U kakvoj državi živimo?

aj shto mrzim autoritete..nego mrzim kad autoritet misli da je iznad mene, tj da je emancipovaniji samo zato shto ima na sebi fuckin uniformu..i da s njom mozze da radi shta god zzeli kad mu se digne. jasno zzenama? ili se vama ne dizze, pa ne znate :mrgreen:
nisam feministkinja jao jao:))
 
ok, glasu razuma..ovde prichamo o onima koji sprovode pravdu..iskustva molim lepo, ako ih imate..

sluchaj br. 2 Dobri policajci

vracam se kuci uveche, leto ove godine..puca mi shtikla, sedim chekam bus i plachem..prilaze, pitaju dal me neko dirao, ja kazzem ''neee..pukla mi shtiklaa''..suze teku kao kisha..
oni dzodze sa mnom, kupuju lepak, lepe shtiklu..lepo od njih zaista :)
 
zato shto bulji kao debil, a to je nevaspitano..na nevaspitano odgovaram istom merom..kako zashto..pff :confused:

Nije nevaspitano . Lepo je videti lep zenu . Il si mozda bila nakaradno obucena .
Nemoze teget i crveno , znas i sama valjda . Il ako si imala neki ogromni sesir , sa grozdjem.
Pa zar nije bas lepo sto te je gledao? Nista nepristojno nema u tome . E sad , da si se isplazila nekom francuskom policajcu , zaista bi dobla samarcinu . Narocito , akoje taj franciski policajac iz Senegala . eto oni zaista jesu emancipovani , i ako i ni gledaju zene , oni tamo zene smatraju skroz ravnopravnim , pa bi se provela bas kako treba .
 
ok, glasu razuma..ovde prichamo o onima koji sprovode pravdu..iskustva molim lepo, ako ih imate..

sluchaj br. 2 Dobri policajci

vracam se kuci uveche, leto ove godine..puca mi shtikla, sedim chekam bus i plachem..prilaze, pitaju dal me neko dirao, ja kazzem ''neee..pukla mi shtiklaa''..suze teku kao kisha..
oni dzodze sa mnom, kupuju lepak, lepe shtiklu..lepo od njih zaista :)

Ma tebe su prvo roditelji trebali da ispendrece, ne bi se plazila nikom...a ovi te videli kakva si i nece za tu platu jos da vaspitavaju nekog...nisu roditelji niti ludi!
 
Nije nevaspitano . Lepo je videti lep zenu . Il si mozda bila nakaradno obucena .
Nemoze teget i crveno , znas i sama valjda . Il ako si imala neki ogromni sesir , sa grozdjem.
Pa zar nije bas lepo sto te je gledao? Nista nepristojno nema u tome . E sad , da si se isplazila nekom francuskom policajcu , zaista bi dobla samarcinu . Narocito , akoje taj franciski policajac iz Senegala . eto oni zaista jesu emancipovani , i ako i ni gledaju zene , oni tamo zene smatraju skroz ravnopravnim , pa bi se provela bas kako treba .
ne, sasvim normalno, pristojno, sa stilom kao i uvek kad izadjem iz kuce,,kaputic, farmerke, ravne chizme, pushtena kosa..pobogu, ishla u prodavnicu..
zato i pitam u chemu je fora s nashim cajcima

Pa nije bas iskustvo ali ajde...
Vracao se nocas sa splava,kad pored obdanista parkirana patrolna kola,a ispred njih dva policajca i neki lik duvaju!:zurka::eek:
ja bi to prijavila :rumenko:
 
Ma tebe su prvo roditelji trebali da ispendrece, ne bi se plazila nikom...a ovi te videli kakva si i nece za tu platu jos da vaspitavaju nekog...nisu roditelji niti ludi!
Тачно тако, али колико сам ја схватио она је баш хтела да је пандури испендрече - ал' нису ни они толико блесави.
 
ne, sasvim normalno, pristojno, sa stilom kao i uvek kad izadjem iz kuce,,kaputic, farmerke, ravne chizme, pushtena kosa..pobogu, ishla u prodavnicu..
zato i pitam u chemu je fora s nashim cajcima

ja bi to prijavila :rumenko:

Pa dopala si mu se . To znaci da on misli da si ti lepa . A ja verujem da jesi . Pa znas li koliko je lepo videti lepo devojku, zaboga .

On , koliko vidim , nije bio ni nepristojan , niti ti je dobavcivao , samo si mu bila mnogo lepa , pa nije mogao pogled da odvoji od tebe . Zaboga . Mada , moze biti da si nam to ispricala bas iz razloga , da ti neko to i onvde kaze.
 

Back
Top