Uhapsen Darko Saric

Bravo Dačiću!

bravo policijo. debeli dacic mora da bude istrazen zasto mnogi nisu uhapseni na vreme ili uopste i nisu hapseni i zasto su mnogi napustili zemlju a mediji su uveliko dovodili njihova imena u vezu sa svercom droge na tone.


edit

Realizacijom ove dugo planirane akcije rukovodili su ministri pravde Srbije i Crne Gore Nikola Selaković i Dušško Marković.

ministar pravde rukovodio, evo dokaza....a ti se pitaj zasto ministar policije nije to uradio a najdirektnije nadlezan za kriminalce pogotovo tog ranga.
 
Znali su u svakom trenutku gde se nalazi a "uhapsili" su ga za javnost kada im je najvise odgovaralo da serviraju to gradjanima Srbije da se vidi kako vlast "radi svoj posao" kao i u slucaju Radovana Karadzica ("Dragan Dabic") .
 
Poslednja izmena:
Ja da sam vlast u ovoj drzavi pohapsio bih one koji su uhapsili Sharica,pogotovu mislim na one koji su ga ocinkarili te 2008 ili 09' ne secam se,to je zlocin bez presedana prema drzavi Srbiji i njenim gradjanima,toliko je novca uneo u zemlju toliko ciste Koke,da je do danas nesmetano radio standard bi nam bio duplo veci.

A sto je najcnje nije prodavao nista stetnije od Bensedina.
 
Ja da sam vlast u ovoj drzavi pohapsio bih one koji su uhapsili Sharica,pogotovu mislim na one koji su ga ocinkarili te 2008 ili 09' ne secam se,to je zlocin bez presedana prema drzavi Srbiji i njenim gradjanima,toliko je novca uneo u zemlju toliko ciste Koke,da je do danas nesmetano radio standard bi nam bio duplo veci.

Da si ti jedan, ili pojedinac, ne bi bilo stete... Ovako, od ovakvih kao ti se sastoji 90% stanovnistva Srbije. I to je osnovni problem ove nacije, Srbalja i matici. Da si ti vlast, ti bi od Srbije napravio Kolumbiju, a onda se pitao zasto svakih 5 godinica neki NATO intervenise i hapsi po Srbiji?! :aaa:

_nobody_
 
Da si ti jedan, ili pojedinac, ne bi bilo stete... Ovako, od ovakvih kao ti se sastoji 90% stanovnistva Srbije. I to je osnovni problem ove nacije, Srbalja i matici. Da si ti vlast, ti bi od Srbije napravio Kolumbiju, a onda se pitao zasto svakih 5 godinica neki NATO intervenise i hapsi po Srbiji?! :aaa:

_nobody_

To ti mozes da foliras svoju tetku da bi se ja pitao,zna ceo svet zasto napadaju-zato sto su zlocinci.
 
Ja bih da ga puste...

ja isto mislim, naime niko nije ostao bez posla zbog Šarića
nit upropastio privredu nit upropastio vojsku...

recimo ima onaj drugi... Peconi valjda, e njega naša policija neće da hapsi
u stvari ni nije naša policija, više je crnogorska, ali eto poreski obveznik pa neće

Kod ŠArića je nešto drugo problem... kako bih rek'o nezgodan svedok...
 
ja se izvinjavam ali još se presabiram posle izbora... ostalo mi 200 dinara za doručak...
no bilo kako bilo nemojte mi reći da po Beogradu a pogotovo oko sportskih cenatara
niste vidjali bele skutere sa crvenim srcima, obično su roditelji te omladine govorili
"eto radi za nekog privatnika, paća odlično" a ja nit da saznam ime firme, a ni policije nije bilo...

šta se imaš presabirati? nije valjda da si zaprepaštjen sa rezultati?
 
I tako, ja i moji jataci
sedeli na obali
smejali se, pricali
neke jastoge klopali

I da ne verujes, rodjeni
ponovo zvoni mi mobilni
stari dobri glas
sto me godinama progoni

Kaze, opet smo te pronasli
od nas neces pobeci
biraj sta ti draze
saradnik il' pokojnik
 

Back
Top