Ubedljiva pobeda liste Srbija ne sme da stane: Vučić se oglasio posle ponovljenih izbora - "narod je pokazao, neće nasilje i laži"

Neosnovana sumnja u vidu svedoka....
Da, postoji cista situacija u kojoj su opozicioni i strani posmatraci potpisali izborne dokumente, a onda, nakon proteka 24 sata, shvatili su da to možda nije trebalo učiniti, zato što im je sugerisano da imaju sinkopu..i da ne treba da veruju svojim ocima ...
 
Mislim, očigledno je da je ovaj tekst delikatno usmeren i izgleda kao da ima određeni interes u pozadini. S obzirom na naglašene tonove i fokus na određene aspekte, čini se da bi mogao biti rezultat plaćene i naručene naracije...
To bi se isto moglo reci i za tebe, tim pre sto ne postoji nikakav interes u tom tekstu, a ti negiras istinu.
Nisi ni primetio da je tekst nepristrasan, sto se ne moze reci za tebe...
 
To bi se isto moglo reci i za tebe, tim pre sto ne postoji nikakav interes u tom tekstu, a ti negiras istinu.
Nisi ni primetio da je tekst nepristrasan, sto se ne moze reci za tebe...
Nepristrasan tekst u "The Guardian"-u. Grohotom se smijem.
 
To bi se isto moglo reci i za tebe, tim pre sto ne postoji nikakav interes u tom tekstu, a ti negiras istinu.
Nisi ni primetio da je tekst nepristrasan, sto se ne moze reci za tebe...
Detaljno sam procitao i tu pise da je izborni proces u Srbiji je izazvao kontradiktorne reakcije, budući da se istovremeno tvrdi da su izbori bili "tehnički dobro vođeni", dok istražitelji ukazuju na ozbiljne nepravilnosti, uključujući kupovinu glasova i sumnje u punjenje kutija za glasanje.

Opozicija je izrazila sumnje u legitimitet lokalnih izbora u Beogradu, ali informacije o prirodi ovih osporavanja i pravnim osnovama zahteva za novim izborima nisu jasno predočene. Nedostatak konkretnih detalja može dovesti do nedoumica u vezi sa stvarnim osnovama za osporavanje rezultata.

U tekstu se takođe pominje prisustvo "nezavisnih monitoring misija", ali nedostatak informacija o njihovim specifičnostima, nalazima i metodologiji praćenja stvara praznine u transparentnosti i razumevanju njihove uloge u oceni izbornog procesa.
 
Jeste, ono "Irish Times" je jedan od najobjektivnijih izvora u istoriji izvorologije ili objektivologije. Samo jedan članak o Julianu Assangeu od tih vaših "objektivnih" izvora pa da makar malo razmotrim. Režimski mediji (ma kako ih vi smatrali ili doživljavali, mene se ne dotiču), nisam iz Srbije.
Nije bitno odakle si, nego, je tim pre nelogicnije kada se vise ne moze reci LAZ ili ISTINA, nego SNS ili ISTINA, jer
LAZ je ekcivalencija sa SNS, ti kao neko iz inostranstva koji objektivno sagledava stvari ne mozes da provalis SNS :hahaha:
 
Nije bitno odakle si, nego, je tim pre nelogicnije kada se vise ne moze reci LAZ ili ISTINA, nego SNS ili ISTINA, jer
LAZ je ekcivalencija sa SNS, ti kao neko iz inostranstva koji objektivno sagledava stvari ne mozes da provalis SNS :hahaha:
Izvinite gospodine bmaxa, ja sam prvi susjed i samim time je bitno. Laž ili istina? Za vas je sve istina ako se slaže sa vašim vjerovanjem, vidim to po tomu što mi uopće niste odgovorili na upit nego ste napisali traktat o nekomu SNS-u čije laži pretvarate u vaše istine. SNS me ne interesira, što je to uopće?
 
Jeste, ono "Irish Times" je jedan od najobjektivnijih izvora u istoriji izvorologije ili objektivologije. Samo jedan članak o Julianu Assangeu od tih vaših "objektivnih" izvora pa da makar malo razmotrim. Režimski mediji (ma kako ih vi smatrali ili doživljavali, mene se ne dotiču), nisam iz Srbije.
i to sam procitao , i tu pise da , uprkos brojnim tvrdnjama i izveštajima, nedostaju konkretni dokazi koji bi potvrdili navode o nepravilnostima u izbornom procesu.

Međunarodni posmatrači izdali su izveštaje koji ukazuju na opšte nepravilnost
i, ali bez pružanja konkretnih detalja ili nedvosmislenih dokaza koji bi potkrepili tvrdnje o manipulacijama tokom izbornog procesa. Ovo ostavlja prostor za različita tumačenja i podstiče diskusiju o stepenu ozbiljnosti eventualnih nepravilnosti.

Izjave političkih lidera i opozicije dodatno doprinose atmosferi nejasnoća, ali do sada nisu pružile konkretnu evidenciju koja bi potkrepila tvrdnje o nepravilnostima.
 
i to sam procitao , i tu pise da , uprkos brojnim tvrdnjama i izveštajima, nedostaju konkretni dokazi koji bi potvrdili navode o nepravilnostima u izbornom procesu.

Međunarodni posmatrači izdali su izveštaje koji ukazuju na opšte nepravilnost
i, ali bez pružanja konkretnih detalja ili nedvosmislenih dokaza koji bi potkrepili tvrdnje o manipulacijama tokom izbornog procesa. Ovo ostavlja prostor za različita tumačenja i podstiče diskusiju o stepenu ozbiljnosti eventualnih nepravilnosti.

Izjave političkih lidera i opozicije dodatno doprinose atmosferi nejasnoća, ali do sada nisu pružile konkretnu evidenciju koja bi potkrepila tvrdnje o nepravilnostima.
Međunarodni promatrači uvijek izdaju izvješće koje ukazuje na opće nepravilnosti, ali bez pružanja konkretnih detalja...(standardna schema). Pa će malo da sačekaju da li će da se okupi kritična masa. Nakon toga će da postupe po naređenju.
 
A sta , kao bi usli u uniju ako bi Vucic sisao sa vlasti..to su price za malu decu ..Srbija nikada nece biti clan EU i treba da se ponosi time , pa i Englezi sami izasli secas se ?
Pa onda ćemo biti lider u regionu po masovnim ubistvima, prodaji droge i oružja teroristima.
 
Nije bitno odakle si, nego, je tim pre nelogicnije kada se vise ne moze reci LAZ ili ISTINA, nego SNS ili ISTINA, jer
LAZ je ekcivalencija sa SNS, ti kao neko iz inostranstva koji objektivno sagledava stvari ne mozes da provalis SNS :hahaha:
Botuju te jbt gubiš vreme sa njima.
 
pa sta ispastas kad sam kazes da je opozicija
jedna velika 0,
znaci glasas za 0 i jos se ljutis sto su izgubili :D
Ljutim se,zato,ako nisu imali debele dokaze za kradju izbora,ttrebali su da se udruze bar na Beogradskom nivou da im oduzmu vlast,a posle polako dokazivati da je bilo nepravilnosti i kradje na izborima.Ovak su dozvolili da dobiju jos neki mandat i na republickom i na gradskom nivou.
 
onaj neki djitlerov general pozvao da im se salju dokazi tj video snimci o nepravilnostima

ha, ha,ha

pa do sada smo se sto puta uverili da snimaju lazne video uratke, a one prave sa lica mesta o nasilnicima ne priznaju, pa cak i kad su privedeni sa lica mesta

ponos je prvi priznao da snimio fejk video
 

Back
Top