boli uvo za jednog stranog drzavljanina.

To je u redu reći ako nisi Srbin - ono šta te boli uvo za stranog državljanina...Ako jesi Srbin onda nije ok. Stvarno. A da je bilo krivih i na drugim stranama tu se slažemo.
Inače, taj isti čovjek je kroz srpsku teritoriju u vrijeme rata propustio hrvatsku vojsku pod punom ratnom opremom, koja se povlačila pred muslimanima. Tek da ne bude da je bio isključivo zločinac.
 
laa-laa:
DeDa:
laa-laa:
DeDa:
Ma svi znamo da je rale pravi Srbin i patrijota.Izacice on sam kako bi pomogao svom napacenom narodu...samo mu dakjte malo vremena da se sredi.Hahahaha...
:D :D :D

Izaci ce vjerovatno kad bude mogao da racuna da ce mu se suditi pravedno i objektivno, ako ima za sta da mu se sudi.
Pa naravno da ima za sta da mu se sudi.Znas onu recenicu:"Pocinje buna na dahije...osveticemo se Turcima jednom za svagda na ovim prostorima".Bilo je krivih i na drugim stranama...ali gleaj mo nasa posla...i sta me boli uvo za jednog stranog drzavljanina.

To je u redu reći ako nisi Srbin - ono šta te boli uvo za stranog državljanina...Ako jesi Srbin onda nije ok. Stvarno. A da je bilo krivih i na drugim stranama tu se slažemo.
Inače, taj isti čovjek je kroz srpsku teritoriju u vrijeme rata propustio hrvatsku vojsku pod punom ratnom opremom, koja se povlačila pred muslimanima. Tek da ne bude da je bio isključivo zločinac.
Pa nije ISKLJUCIVO...ali jeste. :D
 
Ni ti ni ja ne mozemo tvrditi ni da jeste ni da nije, mada sam ja vise sklona onom da nije... Treba mu suditi, pa ce neke stvari izaci na vidjelo, ali naravno samo pod ulovom da to sudjenje bude objektivno, nepristrasno i fer. Mislim da takvo ne bi dobio u Hagu. Kao ni generali.
 
laa-laa:
Ni ti ni ja ne mozemo tvrditi ni da jeste ni da nije, mada sam ja vise sklona onom da nije... Treba mu suditi, pa ce neke stvari izaci na vidjelo, ali naravno samo pod ulovom da to sudjenje bude objektivno, nepristrasno i fer. Mislim da takvo ne bi dobio u Hagu. Kao ni generali.
Ajde onda da mu se sudi uBosni odakle je on.
 
Pa Deda, sto da ne u Srbiji? Kad je srbijanski predsjednik mogao da potpisuje mirovni sporazum u ime Srba u Bosni, onda ne vidim nista cudno u ovome. Tesko da bi on dobio fer sudjenje i u BiH, tamo postoji velika tendencija objedinjavanja Bosne, pravljenje hibrida od Federacije i Republike Srpske, a jasno je k'o dan da muslimani i bosanski Hrvati imaju veliki "pik" na njega.
 
laa-laa:
Pa Deda, sto da ne u Srbiji? Kad je srbijanski predsjednik mogao da potpisuje mirovni sporazum u ime Srba u Bosni, onda ne vidim nista cudno u ovome. Tesko da bi on dobio fer sudjenje i u BiH, tamo postoji velika tendencija objedinjavanja Bosne, pravljenje hibrida od Federacije i Republike Srpske, a jasno je k'o dan da muslimani i bosanski Hrvati imaju veliki "pik" na njega.

ajde zamisli sudjenje u Srbiji...ispred suda gomile ljudi koji demonstriraju, svaki drugi dan pokusaji oslobadjanja i bekstva i potkupljeni ili zastraseni policajci, sudije i advokati...
svako ko misli da ti ljudi i dalje ne upravljaju Srbijom grdno se vara...
pa kad su mogli da ubiju Djindjica...
ludilo je suditi im u BiH, a jos ludje kod nas...
nema govora o fer sudjenju ovde...
 
laa-laa:
Pa Deda, sto da ne u Srbiji? Kad je srbijanski predsjednik mogao da potpisuje mirovni sporazum u ime Srba u Bosni, onda ne vidim nista cudno u ovome. Tesko da bi on dobio fer sudjenje i u BiH, tamo postoji velika tendencija objedinjavanja Bosne, pravljenje hibrida od Federacije i Republike Srpske, a jasno je k'o dan da muslimani i bosanski Hrvati imaju veliki "pik" na njega.
Znaci od svih mesta na planeti,najbolje je da mu se sudi u Srbiji.Pa kad bolje razmislim sto da ne...i ovako nije omiljen ovde.
 
Nexus 6:
laa-laa:
Pa Deda, sto da ne u Srbiji? Kad je srbijanski predsjednik mogao da potpisuje mirovni sporazum u ime Srba u Bosni, onda ne vidim nista cudno u ovome. Tesko da bi on dobio fer sudjenje i u BiH, tamo postoji velika tendencija objedinjavanja Bosne, pravljenje hibrida od Federacije i Republike Srpske, a jasno je k'o dan da muslimani i bosanski Hrvati imaju veliki "pik" na njega.

ajde zamisli sudjenje u Srbiji...ispred suda gomile ljudi koji demonstriraju, svaki drugi dan pokusaji oslobadjanja i bekstva i potkupljeni ili zastraseni policajci, sudije i advokati...
svako ko misli da ti ljudi i dalje ne upravljaju Srbijom grdno se vara...
pa kad su mogli da ubiju Djindjica...
ludilo je suditi im u BiH, a jos ludje kod nas...
nema govora o fer sudjenju ovde...

Kad sam pitala zasto da ne Srbija, bila sam pod utiskom Dedine price da ga boli uvo za strane drzavljane, samo malo prkosa, sorry. Nexus je u pravu. Vjerovatno mu se ne bi fer sudilo nigdje...Ipak Hag mi je nekako najgora opcija.
 
DeDa:
laa-laa:
Pa Deda, sto da ne u Srbiji? Kad je srbijanski predsjednik mogao da potpisuje mirovni sporazum u ime Srba u Bosni, onda ne vidim nista cudno u ovome. Tesko da bi on dobio fer sudjenje i u BiH, tamo postoji velika tendencija objedinjavanja Bosne, pravljenje hibrida od Federacije i Republike Srpske, a jasno je k'o dan da muslimani i bosanski Hrvati imaju veliki "pik" na njega.
Znaci od svih mesta na planeti,najbolje je da mu se sudi u Srbiji.Pa kad bolje razmislim sto da ne...i ovako nije omiljen ovde.

Ako nije omiljen - i to je dobro. Na nekim drugim mjestima ga mrze.
 
samo da vam kazem,...u jednom proslogodisnjem broju Hrvackog Pleboy-a,bila je adresa od Mladica....znaci tacno ...gde stanuje ,gde kupuje hleb i mleko,gde se sisa.....i slicno....Naravno to je jedna Bgd ...adresa....Inace pre par godina Mladica sam video u Guci....na saboru trubaca.....bez ikagvog obezbedjenja.....slikao se sa decicom....dok je na istom bio Pavkovic(tad jos aktuelan),sa preko 50 telohranitelja.....
Nezvanicno....nasi politicari bi odavno izrucili Mladica,aqli navodno,Amerika se protivi tome....iz nekog razloga....
 
begunac:
samo da vam kazem,...u jednom proslogodisnjem broju Hrvackog Pleboy-a,bila je adresa od Mladica....znaci tacno ...gde stanuje ,gde kupuje hleb i mleko,gde se sisa.....i slicno....Naravno to je jedna Bgd ...adresa....Inace pre par godina Mladica sam video u Guci....na saboru trubaca.....bez ikagvog obezbedjenja.....slikao se sa decicom....dok je na istom bio Pavkovic(tad jos aktuelan),sa preko 50 telohranitelja.....
Nezvanicno....nasi politicari bi odavno izrucili Mladica,aqli navodno,Amerika se protivi tome....iz nekog razloga....
Jaaaaoooo...kako je to slatko...strasni cika se slikao sa decicom."Samo paste da se neko djete ne izgubi"...
ne bi mu dao patofne da mi pricuva a kamoli da se rukujem s; njime.
 
begunac:
DeDa,umesto na forum,preporucujem ti biblioteku.....ovo mislim ozbiljno.....Sa tvojim godinama,ako ides pravim putem,mozes mnogo....ostavi se stvari u koje se ne razumes....
ma neee....nego da on stvarno misli na Srpsku decu,izasao bi makar zbog njihove bolje buducnosti.I ovako je mator i kesav...nece on jos dugo.Ali zbog te decice... :roll:
 
laa-laa:
DeDa:
laa-laa:
Pa Deda, sto da ne u Srbiji? Kad je srbijanski predsjednik mogao da potpisuje mirovni sporazum u ime Srba u Bosni, onda ne vidim nista cudno u ovome. Tesko da bi on dobio fer sudjenje i u BiH, tamo postoji velika tendencija objedinjavanja Bosne, pravljenje hibrida od Federacije i Republike Srpske, a jasno je k'o dan da muslimani i bosanski Hrvati imaju veliki "pik" na njega.
Znaci od svih mesta na planeti,najbolje je da mu se sudi u Srbiji.Pa kad bolje razmislim sto da ne...i ovako nije omiljen ovde.

Ako nije omiljen - i to je dobro. Na nekim drugim mjestima ga mrze.

DAJTE GA SARAJLIJAMA DA MU ONI PRESUDE
 
makana:
laa-laa:
DeDa:
laa-laa:
Pa Deda, sto da ne u Srbiji? Kad je srbijanski predsjednik mogao da potpisuje mirovni sporazum u ime Srba u Bosni, onda ne vidim nista cudno u ovome. Tesko da bi on dobio fer sudjenje i u BiH, tamo postoji velika tendencija objedinjavanja Bosne, pravljenje hibrida od Federacije i Republike Srpske, a jasno je k'o dan da muslimani i bosanski Hrvati imaju veliki "pik" na njega.
Znaci od svih mesta na planeti,najbolje je da mu se sudi u Srbiji.Pa kad bolje razmislim sto da ne...i ovako nije omiljen ovde.

Ako nije omiljen - i to je dobro. Na nekim drugim mjestima ga mrze.

DAJTE GA SARAJLIJAMA DA MU ONI PRESUDE
Tako jeee...izvedite ga na centralni trg...i spalite ga javno...
 
Pa u Srbiji su ga optuzili samo sto je zidao bez dozvole!Koliko nam je zla naneo metak u celo za njega je nagrada. U Hagu ce doziveti, nadam se, psihicki, emotivni, dusevni i svaki drugi slom.
Zar ste zaboravili sta nam je sve uradio? Koliko je ljudi poginulo zbog njega!
 
Zbog njega i njegovih niko od nas(ni sa jedne strane )vise ne sme da naj.be,nek se nosi gde god hoce, najbolje bi bilo da se nekako teleportuje u taj hag,da ne bi jos neko nastradao cuvajuci ga,ili zbog toga sto je nesto video i znao!
Ako misli svom narodu dobro,trebo bi da se preda,taman i da je svetac...isto k`o i onaj romanopisac iz izgnanstva!
 
Djesi Djenis I:
Zbog takvih "heroja" sad svi bolje zivimo. Srbija je veca nego ikad.Bogatija no ikad. Ubedjuju nas da pristupimo u EU.
Oni koji podrzavaju ove "junake" ne vole Srbiju i njihov mozak je isprala Slobina propaganda.

E, bas su oni krivi za nemastinu. Kriv je i major Sisic koji je oborio NATO helikopter a sada osudjen na 15 godina, slovima petnaest godina, zatvora.

Jednostavno kada se drugi put zarati sa nekim (a hoce) svima onima, koji misle da se neke stvari mogu uraditi diplomatijom (pa i Amerika ima vojsku i diplomatiju a opet izaziva ratove na sve srtane ove zemaljske kugle), neka postave svoje guze i tako sprece ratovanje. Ja kao i svako ko je rodjen i srastao dusom i srcem sa svojim narodom cu ga braniti, kao i sto jesam.

Ima li nekog vojnika koji je bio pod komandom gen. Pavkovica, na ovom forumu i da optuzi tog generala sto je ostao ziv... ili pod komandom Ratka Mladica, mozda neki stanovnik Kosmeta ili Bosne i Hercegovine?

Lako je posle serije "Otpisani" i ratnih Americkih filmova, iz tople sobe pred kompjuterom, da se sudi o ratu (ovim mislim na Srbe koji to cine). Dignite glas protiv rata onda kada je Amerika napadala Irak a sprema se na Severnu Koreju, kao sto su vecina zemlje u Evropi cinile, nasa je primer podrske tom ratu (citaj ulizivanje NATO-u)... i to su najvise cinili oni mirotvorci, zagovornici protiv rata u nasoj zemlji. Da, i to oni kojima nije bomba pala na kucu, kojima nije niko nastradao... a vole da gledaju romanticne junake, iz omiljenih filmova, kako pale tudje kuce, unistavaju istorijsku kulturu (eksponate iz doba Vavilona)...

Celim tekstom sam se obratio Srbima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top