Ubedljiva pobeda liste Srbija ne sme da stane: Vučić se oglasio posle ponovljenih izbora - "narod je pokazao, neće nasilje i laži"

Poruka
24.427
...


@Jugoslav Čvarak piše za KurVir (a mozda i on fura rolku...🤔):

UBEDLJIVA POBEDA LISTE SRBIJA NE SME DA STANE: Vučić se oglasio posle ponovljenih izbora - "Narod je pokazao, neće NASILJE I LAŽI"​

https://www.kurir.rs/vesti/politika...k-govori-o-ponovljenim-izborima-u-sedistu-sns
3770796_whatsapp-image-20231230-at-9.29.42-pm_ls-s.jpg



SrBIA ne sme da stane...



...
 
Najsmesnije je sto ljudi veruju da kada bi glasanje bilo obavezno onda bi Car izgubio :mrgreen:... A to uopste nije tacno... Kada bi svi glasaci izasli na izbore Car bi pobedio jos ubedljivije... To vam odgovorno tvrdim... Covek koji iskreno zeli promenu ima potrebu da izadje na izbore...Ovaj narod to vecinski ne zeli, budite sigurni u to i priznajte Caru da je legitimni predstavnik naroda... Sto se tice Bgda, bilo je kradje i prevara, standardno za nase drustvo...
 
Znalo se da ce u drugom krugu opoziciji bit manja izlaznost.Jednostavno,tako nam i treba.Treba zvalavi da nas ismejava,a opozicija kad god je trebalo da se ujedini oni bojkotuju,pa neka ih sada.Mnogi su pokusavali da isprave Drnu,ali niko nije uspeo.
Ma sve je fol...

Iako su neki poverovali u demokratiju...
 
Ma sve je fol...

Iako su neki poverovali u demokratiju...
Ma mrzim likovanje ovih koji su na vlasti,a plakanje onih koji su izgubili.I kao sto sam rekao,da su se skupili u prvom krugu,mozda bi dobilo bar Beograd u prvom krugu.Ovako neka placu.Ja sam uglavno izasao u prvom krugu na glasanje,a u mom mestu nije bilo ponavljanja.Najgore je sto mi koji nismo za ove sadasnje vodje ispastamo,ali sta da se radi.Politika je zlo.
 
Najsmesnije je sto ljudi veruju da kada bi glasanje bilo obavezno onda bi Car izgubio :mrgreen:... A to uopste nije tacno... Kada bi svi glasaci izasli na izbore Car bi pobedio jos ubedljivije... To vam odgovorno tvrdim... Covek koji iskreno zeli promenu ima potrebu da izadje na izbore...Ovaj narod to vecinski ne zeli, budite sigurni u to i priznajte Caru da je legitimni predstavnik naroda... Sto se tice Bgda, bilo je kradje i prevara, standardno za nase drustvo...
Pa naravno da nije tačno. Obesmišljen bi bio pojam uzorka.
 
E zabole nas sta simpatizeri zvalavog odgovorno tvrde.
Pa to je najbolje.
I treba svakoga ko nije glasač naprednjaka da zabole.

Lepo se okači slika Đinđića na jedan zid, slika Latinke na drugi zid, poster Otpora na treći zid, uključi se Kesić na TVu, cirka se pivce i zamisliš da je Marinika premijerka.

Milina 🥰
 
Kako nije koji god program on balavi a na radiju svakih pola sata čitaju proglase o napretku i uspehu? A cene hrane divljaju?

Vozi lik 26cu, daje gas do daske, koci naglo, ulece u krivinu. Autobus se ljuja u svim smerovima. U autobusu putnici se jedva drze za sipke, pa cak i oni koji sede se jedva drze da ne izlete iz sedista.

Posle nekog vremena is mase putnika cuje se glas:

'U bre majstore, al nas vozis ko da smo krompiri!'

a majstor ladno i smireno odgovara:

'Ako si paradajz, izadji napolje...'

----

Jedino resenje za koje ja znam, je - kad ti se Srbija popne na glavu svim svojim 'logicnostima' i 'podrazumevanjima', onda se malo preselis negde drugde i normalno zivis jedno vreme (koliko god moze, i sto dalje). Lepo izadjes iz autobusa ludaka - i onog sto vozi i onih sto se voze.

Ovde nema pomoci, veci deo onih koji ne mogu nigde da odu su mentalni slucajevi. Ostatak je, kao sto bi moj otac govorio 'od zla oca i jos gore majke' i takvi kroje kapu svim drugima oko sebe. Hijerarhiska poltronija, i sto je najgore od svega, sve je to isto tako poslednjih 200 godina - ama bas nista se nije promenilo. Ova zemlja je definitivno brod ludaka. Pa ako ti ne smeta da si lud, fine! Ako ti smeta, opet FINE!
 

Back
Top