Ubedljiva pobeda liste Srbija ne sme da stane: Vučić se oglasio posle ponovljenih izbora - "narod je pokazao, neće nasilje i laži"

љуби ближњег свога као самог себе
или
љуби новчаник свој а све остале ко хебе

Очигледно смо се определили за ово друго,
па сад,ако се не направи неки Заокрет,биће чупаво
 
Vozi lik 26cu, daje gas do daske, koci naglo, ulece u krivinu. Autobus se ljuja u svim smerovima. U autobusu putnici se jedva drze za sipke, pa cak i oni koji sede se jedva drze da ne izlete iz sedista.

Posle nekog vremena is mase putnika cuje se glas:

'U bre majstore, al nas vozis ko da smo krompiri!'

a majstor ladno i smireno odgovara:

'Ako si paradajz, izadji napolje...'

----

Jedino resenje za koje ja znam, je - kad ti se Srbija popne na glavu svim svojim 'logicnostima' i 'podrazumevanjima', onda se malo preselis negde drugde i normalno zivis jedno vreme (koliko god moze, i sto dalje). Lepo izadjes iz autobusa ludaka - i onog sto vozi i onih sto se voze.

Ovde nema pomoci, veci deo onih koji ne mogu nigde da odu su mentalni slucajevi. Ostatak je, kao sto bi moj otac govorio 'od zla oca i jos gore majke' i takvi kroje kapu svim drugima oko sebe. Hijerarhiska poltronija, i sto je najgore od svega, sve je to isto tako poslednjih 200 godina - ama bas nista se nije promenilo. Ova zemlja je definitivno brod ludaka. Pa ako ti ne smeta da si lud, fine! Ako ti smeta, opet FINE!
Tacno, i nikada se nista nece ni promeniti.
 
...


@Jugoslav Čvarak piše za KurVir (a mozda i on fura rolku...🤔):

UBEDLJIVA POBEDA LISTE SRBIJA NE SME DA STANE: Vučić se oglasio posle ponovljenih izbora - "Narod je pokazao, neće NASILJE I LAŽI"​

https://www.kurir.rs/vesti/politika...k-govori-o-ponovljenim-izborima-u-sedistu-sns
3770796_whatsapp-image-20231230-at-9.29.42-pm_ls-s.jpg



SrBIA ne sme da stane...



...
Sve sam na ovoj temi u dva upisa objasnio.
 
kaze se - pametnom dosta

ds i ostaci vec 30 i nesto godina nas maltretiraju, srecom poslednjih 12 kao nebitna opozicija

cak su im i medjski nosioci spali na klaune, cute, mute, milivijevice bez terapije, miletice i ovog nestudenta sa maramom na glavi. narod im je rekao gudbaj for ever.

nova opcija na nasoj pozornici je dr.nestorovic. nekompromitovan, sa distancom prema aparatu drzavnom. bilo bi izgledno kad bi preuzeo sve te ostatke ds-a, bez cuta, muta,marinike, djitlera, miletica i drugih dovana

naravno to nece biti. znaci i 2027, ista meta isto ostojanje, sa jos manjim procentima za cute, mute, solaka, djitlera mariniku cobanu iz panceva
 
Pa to je najbolje.
I treba svakoga ko nije glasač naprednjaka da zabole.

Lepo se okači slika Đinđića na jedan zid, slika Latinke na drugi zid, poster Otpora na treći zid, uključi se Kesić na TVu, cirka se pivce i zamisliš da je Marinika premijerka.

Milina 🥰
Vucic je prodao narod na KiM, eno poginuse oni u Banjskoj zbog njega, zaduzio nas da napuni dzepove kumovima, nasi praunuci ce da vracaju.


kaze se - pametnom dosta

ds i ostaci vec 30 i nesto godina nas maltretiraju, srecom poslednjih 12 kao nebitna opozicija

cak su im i medjski nosioci spali na klaune, cute, mute, milivijevice bez terapije, miletice i ovog nestudenta sa maramom na glavi. narod im je rekao gudbaj for ever.

nova opcija na nasoj pozornici je dr.nestorovic. nekompromitovan, sa distancom prema aparatu drzavnom. bilo bi izgledno kad bi preuzeo sve te ostatke ds-a, bez cuta, muta,marinike, djitlera, miletica i drugih dovana

naravno to nece biti. znaci i 2027, ista meta isto ostojanje, sa jos manjim procentima za cute, mute, solaka, djitlera mariniku cobanu iz panceva
Jel to ona budala cija jedna budala tvrdi da je Elon Musk Srbin?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ma mrzim likovanje ovih koji su na vlasti,a plakanje onih koji su izgubili.I kao sto sam rekao,da su se skupili u prvom krugu,mozda bi dobilo bar Beograd u prvom krugu.Ovako neka placu.Ja sam uglavno izasao u prvom krugu na glasanje,a u mom mestu nije bilo ponavljanja.Najgore je sto mi koji nismo za ove sadasnje vodje ispastamo,ali sta da se radi.Politika je zlo.
pa sta ispastas kad sam kazes da je opozicija
jedna velika 0,
znaci glasas za 0 i jos se ljutis sto su izgubili :D
 
Najsmesnije je sto ljudi veruju da kada bi glasanje bilo obavezno onda bi Car izgubio :mrgreen:... A to uopste nije tacno... Kada bi svi glasaci izasli na izbore Car bi pobedio jos ubedljivije... To vam odgovorno tvrdim... Covek koji iskreno zeli promenu ima potrebu da izadje na izbore...Ovaj narod to vecinski ne zeli, budite sigurni u to i priznajte Caru da je legitimni predstavnik naroda... Sto se tice Bgda, bilo je kradje i prevara, standardno za nase drustvo...
Nije on nikakav car, nego psihopata, i narod ga prezire, ali mnogi idu da glasaju za njega jer moraju, ucene, pretnje, izgubićeš posao, ostaćeš bez socijalne pomoći...
Ovi izbori su pokazatelj da se njemu i njegovoj sekti vidi kraj, neće još dugo opstati na vlasti.
 
Nije on nikakav car, nego psihopata, i narod ga prezire, ali mnogi idu da glasaju za njega jer moraju, ucene, pretnje, izgubićeš posao, ostaćeš bez socijalne pomoći...
Ovi izbori su pokazatelj da se njemu i njegovoj sekti vidi kraj, neće još dugo opstati na vlasti.
Ti stvarno mislis da ga vecina ne voli? Shvati da je Bgd samo jedan deo Srbije...A i recimi da li mislis da ovaj narod ni Tita nije voleo?
 
Najsmesnije je sto ljudi veruju da kada bi glasanje bilo obavezno onda bi Car izgubio :mrgreen:... A to uopste nije tacno... Kada bi svi glasaci izasli na izbore Car bi pobedio jos ubedljivije... To vam odgovorno tvrdim... Covek koji iskreno zeli promenu ima potrebu da izadje na izbore...Ovaj narod to vecinski ne zeli, budite sigurni u to i priznajte Caru da je legitimni predstavnik naroda... Sto se tice Bgda, bilo je kradje i prevara, standardno za nase drustvo...
Tvrdis da je opozicija krala glasove i davala Vucicu da bi pobedio?
:dash:
 
Nije on nikakav car, nego psihopata, i narod ga prezire, ali mnogi idu da glasaju za njega jer moraju, ucene, pretnje, izgubićeš posao, ostaćeš bez socijalne pomoći...
Ovi izbori su pokazatelj da se njemu i njegovoj sekti vidi kraj, neće još dugo opstati na vlasti.
Sve mi se cini da ce ipak opozicija da se medjusobno pokolje, ko ce pre sa SNS u formiranje vlasti
 
Poput Dekija Bulatovića. :lol:
Taj čovjek je jednostavno prepoznao svoje životne zablude.
Na kraju krajeva, Isusu su obraćenici isto bili najmiliji.

:heart2: :heart2: :heart2: 🐈

Pa i ja sam u mladosti poput svojih roditelja bio SDP-njara, ali sam progledao i spoznao humanizam i ljubav kojima HDZ zrači.
 

Back
Top