U Srbiji stare gaće za nove uz doplatu

Pa to su sve banovani nalozi i uvek mi je nick Torrente tako da se zna ...i uvek je samo jedan....za razliku od tebe koji imas 100 nickova ...sto si obrisao onaj post sa onog naloga sa srcima??

Pa nalog sa srcima sam otvorio kad mi je ovaj bio banovan.
Inače, ja uvek kažem koji su moji raniji nickovi.

Ovde ima homića, tako da sam izbrisao poruku sa naloga 5srca da se ne napali Misoni na srca :confused::confused::confused:.
 
Ovi prasići mi promiču pred očima, jedan za drugim...mmmm...a, grešna duša moja, sada je post:eek:
Nego vratimo se temi.
Što se tiče ove akcije staro za novo, ideja nije loša iako postoji to već odavno u trulom kapitalizmu, ali ovde je to jadan pokušaj da se privuku kupci. I onda nam uvale te šerpe i gaće po, i dalje, nerealnim cenama....
Jedino možda ovi traktori...:mrgreen:
 
Ovi prasići mi promiču pred očima, jedan za drugim...mmmm...a, grešna duša moja, sada je post:eek:
Nego vratimo se temi.
Što se tiče ove akcije staro za novo, ideja nije loša iako postoji to već odavno u trulom kapitalizmu, ali ovde je to jadan pokušaj da se privuku kupci. I onda nam uvale te šerpe i gaće po, i dalje, nerealnim cenama....
Jedino možda ovi traktori...:mrgreen:

Pa recimo kad je duks u pitanju....ako je kostao 3000din. dici ce cenu na 3500 i racunace ti tvoj polovni 500 dinara :)
 
Pa recimo kad je duks u pitanju....ako je kostao 3000din. dici ce cenu na 3500 i racunace ti tvoj polovni 500 dinara :)

Odlicno resenje za uvaljivanje starog lagera koji se raspada a glupih ce uvek biti i zivece u zabljudi da su napravili dobar posao.Zemljo otvori se,da li je moguce da su nam mozgovi toliko atrofirali i da ne vidimo kad neko hoce da nam nesto uvali i to sa osmehom i marketingom?
 
:hahaha::hahaha:
pa ovo strasno ladno imaju proizvod koji se zove Kekec ,moram otici u neku radnju sa belom tehnikom samo da vidim to cudo :mrgreen:

news_3228.jpg
 
kad je vec rec o gacama

http://www.vesti.rs/exit/Prividno-odrzanje-sna.html

Zabrujao je motor, i to iz prve, kako su saopštili mediji, zakotrljali se točkovi, strepnje radnika su barem nakratko uklonjenje. Srce puno, a kasa? Zna li neko zašto se prvi punto zakotrljao tačno dan pre isteka krajnjeg roka za uplatu 200 miliona evra osnivačkog uloga?

Rok je istekao u utorak i to tačno u ponoć. Poslednja dva meseca, a verovatno i više, na svako pitanje o tih 200 miliončića dobijao se nemušt odgovor, u stvari, da se ne lažemo, odgovora nije ni bilo, sve do ovog svečarskog dana.

Savetnik u Agenciji za privatizaciju zadužen za Fiat i direktor Centra za restrukturisanje Aleksandar Ljubić tom je prilikom rekao da se ugovor između države Srbije i Fiata neće menjati, kao i da se na njegovoj realizaciji radi. Konkretno, o investiciji od 200 miliona evra Ljubić je samo dodao da će ona biti realizovana kada u Fiatu procene da je vreme za proizvodnju novog modela A klase.

U Politici su se bavili malo analizom ugovora. Pa tako u prvoj glavi Tumačenje i područje primene – Long Stop dan (krajnji rok) definisan je na sledeći način: „To je 31. mart 2009. godine ili neki kasniji datum o kome se strane (Republika Srbija i Fiat) dogovore u pisanoj formi”.

Zaključak je da ovako definisanim rokom praktično znači da rok i ne postoji. Može se zaključiti da će Vlada Srbije i dalje izlaziti u susret svakoj želji Torineza ne bi li barem prividno održavala na površini kragujevačku fabriku i san o proizvodnji stotina hiljada automobila godišnje. Citirajmo predsednika: „Dajte, ljudi, da se uzmemo k pameti”.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
e, sto se nisam potrudio, pa kupio zastavu, a pare...nema veze, pa pola ti dodjem, za pola me sacekaj!
 
Nije to nikakav Mirosavkim izum vec kradja ideje od Nemaca,jer to vec uveliko rade u Nemackoj,menjaju stare aute za nove,stare ves masine za nove ,stare TV za nove itd...sto je u principu dobra stvar u ovoj krizi,jer se ljudi uposljavaju,cuvaju radna mesta i potrosnja je samim tim veca...sve u svemu ,dobra stvar.:ok:
 
Gologuza evropejska kamarila ubuduce ce u Srbiji moci da zamene stare gace za nove izjavio je ministar Bozidar Djelic. Posto Evropa ne prima one sa us-ranim gacama radi brzeg ulaska u EU srpske proevropske vlasti pokrenule su tu akciju......kod dobrog dela gradjana primeceno je "ZUTO" na gacama a takve u EU ne primaju ni pored praznih obecanja.

(MONDO)


zato patrijote i nece u Europu ne mogu da stignu da se obrisu od tolikog sr...a koje prosipaju svakodnevno...a i verni su samo jednim gacama, ne vole izdaju.......:mrgreen:
 
Poslednja izmena:

Back
Top