U SRBIJU DOLAZI NAJVECA RUSKA BANKA

A sto si zadovoljan? Cenis da ce ti daju kredite besplatno. mozda, ali samo u rubljama.
Dosao je i NIS u Srbiju, ne znam kako si s njim zadovoljan. Kakve bre ti vajde, kao obican covek, imas od toga da li
je banka ruska,kineska ili americka.

Nemoj da me shvatis pogresno ali...

MOZES LI TI DA SHVATIS DA JE SRBIJI U POTPUNOM INTERESU DA RUSIJA I KINA POSTANU DVE NAJVECE
PRE SVEGA EKONOMSKE SAMIM TIME I VOJNE SILE U SVETU.
ZASTO NAM JE TO TAKO VAZNO?.
ZATO JER SU SE ALBANCI PRETPLATILI NA USLUGE AMERICKOG KONGRESA TACNIJE NEKIH NAJUTICAJNIJIH LJUDI TAMO.
NARAVNO DA JE SVE TO MNOGO KOMPLIKOVANIJE I DA TU RAZNE STRUJE INTERESA UTICU NA TOK STVARI ALI OVO BI BILA NEKA KLJUCNA STVAR KOJA TRENUTNO DOMINIRA NAD OSTALIM UTICAJIMA NA DESAVANJA OKO KOSOVA I METOHIJE.
SVAKO SLABLJENJE AMERIKE SRBIJI U POLITICKOM SMISLU ITEKAKO ODGOVARA!.
ONO STO JE MOZDA PROBLEM JE TO STO JE AMERIKA POVEZANA SA EU A SAMIM TIME TO UTICE NA NAS INDIREKTNO, EKONOMSKI.
DAKLE TREBA NACI NACINA DA SE NEKAKO ZBLIZIMO SA RUSIMA I KINEZIMA A DA OPET NE SKRENEMO PREVISE PAZNJE EU-a SA TIME, JER JE EU BROD KOJI POLAKO TONE, SIGURAN SAM NECE POTONUTI ALI CE PASTI MNOGO NIZE NEGO STO JE BIO POSMATRANO U ODNOSU NA VREMENSKE DOMETE CIVILIZACIJE.

Zato nemoj vise da postavljas ovakva pitanja i komentare.
Sada smo valjda razcistili oko toga?.
Opet kazem, da me ne shvatis pogresno, nista licno, samo su me malo tvoja konstantna nelogicna pitanja i komentari izveli iz takta.
 
Opet kazem, da me ne shvatis pogresno, nista licno, samo su me malo tvoja konstantna nelogicna pitanja i komentari izveli iz takta.

Rahela, imas moj blagoslov... Mnogo sam se naljutio na tebe (blaga si ki Zlatiborski ovcji sir), samaras ih rukama. Ne mere. Ne moze. Nicht! Nogama, svester, nogama ih samaraj, gazi bez ostatka, ubij ih u pojam! :ok:

_nobody_
 
jadni oni gde Rusi udju al dobro :hahaha:
za bolje i nismo

Ne mogu da verujem da neki ljudi jos uvek zive u 50-im.
Svet se menja, nista nije isto kao pre a jos manje ce biti isto za 10 ili 15 godina.
Vec sam rekao da je od NAJVECEG MOGUCEG INTERESA za SRBIJU da AMERIKA ekonomski KRAHIRA.
Ne zato jer SRBI MRZE AMERIKANCE.
JA ih recimo VOLIM.
Vec zbog politike vlade u Vasingtonu.

Dakle Srbiji JESTE U INTERESU DA SAD KRAHIRAJU, Srbiji NIJE u interesu da EU krahira jer smo sa njima
ekonomski uvezani, veoma blisko.
PREVISE ekonomski zavisimo od onoga sto se odluci u Briselu a nismo ni clanica.
Ljudi u SAD i EU NE TREBA d ase boje da nece imati sta da jedu i slicno kao sto mi(dobar deo nas) nismo imali 90-ih.
Pasce do nekog ekonomskog nivoa kada ce nastupiti ekonomska ravnoteza u Svetu.
Do tada ce 97% Sveta biti kapitalisticki homogeno.
Ono sto NAS SRBE ugrozava nije kapitalizam, nije globalizam, vec TUDJ PRLJAV NOVAC KOJI LOBIRA U AMERICI.
Posto nismo na vreme reagovali i stvorili takvu drzavu koja ima novca i za dobar zivot i za lobiranje kao i za podizanje nataliteta srpskog i ugrozenog ne albanskog stanovnistva na KIM i u Srbiji , tj. posto jedva imamo za lebac, mleko i penzije, nismo u stanju da se tom novcu suprostavimo.
Nasa dijaspora je jako neorganizovana i to je ono na cemu se sada radi.
Dakle da nekome pre 3 ili 5 godina nije bilo jasno da je Srbiji u interesu jaka Kina i JAKA RUSIJA, razumeo bih.
Ali da mu SADA to nije jasno, TO NE RAZUMEM.
 
Poslednja izmena:
Ne mogu da verujem da neki ljudi jos uvek zive u 50-im.
Svet se menja, nista nije isto kao pre a jos manje ce biti isto za 10 ili 15 godina.
Vec sam rekao da je od NAJVECEG MOGUCEG INTERESA za SRBIJU da AMERIKA ekonomski KRAHIRA.
Ne zato jer SRBI MRZE AMERIKANCE.
JA ih recimo VOLIM.
Vec zbog politike vlade u Vasingtonu.

Dakle Srbiji JESTE U INTERESU DA SAD KRAHIRAJU, Srbiji NIJE u interesu da EU krahira jer smo sa njima
ekonomski uvezani, veoma blisko.
PREVISE ekonomski zavisimo od onoga sto se odluci u Briselu a nismo ni clanica.
Ljudi u SAD i EU NE TREBA d ase boje da nece imati sta da jedu i slicno kao sto mi(dobar deo nas) nismo imali 90-ih.
Pasce do nekog ekonomskog nivoa kada ce nastupiti ekonomska ravnoteza u Svetu.
Do tada ce 97% Sveta biti kapitalisticki homogeno.
Ono sto NAS SRBE ugrozava nije kapitalizam, nije globalizam, vec TUDJ PRLJAV NOVAC KOJI LOBIRA U AMERICI.
Posto nismo na vreme reagovali i stvorili takvu drzavu koja ima novca i za dobar zivot i za lobiranje kao i za podizanje nataliteta srpskog i ugrozenog ne albanskog stanovnistva na KIM i u Srbiji , tj. posto jedva imamo za lebac, mleko i penzije, nismo u stanju da se tom novcu suprostavimo.
Nasa dijaspora je jako neorganizovana i to je ono na cemu se sada radi.
Dakle da nekome pre 3 ili 5 godina nije bilo jasno da je Srbiji u interesu jaka Kina i JAKA RUSIJA, razumeo bih.
Ali da mu SADA to nije jasno, TO NE RAZUMEM.

Mi nismo u ruskom interesu. Zar je to toliko teško shvatiti? A dokazuju ti svakodnevno.
 

Back
Top