U zdravom telu...

Razmisljala sam, da kupim dzak, pa da vezbam u kuci, al' nije mi to to!
U drustvu je ipak bolje, jaca je motivacija, Tajci uvek pusti neko ludilo od muzike, a i kod kuce nemam pred kim da se sepurim! :lol:
Doduse, prvi trening mi je uvek blam nevidjeni kad napravim duzu pauzu. Al' brzo se vracam u formu!
 
Nemojte jogu molim vas.
To je uzas,zavaravanje tela i uma ili kako bih ja rekao teznja ka ne-bicu.
Uzas,horor,strasno,mante se toga.
Ipak je muzika nesto najjace.

Dva sata aktivnog sviranja gitare gde su vise od 70 % misica u upotrebi,jeste ravno naporu osmocasovnog radnog vremena drvosece.
 
Gazdarica:
Masiranje vibromasazerom... :lol:
.

To bre Gazdarice samo neka sve vibrira :D


@Dont BT Oath:
Ne vole svi gitaru.
Evo, ja na primer bih vishe voleo jednu dobru sempler-klavijaturu nego dva kamiona gitara.
Gitara ce ionako umreti kao intrument za par godina. Vala dosta joj je i bilo, postao sam alergichan na taj jednolichno tupavi zvuk.

@topic:

Ma bilo kakav sport.
Igrao sam juche bilijar ceo dan :lol:
 
Што би рекла Пчелица Маја, идол мог детињства:
''Ах, како је лијепо лијенствовати по васцјели дан!''

Већ пар година једини спорт ми је пешачење са посла кући, 20 минута. И то је све.
 
Hellen:
Што би рекла Пчелица Маја, идол мог детињства:
''Ах, како је лијепо лијенствовати по васцјели дан!''

Већ пар година једини спорт ми је пешачење са посла кући, 20 минута. И то је све.

To je itekako nesto, s ozbirom da je svakog dana.
 
@NaraYan. Pa gitara je vecni instrument i tesko da moze da bude i u senci,a to da ima jednolican zvuk,prosto nije istina.Sto onda ima toliko vrsta gitara?Pa bas zbog mogucnosti i razlictosti u zvuku.
Ali konkretno ovde sam je pomenuo da je odlicno za odrzavanje kondicije.
Zato sam ja uvek u top formi za sve.
 
Nina2:
Doba izlezavanja na suncu (suncu?!) je proslo. Vreme je da se vratimo malo teretani, aerobiku, plivanju ili bilo kom drugom nacinu vezbanja u vreme zimskog perioda.
Da cujemo moje dame i gospodo, sta planirate da uradite po tom pitanju? Koji nacin vezbanja? :P
Zashto samo dame?Nije vam ovo zhenski kutak....ja sam celo leto vezhbo...i na moru i kuci...preko zime cu nastaviti sa vrecom i tegovima ponekad i basket a trening to cu da vidim...jedino ako uspem da nadjem termin posle ponoci....
 
Dont_Break_The_Oath:
@NaraYan. Pa gitara je vecni instrument i tesko da moze da bude i u senci,a to da ima jednolican zvuk,prosto nije istina.Sto onda ima toliko vrsta gitara?Pa bas zbog mogucnosti i razlictosti u zvuku.
Ali konkretno ovde sam je pomenuo da je odlicno za odrzavanje kondicije.
Zato sam ja uvek u top formi za sve.

Ma ne mislim ja to shto sam napisao, nego sam hteo malko da se raspravljam sa nekim, vidish da su to sve same gluposti... :D
A sada vec necu da tupim bezveze :D
NaraYan inache voli gitaru, shteta shto ne zna da svira istu :D
Koliko puta sam osvanuo uz gitaru, drushtvo, zene, pivo, radzu........ ih.... to su bili dani, ali opet ce ih biti:D
Poz!
 
brze cu trchati od kompa do frizhidera !
i jeshcu vishe chvaraka, pa ce glatki zheludachni mishici imati vishe posla..hm nece oni ali to se tezhe vari, vishe energije

e da ako se zapazili ovih dana moje postove sa tzv glupostima gde se pominju izvesni mushki subjekti (kolika rechenica) tj subjekat - poklopilo se sa vremenom PMS=a. ne bih da se vadim samo primecujem paralelu. kako je doshla m, tako mi je postalo svejednije. ovo bi moglo kao zapazhanje o tome. inace nisam nikog ujedala. ali brate ako mi se toliko um pomrachi.... moram neshto da uradim
da i pojachalo mi se sredjivanje kuce tih dana : )))
a tachnobiologija ... al dobro dosta kukulele.kanja
sad vassve volim. mozhda i odem do doma O
 

Back
Top