Uhapsen Darko Saric

Kopirao sam jedan post sa 021:

Saric je Car ja bi njega stavio da bude ministar trgovine! on je pravi covek koji zna kako se radi a ne nasi lazovi koji pljackaju sopstveni narod da bi popunili budzet i da bi nakraju sve potrosili na izborne kampanje!

:ok:
 
dakle saric nije uhapsen nego se sam predao....lol kakva smejurija...

- - - - - - - - - -

Sledeći su Dači, Bajati i Mladja

ali ne nuzno tim redosledom jel?

- - - - - - - - - -

Tресла се гора, родио се миш!
Ако Дарко НЕ БУДЕ открио КО СТОЈИ ИЗА његовог УСПОНА, пиши пропало.
Овако, само ће он нахебати.

kokain.
 
Saric je bre bio gospodin coek , radio poso u EU, a kapital investirao u Srbiju - bio nas glavni investitor

Ulozio milijarde, koliko je love dao politicarima , pa zatim ljudi zaposljavao itd i oni mesto da mu daju orden - hapse ga :D

A nikakvim kriminalom se u Srbiji nije bavio :D
 
Saric je bre bio gospodin coek , radio poso u EU, a kapital investirao u Srbiju - bio nas glavni investitor

Ulozio milijarde, koliko je love dao politicarima , pa zatim ljudi zaposljavao itd i oni mesto da mu daju orden - hapse ga :D

A nikakvim kriminalom se u Srbiji nije bavio :D

Osetan je pad životnog standarda u Srbiji,od kada su počeli da gone Šarića.:D
 
И Дачић и Ђидо су угасили. Направиће се нова опозиција, нормална, без репова из прошлости.

- - - - - - - - - -

Радуловић је један од неколико људи који су већ спремни да буду конструктивни.

uffffffffffff.... a sta ces da radis ako ne budu uhapseni jel bi pozvao Vucica na odgovornost zasto je to tako? mislim dao je obecanje, a korupcija nije bila moguca bez politicara iz vrha vlasti...nisu se krale olovke i papir iz mesne zajednice nego milijarde dinara iz drzavne kase direktno pod premijerom i ministrima...
 
Ja predlazem ovoj (a i buducim) vladama da ne preduzimaju nista povodom bilo cega jer ako rade nesto to ce opozicija kvalifikovati kao pred i post izbornu kampanju za navlacenje ''tupave'' vecine... znaci recept je ne radite nista, tj. samo igrajte video igrice po kancelarijama da bi svi bili zadovoljni!!!
 
Ti da se manes Sarica i hapsenja, da prestanes da kuckas po forumu u radno vreme iz te ministarske kancelarije i da pocnes da radis svoj posao za koji te placamo.

Vidi taj fikus u cosku, sav se osusio. I kuvalo da operes, popio si kafu jos u 9 kad si dosao na posao. Da obrijan dolazis ubuduce, a ne da bockas guzove ministru.

Обзиром да ово наређење твоје долази директно из Устаничког Штаба Старешинства, ваљало би га се придржавати.
 
uffffffffffff.... a sta ces da radis ako ne budu uhapseni jel bi pozvao Vucica na odgovornost zasto je to tako? mislim dao je obecanje, a korupcija nije bila moguca bez politicara iz vrha vlasti...nisu se krale olovke i papir iz mesne zajednice nego milijarde dinara iz drzavne kase direktno pod premijerom i ministrima...

Не, онда бих забашурио све, као што су Старешине забашуриле тврдњу да ће објава хапшења бити пре избора.
 
Izgleda da je svo vreme bio u Crnoj Gori...

Da su ga uhapsili u juznoj americi ili africi , bio bi u ekstradicionom pritvoru jedno par meseci.

tako je...ali ako se predao, a jeste, znaci da se verovatno i odrekao nekih prava, naprimer pristao je na ekstradiciju odmah....videcemo drzava svakako mora da iznese to u javnost jer to nije nikakva drzavna tajna
 
tako je...ali ako se predao, a jeste, znaci da se verovatno i odrekao nekih prava, naprimer pristao je na ekstradiciju odmah....videcemo drzava svakako mora da iznese to u javnost jer to nije nikakva drzavna tajna

ahahhaha zayebavaš se je l' da ...koja država , koje moranje , koja javnost i istina ?

Dva - tri dana unazad su ga šetkali ovuda po Dedinju sa sve rotacijama i zatamnjenim staklima, 'nako gospodstveno i baš smo se pitali koju komendiju će sada da podmetnu :D
 
Не, онда бих забашурио све, као што су Старешине забашуриле тврдњу да ће објава хапшења бити пре избора.

za staresine me zabole k, mene zanima da se nasoj deci ne dotura droga i da svi oni koji ucestvuju u lancu sverca, prodaje i distribucije kokaina i heroina i sta jos diluju, dakle da se taj lanac surovo unisti od strane drzave i svede na sto manju meru ako vec nije moguce 100% to iskoreniti ali je svakako moguce izvrsiti mnogo jacu represiju na taj mafijaski lanac. takodje ista konstatacija se odnosi na one koji su iz vrha vlasti pruzali logistiku, zastitu i na druge nacine saradjivali sa napred navedenim licima a pritom pouzdano znali ili imali oriblizna saznanja cime se neko bavi
 
Saric je bre bio gospodin coek , radio poso u EU, a kapital investirao u Srbiju - bio nas glavni investitor

Ulozio milijarde, koliko je love dao politicarima , pa zatim ljudi zaposljavao itd i oni mesto da mu daju orden - hapse ga :D

A nikakvim kriminalom se u Srbiji nije bavio :D

Тако је :ok:

Ктитор, инвеститор, послодавац, трговац - ово је обично мазање очију народа.

ЈЕР, ШАРИЋ СЕ У ТРАКТОР НЕ СИПА.

- - - - - - - - - -

Дачић је следећи :think:
 
za staresine me zabole k, mene zanima da se nasoj deci ne dotura droga i da svi oni koji ucestvuju u lancu sverca, prodaje i distribucije kokaina i heroina i sta jos diluju, dakle da se taj lanac surovo unisti od strane drzave i svede na sto manju meru ako vec nije moguce 100% to iskoreniti ali je svakako moguce izvrsiti mnogo jacu represiju na taj mafijaski lanac. takodje ista konstatacija se odnosi na one koji su iz vrha vlasti pruzali logistiku, zastitu i na druge nacine saradjivali sa napred navedenim licima a pritom pouzdano znali ili imali oriblizna saznanja cime se neko bavi

To o čemu ti pišeš nema mnogo veze sa hapšenjem Šarića.Šarić je diler sa DB indentifikacijom,kao i mnogi pre njega (Zemunski klan npr.).Oni su radili van naših granica.Nema više takvih.Sada su za distribuciju narkotika zaduženi šiptari,a nad njima država nema ingerencije.Zanimljiva je činjenica da je sve više narkotika na našem tlu,a sve manje domaćih narko bosova.Nema više dovoljno ni domaćih sitnih dilera.Svaki treći-četvrti diler u NS-u npr. je ili iz CG,ili šiptar sa Kosova,ili iz Sandžaka.Murija ih hapsi,ali i ekspresno brzo pušta napolje.
 
Шпанска серија. Ухапшен данас или јуче. Мало морген. Безусловна предаја, опет мало морген. Наставак у наредним данима, да ли ће Хуго убити Паулиту зато што га је варала са Паулом?
 

Back
Top