У Пули бомбе због Косова

sto mislis pod "odrani"..
ja doista o tome neznem mnogo, pa bih te zamolila ako imas neka saznanja da mi kazes...mozda se to od nas krije...

tema ode opet u off. a defacto pitanje je bilo zasto uje pale shiptare ,ako se uzme u obzir Agim Cheku koji je bio perjanica ZeNGi ,a a sad mu pale njegov 'narod' tamo u Puli.Pa to mu dodje kao shiptari su bili dobri dok su Hrvatima ochistili drzavu od Srba,a sada kada oni to hoce da urade kod njih hrvati im ne daju,Mozda ja to ne razumem.

@nexxx011 ne nerviram se nego su mi tvoji postovi pomalo dvolicni eto to je to.

@slavonija vi Hrvati toliko vise od nas Srba posecujete nase patriotske sajtove da stvarno ne verujem da sada to cujes prvi put od mene
 
mi smo protiv Srba ratovali samo iz dva razloga
1. kada su htjeli da nas totalno posrbe i uniste (kraljevina)
2. kada su nam pokusali silom oduzeti 1/3 drzave..
u ostalim situacijama smo bili uz Srbe u povijesti ima dovoljno primjera "priskakanja " u pomoc Srbima...od Kosovske bitke , preko vaseg rata sa Bugarima , na ovamo
Naravno, bez laži ne možemo širiti našu "dobronamernu" politiku.
1. Kada su to Srbi hteli Hrvate da posrbe i unište?
2. 1/3 vaše države???? Države koju ste stekli kao pobednici u dva svetska rata????

A što se tiče ubijanja Srba, nisu Hrvati propustili priliku 1914 da divljaju po Mačvi, a i ostalim delovima Srbije.

I gledaj kakve laži šire kako bi opravdali Jasenovac, Oluju, Bljesak.... I to ovi "dobronamerni" Hrvati.
 
tema ode opet u off. a defacto pitanje je bilo zasto uje pale shiptare ,ako se uzme u obzir Agim Cheku koji je bio perjanica ZeNGi ,a a sad mu pale njegov 'narod' tamo u Puli.Pa to mu dodje kao shiptari su bili dobri dok su Hrvatima ochistili drzavu od Srba,a sada kada oni to hoce da urade kod njih hrvati im ne daju,Mozda ja to ne razumem.

@nexxx011 ne nerviram se nego su mi tvoji postovi pomalo dvolicni eto to je to.

@slavonija vi Hrvati toliko vise od nas Srba posecujete nase patriotske sajtove da stvarno ne verujem da sada to cujes prvi put od mene

Nisu moji postovi dvolični već se jednostavno u nečemu slažemo a u nečemu ne.Ja ne pratim slepo neku stranku koju simpatiše.pa ja čak nisam ni član ni jedne stranke tako da jednostavno gledam široko.Ne moram u svemu da se složim sa osobama na vlasti a u nečemu se slažem sa opozicijom.Meni je bitno da nađem neku sredinu svega toga jer je istina obično negde u sredini............
 
Nisu moji postovi dvolični već se jednostavno u nečemu slažemo a u nečemu ne.Ja ne pratim slepo neku stranku koju simpatiše.pa ja čak nisam ni član ni jedne stranke tako da jednostavno gledam široko.Ne moram u svemu da se složim sa osobama na vlasti a u nečemu se slažem sa opozicijom.Meni je bitno da nađem neku sredinu svega toga jer je istina obično negde u sredini............
istina je tamo negde dosije x

pa nisam ni ja clan neke stranke a i ne idem na izbore,a ima dosta sto se slazem i sa ovima na vlasti, a i sa opozicijom.

Hvala na razumevanju
 
mi smo protiv Srba ratovali samo iz dva razloga
1. kada su htjeli da nas totalno posrbe i uniste (kraljevina)
2. kada su nam pokusali silom oduzeti 1/3 drzave..
u ostalim situacijama smo bili uz Srbe u povijesti ima dovoljno primjera "priskakanja " u pomoc Srbima...od Kosovske bitke , preko vaseg rata sa Bugarima , na ovamo

овде нико не прати фабулу
 
nije valjda da mislis da smo mi slijepci..?;)
u ovom slucaju vjerojatno neka preventiva...mi smo ti kao Ameri i oni su preventivno napali Irak...i jos kojesta :lol:

а ту си лутко ја помислио да ти се није компјутер запалио.:)

А то да сте ви као Амери ,па ајде бомбардујте нас,али сами па да видимо.:confused:

Него где су ти подаци о Косовском боју и Ви тамо како растерујете Турке на буљуке:roll:
 
pa rekla sam, ako nitko od forumasa Srba danas (a ima ih koji to znaju i vec su na ovom forumu o tome pisali) ne napise, onda cu ja, ako treba sutra cijeli dan guglat...;)

почни да гуглаш одмах нестрпљив сам да научим нешто из повијести братскога нам народа Хрвата.

А и када си већ споменуо оно са бугарском баш ме занима, да ли сте и у ПРВОЈ СРПСКОЈ АРМИЈИ под командом Војводе Радомира Путника били и тада коњушари:wink::?:
 
а ту си лутко ја помислио да ти се није компјутер запалио.:)

А то да сте ви као Амери ,па ајде бомбардујте нас,али сами па да видимо.:confused:

Него где су ти подаци о Косовском боју и Ви тамо како растерујете Турке на буљуке:roll:

nisam ja tvrdila da smo mi rasterali Turke nego da su se i Hrvati( sad, dali posebno brojno ?, ali to nema veze, bitno je da ih je bilo) borili na vasoj strani...koliko se sjecam bilo je i Madzara i onih iz Bosne, kralj Tvrtko ili tako nekako...
Dikan bi to mogao isto znati...
 

Back
Top