Uhapsen Darko Saric

Dobro pametnjakovicu, objasni mi onda kako su ga tako brzo deportovali iz juzne amerike u CG, pa kod nas? Koliko je meni poznato, ako putujes za j. Ameriku treba ti sigurno 30-ak sati leta, a za ekstradiciju je potrebno pripremiti dokumentaciju, zavrsiti administraciju, pa tek onda ide izrucenje. Ekstradicija obicno traje par meseci. Znaci, znali su da je uhapsen, pa su cekali povoljan trenutak. Da je SNS-u malo nedostajalo da osvoji apsolutnu vecinu, onda bi bio izrucen pred izbore, ovako, daj posle izbora, da ispadne da su ispunili obecanje.

Dveri, koje smatram za sarlatane, su pre mesec dana izasli sa informacijom da je Saric uhapsen.

PS

Posto ga sad fircas na svog vodju znaj da Vucic nema nikakve veze sa hapsenjem Sarica, vec iskljucivo policija i tuzilastvo. Oni su ti koji hapse i istrazuju, a ovaj sarlatan se kiti tudjim perjem. Za sve sto je dobro odgovoran je Vucic, za sve sto ne valja kriv je neko drugi.

Jos su jutros pustili retardirano saopstenje, kako su ga u zajednickoj akciji uhapsili srpski i crnogorski policajci, a on je bio u Spuzu jedno dve nedelje, posto lepo pise da su ga Crnogorci dobili iz j. Amerike.

- - - - - - - - - -



Bitno je da ga sad fricaju na Acka, a to sto je Darko uhapsen pre dva-tri meseca u J. Americi nema veze.

Твојка десанка очигледно ради на Старешину. Они су рекли да ће то хапшење бити објављено у изборној ћутњи, као део незаконите изборне кампање. Ја тебе сад питам, да ли изборна кампања и даље траје? Када ће бити избора? Да ли је ово хапшење предизборна манипулација?
 
Твојка десанка очигледно ради на Старешину. Они су рекли да ће то хапшење бити објављено у изборној ћутњи, као део незаконите изборне кампање. Ја тебе сад питам, да ли изборна кампања и даље траје? Када ће бити избора? Да ли је ово хапшење предизборна манипулација?

Било би провидно, а свако види да није ухапшен јуче .. :whistling:
 
Твојка десанка очигледно ради на Старешину. Они су рекли да ће то хапшење бити објављено у изборној ћутњи, као део незаконите изборне кампање. Ја тебе сад питам, да ли изборна кампања и даље траје? Када ће бити избора? Да ли је ово хапшење предизборна манипулација?

Kampanja u Srbiji nikada ne prestaje.Sve je kampanja.
 
Било би провидно, а свако види да није ухапшен јуче .. :whistling:

Да су га апсили због изора, то би објавили онда још негде у јануару.

- - - - - - - - - -

Kampanja u Srbiji nikada ne prestaje.Sve je kampanja.

Ко ће за 4 године да се сећа да је сада ухапшен?
 
Да су га апсили због изора, то би објавили онда још негде у јануару.

- - - - - - - - - -



Ко ће за 4 године да се сећа да је сада ухапшен?

Ti da se manes Sarica i hapsenja, da prestanes da kuckas po forumu u radno vreme iz te ministarske kancelarije i da pocnes da radis svoj posao za koji te placamo.

Vidi taj fikus u cosku, sav se osusio. I kuvalo da operes, popio si kafu jos u 9 kad si dosao na posao. Da obrijan dolazis ubuduce, a ne da bockas guzove ministru.
 
Ко ће за 4 године да се сећа да је сада ухапшен?

Na Miškovićevom hapšenju se živelo skoro 2 god. i stečena je velika podrška zahvaljujući tome.Na ovom Šarićevom hapšenju može da se živi narednih godinu dana.Moraće da se hapsi još neki kapitalac.Možda neki političar.To će da bude dovoljno do kraja mandata.Puna kapa.
 
Ja da sam vlast u ovoj drzavi pohapsio bih one koji su uhapsili Sharica,pogotovu mislim na one koji su ga ocinkarili te 2008 ili 09' ne secam se,to je zlocin bez presedana prema drzavi Srbiji i njenim gradjanima,toliko je novca uneo u zemlju toliko ciste Koke,da je do danas nesmetano radio standard bi nam bio duplo veci.

A sto je najcnje nije prodavao nista stetnije od Bensedina.

takoe
 

Back
Top