Ubio sam Đinđića, ubiću i ...

Мито неозбиљан си, као и увек што си био ... Ниси се ни мало променио ... Идем сад, долазим касније, ако нешто нађеш о томе, постави овде, да видимо сви ... У супротном, ако не нађеш, очекујем да се извиниш јавно на форуму због неистина које си изнео о Војиславу Шешељу.

u, zabole ga patka
 
Jel to onaj lik što je ne tako davno hapšen u ns zbog "raznih" dela... :lol:

:eek: Ovde je razvalio šešelja i srs...


Hehe secam se ovoga pred izbore. Poznajuci Seseljugine nastupe prosto me cudi kako je dopustio ovoj retardiranoj Crnogorcini da ga ovako napusi. Inace taj Vucinic je u nekim novinama izjavio da je morao da izbaci komplet Dostojevskog iz radne sobe jer nije bilo mesta za sabrana dela Mire Markovic :hahaha:
 
Odrao ga kao zeca! :lol:

Mirine knjige su izgleda ključ njegovog uspeha... :hahaha:

Btw baš se videlo da ga je jul doveo u emisiju da odradi šekija, a jovanović kao smiruje situaciju.... :lol:

Svašta, samo ovo da je šeki osuđen na smrt prvi put čujem?

Nema mite da okači link, ili ako ne ništa da klekne pred one koji ga prozivaju... :lol:
 
Za uspomenu i dugo sećanje na "proizvodnju" četničkih vojvoda....Vučinića tu doduše neima, eh da je mogo tada ladne vode na Romaniji se napit i tri puta se sa svojim Vojvodom ižljubit!




Pojedinci od nabrojanih bili su dno dna za vreme rata i to prema svom narodu. Ucene, pljačke, profiterstvo, maltretiranje osoba druge nacionalnosti (iz mešovitih brakova) koji su ostali, pravljenje kojekakvih spiskova podobnosti zbog kojih su mnogi ljudi oboleli od muke i straha.....Fuj!
A ovaj(Vučinić), nazovi čovek, je danas ništa drugo do tragikomični relikt devedesetih....
 
Vučinić se u pismu upućenom banjalučkom „Glasu srpske“ i nedeljniku „Vreme“ hvali da je doprineo ubistvu Zorana Đinđića...
On navodi da će, kako sam tvrdi, kako je ubio Đinđića, tako ubiti i Miloša Vasića i Žarka Koraća. Vasić je u izjavi za B92 rekao da je nadležne organe obavestio o dobijenim pismima, ali da ne shvata ozbiljno ništa što Siniša Vučinić uradi ili kaže.



Sinisa idiot Vucinic je samoproklamovani cetnicki vojvoda, patriota do koske, prototip srpskog junacine i cetnika...............

da li je , neki nepisani ili mozda zapisani uslov da neko dobije titulu cetnickog vojvode, da bude ozbiljno mentalno bolestan i poremecen???

Naime, od svih pacijenata koji se kite tom titulom, svi do jednoga su prava poslastica za zaposlene u Lazi Lazarevicu.........kapiram da su im i pristalice na tom nivou metasataze.......:think:

Ухапиће га и треба да га ухапсе
 
Нисам смарач, али ако нешто лупиш, онда има да докажеш ... У супротном ... реци да си лупио глупост у жељи да омаловажаваш Шешеља и све ће бити у реду


Мито неозбиљан си, као и увек што си био ... Ниси се ни мало променио ... Идем сад, долазим касније, ако нешто нађеш о томе, постави овде, да видимо сви ... У супротном, ако не нађеш, очекујем да се извиниш јавно на форуму због неистина које си изнео о Војиславу Шешељу.

Ево тражим на нету нема нигде...ахаха... али сам нашао тему о томе овде на Крстарици још из 2006. године и где сам исто о томе писао и постављао цитат, међутим неко је то уредно обрисао.
Пази, ја сам на сстрани Шешеља када је у питању Хашки трибунал и то недвосмислено - али човече, ово је истина што ти пишем, та одлука је донета
на Конгресу Равногорског покрета у емиграцији, чак је о томе писала и "Велика Србија" која је била часопис СРС...

п.с. И сада си ме стварно наљутио, а када будем пронашао тај податак има да ти наређам све по списку и то за сва времена...:evil: Такав је Статут Равногорског покрета - ЗА ИЗДАЈУ СЛЕДИ СМРТ, то ваљда знаш...Шешељ од тада уопште није путовао на Запад - једино што је отпутовао у Хаг.
 
Poslednja izmena:
Ево тражим на нету нема нигде...ахаха... али сам нашао тему о томе овде на Крстарици још из 2006. године и где сам исто о томе писао и постављао цитат, међутим неко је то уредно обрисао.
Пази, ја сам на сстрани Шешеља када је у питању Хашки трибунал и то недвосмислено - али човече, ово је истина што ти пишем, та одлука је донета
на Конгресу Равногорског покрета у емиграцији, чак је о томе писала и "Велика Србија" која је била часопис СРС...

п.с. И сада си ме стварно наљутио, а када будем пронашао тај податак има да ти наређам све по списку и то за сва времена...:evil: Такав је Статут Равногорског покрета - ЗА ИЗДАЈУ СЛЕДИ СМРТ, то ваљда знаш...Шешељ од тада уопште није путовао на Запад - једино што је отпутовао у Хаг.

Мито, испадаш смешан ... Очекујем извињење
 
Pogledajte ovaj naslov...
news3530copy.png
 
Pogledajte ovaj naslov...
news3530copy.png

О одговору на то питање треба да размишља особа са слике, нарочито када очигледно спроводи захтеве оних који желе тотално уништење и Србије и Срба,
или када злоупотребљава своју професију у фазону "степ бај степ" - па полако
до независности КосовЕ и на крају ће он и Јеремић да нам дробе "о свршеном чину", све то народ види, грдно се он вара ако мисли да је мЛого паметан и да
има слободу да се зајеб*ва са судбином државе и судбином 7,5 милиона људи...
треба већ сада да мисли где ће и шта ће са собом када га пошто га добро искористи Запад буде шутнуо...
 

Back
Top