U kakvoj državi živimo?

Kakve veze ovo ima sa politikom??
Temu zakljucati a autorki teme kupiti pendrek
s030.gif
 
nema tu mene shta da zadovoljava u vezi njih..pendrek perhaps :mrgreen:
nego chisto zzelim da chujem vasha mishljenja u vezi toga, da li je nasha policija stvarno na nivou zadatka, ako zadatak uopshte postoji? i kako treba da izgleda neko koga bi trebalo da legitimishu? da nosi zatvorsku, ludachku koshulju?

Evo ti sad . Policija jeste na nivou zadatka , kad zadatak postoji . Cesto zadatka nema ,jer je to odluka drzavnih organa . Kompletan kriminal u drzvi moze da nestane za 48 satii , ako tako nsto odluci drzava, al to ni jedna drzava na svetu do sad nije odlucila . Jednostavno ,ne ispati im se .
Policaci su cesto obicne dzukele , a cesto i sasvim prijatni ljudi . U ostalom kao svi ljudi u svim profesijama .
da bi te neki pandur legitimnisao , treba da bides malko sumnjiva , a ne gnevna i neuroticna .
Do duse , po nekad se agresija ( kao sto je tvoja ) ispoljava usled anksioznosti .

daklem , taj sindrom nikad dovoljno bezbednosti , moze da se razvije usled drugih oblika nesigurnosti , kojih u opste nisi svesna .

Po nekad je dovoljno iskociti iz dnevne rutine , pa da se postane konfuzan . Zbunjenost moze uslediti, takodje usled pogresnih i nerealnih ocekivanja , kao i usled preteranog promskuiteta .

E sad , ti se nadji .
 
kakve veze ima stanje u drzzavi sa politikom? jel ti to mene zayebavash?
pendrek zadrzzi, ne lozze me pomocna sredstva.

tema je korektnost policajaca pre svega..ako treba da crtam, nacrtacu

Polcajci su po nekad ne korektni . Al prema tebi su beskrajno korektni, u svim slucajevima koje si opisala .

I generalno , zaiste rade svoj poso .
Promiskuitet zaista ume da obezglavi devojku .
 
Poslednja izmena:
Happi znas sta.
E'o ti zanimacija.
Unajmi fotografa i radi to sto radis s'pandurima ,ovekoveci momenat ,zatim otkucaj tekst sa naslovom "predstavka na rad policije" ,ne zaboravi da pored slike navedes vreme i mesto gde je uočen prekršaj od strane policije ,sve to zacini patetikom u smislu "loš primer ... nezadovoljstvo građana ... " pa na kraju "Molimo Vas da postupite u skladu sa Vašim ovlašćenjima i protiv policajaca koji su učinili navedeni prekršaj preduzmete mere predviđene zakonom kako bi se ovakvo bahato ponašanje ubuduće izbeglo"
Dokumenat posalji komandiru policijske stanice u mestu gde se odvijala radnja i generalnom inspektoratu MUP-a Srbije.
E da.I ne zaboravi da se predstavis punim imenom i prezimenom, a mozes i da navedes adresu i broj telefona.
Zivi bili i tebe da vidimo na vestima.
 
jasno.
sumnjiva im jelte-nisam, gnevna i neurotichna takodje nisam i uvek sam raspolozzena kad izadjem u shetnju..hocesh da mi gledash u dlan ili da ti pricham poslednji san? ccc..konfuzno razmishljash, u stvari, pogreshno razmishljash..
zbunjena mozzda jesam, ali promiskuitetna nisam, niti sam ikada bila..uvek se drzzim jednog pendreka :mrgreen: si gotov? :mrgreen:o Bozze, toliko ogranichenosti u jednom choveku
da, a ja cu biti francuska sobarica i teracu ga da me shiba po guzi
pa nije on derpe da mu se uvlachish toliko u bulju..strashno :confused:

Pa to onda znaci da imas neki ozbljniji problem .
Na zalost .
 
Pa to onda znaci da imas neki ozbljniji problem .
Na zalost .
to znachi da ti imash problem i da te je celokupno stanje u drzzavi odvelo u jednu krajnost, za koju slobodno mogu reci, postoji definicija u medjunarodnoj klasifikaciji bolesti.
Nazzalost se pishe sa-dvojeno :mrgreen:

ali ja ne zzelim da se vredjamo, a ti si pocheo i mislish da sam guska kao i vecina zzena na forumu..ali nema veze.. ja sanjam- ti tumachish :))
btw taj post ''glupa ideja'' nije bio namenjen tebi, nego prepametnom forumashu iznad tebe
 

Back
Top