Убедљива победа напредњака у Крушевцу

Kruševac, jedan od gradova unakažen proevropskom politikom.
Dobro, unisten Krusevac, unistio ga prvo Slobo, zatim ovi iza njega. sad je na redu da ga vi "naprednjaci" ili podignete ponovo (u sta iskreno sumnjam) ili da ga dokrajcite, da ne kazem sravnite sa zemljom (pri tom mileci i ekonomski i svakako drugacije)..

Eto, kad si vec postavio temu, da vidimo hoce li biti "NAPRETKA" u narednih 6 meseci, pa ako bude, ondaK, "skidam kapu"..

btw..
Nemoj da zaboravis izvestaj o tim koracina u Krusevcu za narednih 6 meseci, pa da kazemo da vredi razmatrati naprednjake ili ne..

Valjda cemo biti zivi do tada a i krstarica ce valjda da radi :)

Tacka.:rtfm:
 
Dobro, unisten Krusevac, unistio ga prvo Slobo, zatim ovi iza njega. sad je na redu da ga vi "naprednjaci" ili podignete ponovo (u sta iskreno sumnjam) ili da ga dokrajcite, da ne kazem sravnite sa zemljom (pri tom mileci i ekonomski i svakako drugacije)..

Eto, kad si vec postavio temu, da vidimo hoce li biti "NAPRETKA" u narednih 6 meseci, pa ako bude, ondaK, "skidam kapu"..

btw..
Nemoj da zaboravis izvestaj o tim koracina u Krusevcu za narednih 6 meseci, pa da kazemo da vredi razmatrati naprednjake ili ne..

Valjda cemo biti zivi do tada a i krstarica ce valjda da radi :)

Tacka.:rtfm:
E i ti si naivan. Pa kad bude evidentno da ovi novi ništa nisu popravili onda će da se pravdaju najstarijim izgovorom: "centralna vlast baca kamenje na put lokalnoj zato što je iz druge stranke".
Demagozi se teško hvataju na foru "što nam to nije bolje kad ste nam obećali"?
 
С једним проевропским оријентисаним другом сам се кладио у литар Црногоског Вранца. Видећемо ко ће коме наздравити. :mrgreen:

Eto što ti je sudbina....Vučko za te prilike vadi iz svog podruma vina od soma evra (naradio se u životu, pa je i red da spiska kako dolikuje, poštujem), a siroti aktivisti čuvaju crnogorski Vranac komada 1 za klađenje....cccc....
Baš kao što reče Vučko danas "Vreme je da na vlast dođu pošteni ljudi" :mrgreen:
:lol:
 
Eto što ti je sudbina....Vučko za te prilike vadi iz svog podruma vina od soma evra (naradio se u životu, pa je i red da spiska kako dolikuje, poštujem), a siroti aktivisti čuvaju crnogorski Vranac komada 1 za klađenje....cccc....
Baš kao što reče Vučko danas "Vreme je da na vlast dođu pošteni ljudi" :mrgreen:
:lol:

Da je bar 0.75 ili pro corde, pa da čovek kaže, ali litarski...:ljutko:
 
Приче из кухиње одређених агенција за истраживање јавног мњења, како СРС на Вожду има свега 3 % по мом мишљењу нису реалне. Е сад за 10 % не бих смео да се кладим, поготово што су прошли пут имали непуних седам посто а не верујем да су сада у великом порасту. Мада, искрено не бих смео да тврдим да ли ће дотични радикали бити у праву. Моја прилично широка процена за њих је 5-10 %.
За ДС и СНС, мислим да ће бити нешто изнад 30 %, а да ће разлика иземђу две првопласиране бити максимум 2-3 %. Разумећеш ме ако кажем да бих волео да то буде у корист СНС, као што ја разумем тебе. ;)
Изгледа да неће доћи до коалиције СНС-ДС, чему се обоје радујемо.
П.С. Типујем да ЛДП и Г17 пуцају, што би био највећи добитак ових избора, уколико се обистини.
СПС-ПУПС-ЈС би могао да буде доста високо рангиран, а свакако да ни ДСС-НС не брине за цензус. Мој тип на њих, минимум 10 %.
Пући ће и Народна партија Маје Гојковић, као и Србија21.

У игри су, по мом мишљењу следеће варијанте.

1. ДС-СДПС-СПО-СПС-ПУПС-ЈС
2. СНС-ДСС-НС-СПС-ПУПС-ЈС
2. ДС-СДПС-СПО-СПС-ПУПС-ЈС-ЛДП

Типујем на неку од прве две. СПС, док је у власти ићи ће са ДС али би евентуална поновна победа СНС и висок резултат ДСС-НС могли да доведу до тога да ДС ипак пусти СПС да формира коалицију са СНС и ДСС-НС.
 
Eto što ti je sudbina....Vučko za te prilike vadi iz svog podruma vina od soma evra (naradio se u životu, pa je i red da spiska kako dolikuje, poštujem), a siroti aktivisti čuvaju crnogorski Vranac komada 1 za klađenje....cccc....
Baš kao što reče Vučko danas "Vreme je da na vlast dođu pošteni ljudi" :mrgreen:
:lol:
Признајем да је духовито. :mrgreen::ok:
 
Приче из кухиње одређених агенција за истраживање јавног мњења, како СРС на Вожду има свега 3 % по мом мишљењу нису реалне. Е сад за 10 % не бих смео да се кладим, поготово што су прошли пут имали непуних седам посто а не верујем да су сада у великом порасту. Мада, искрено не бих смео да тврдим да ли ће дотични радикали бити у праву. Моја прилично широка процена за њих је 5-10 %.
За ДС и СНС, мислим да ће бити нешто изнад 30 %, а да ће разлика иземђу две првопласиране бити максимум 2-3 %. Разумећеш ме ако кажем да бих волео да то буде у корист СНС, као што ја разумем тебе. ;)
Изгледа да неће доћи до коалиције СНС-ДС, чему се обоје радујемо.
П.С. Типујем да ЛДП и Г17 пуцају, што би био највећи добитак ових избора, уколико се обистини.
СПС-ПУПС-ЈС би могао да буде доста високо рангиран, а свакако да ни ДСС-НС не брине за цензус. Мој тип на њих, минимум 10 %.
Пући ће и Народна партија Маје Гојковић, као и Србија21.

У игри су, по мом мишљењу следеће варијанте.

1. ДС-СДПС-СПО-СПС-ПУПС-ЈС
2. СНС-ДСС-НС-СПС-ПУПС-ЈС
2. ДС-СДПС-СПО-СПС-ПУПС-ЈС-ЛДП

Типујем на неку од прве две. СПС, док је у власти ићи ће са ДС али би евентуална поновна победа СНС и висок резултат ДСС-НС могли да доведу до тога да ДС ипак пусти СПС да формира коалицију са СНС и ДСС-НС.

Ja sam ubeđena da LDP i G17+ kao ni Gojkovićeva ne prelaze cenzus.
SPS neće formirati koaliciju sa SNS ni po koju cenu ... tako su mogli da završe i prošli put i da izbegnemo ove izbore, a nisu ... neće ni sada, budi uveren. Niti oni to žele (a imam dosta prijatelja u SPS) niti će im biti omogućeno sve i da požele jer je republička vlast u igri ako se drznu. Ono hoće samo sa nama 100% ali budući da Čeda verovatno neće imati cenzus - faliće nam treći osim u nekoj najluđoj varijanti na koju niko i ne pomišlja.
DSS-NS i SNS su u taboru sa druge strane ... mi imamo zabranu da idemo u koaliciju sa SNS i Tadić ne planira da je ukine. Tako da, radikali odlučuju ... a ja se plašim da neće odlučiti i da će se ići na široku koaliciju tj. svi zajedno.
 
И ја се бојим да ће СРС тако одлучити, просто из разлога што мислим да СНС и ДС треба да предводе два супротна блока који ће се такмичити за власт. Није добро за Србију да буду у истој власти, чак ни на општинском нивоу, па макар и у најширој коалицији.
Све процене говоре да је за СНС први избор ДСС-НС али мислим да није без основа твоја теза о најширој коалицији, уколико сплет догађај буде онакав какав си предведила.
 
E i ti si naivan. Pa kad bude evidentno da ovi novi ništa nisu popravili onda će da se pravdaju najstarijim izgovorom: "centralna vlast baca kamenje na put lokalnoj zato što je iz druge stranke".
Demagozi se teško hvataju na foru "što nam to nije bolje kad ste nam obećali"?



Сад си одлично повукао питање централне власти.

Мораће и она колико још следеће године да се промени.
 
И ја се бојим да ће СРС тако одлучити, просто из разлога што мислим да СНС и ДС треба да предводе два супротна блока који ће се такмичити за власт. Није добро за Србију да буду у истој власти, чак ни на општинском нивоу, па макар и у најширој коалицији.
Све процене говоре да је за СНС први избор ДСС-НС али мислим да није без основа твоја теза о најширој коалицији, уколико сплет догађај буде онакав какав си предведила.

Znaš kako, DSS-NS rade antikampanju protiv DS i mi im najverovatnije nećemo ni nuditi koaliciju, bez obzira što nemamo formalnu zabranu. Oni će se sigurno dogovoriti sa Tomom kao što će Dačić sa nama ... mi imamo šanse da završimo posao ako Čeda pređe cenzus ali pošto verovatno neće na istom smo, svi zavisimo od SRS (ovo u poštenoj varijanti, bez kupovine odbornika).
 
СЛУЖБА ЗА ИНФОРМИСАЊЕ

СРПСКЕ НАПРЕДНЕ СТРАНКЕ
http://www.srpskanaprednastranka.or...1960--srpska-napredna-stranka-saopstenje.html

Pravilnik za postavljanje sadržaja korisnika
Šta je zabranjeno?
promocija određenih političkih partija, njihovih lidera ili članova

До када ће се овом партијском војнику дозвољавати
да спамује комплетан форум забрањеним садржајима,
а нас обичне кориснике да смара подацима о количини, протоку и квалитету (читај непријатним мирисима, по нашки СМРАДУ) унутрашњих гасова (читај пуштање ветрова, по нашки ПРДЕЊЕ ) у њиховој странци!?

ЈОШ ПОСТАВИО ЛИНК КА САЈТУ СТРАНКЕ!?:eek::eek::eek:
Мислим немам ништа против линка, као линка,
али кад већ имају сајт - нека тамо направе свој форум, па нека пишу шта год хоће!!!
 
Pravilnik za postavljanje sadržaja korisnika


До када ће се овом партијском војнику дозвољавати
да спамује комплетан форум забрањеним садржајима,
а нас обичне кориснике да смара подацима о количини, протоку и квалитету (читај непријатним мирисима, по нашки СМРАДУ) унутрашњих гасова (читај пуштање ветрова, по нашки ПРДЕЊЕ ) у њиховој странци!?

ЈОШ ПОСТАВИО ЛИНК КА САЈТУ СТРАНКЕ!?:eek::eek::eek:
Мислим немам ништа против линка, као линка,
али кад већ имају сајт - нека тамо направе свој форум, па нека пишу шта год хоће!!!
Što si na kraj srca? :(

Evo ja bih se smatrao zakinutim za veoma bitnu informaciju o pobedama narodnjaka u kruševačkim mesnim zajednicama da Aleksandar nije otvorio ovu temu.
 

Back
Top