Twilight ( Sumrak) saga

55pfv8.jpg
 
Niko ne prica o Jacob Blacku........klinac je ludilo.

Meni on nije bio nista posebno u pocetku, ali kada sam procitala treci deo, odusevio me. Lik ima neku neobicnu harizmu. Sav je pozitivan. Bilo je planirano u pocetku da on bude samo sporedni lik i da se pojavi samo u prvom delu, ali Majerovoj se toliko svideo da mu je dala vecu ulogu u serijalu.
 
Jedna lepa vest za sve ljubitelje Twilight fenomena, ali i ljubitelje naucno-fantasticnih romana:

U Beogradu ce se od 29. do 31. oktobra, u organizaciji Udruzenja gradjana Fanovi naucne fantastike SCI&FI, odrzati Prva konvencija naucne fantastike SFTerracon 2009! Konvencija ce se odrzati u magacinskom prostoru koji se nalazi u ulici Kraljevica Marka broj 4. Svoje ucesce na konvenciji vec su najavili brojni ucesnici i gosti iz zemlje i inostranstva.

Za sada se sigurno zna da ce medju ucesnicima iz Srbije biti dr Sava Damjanov, vanredni profesor za Istoriju srpske knjizevnosti na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu, koji se u svojim naucnim istrazivanjima posvetio, izmedju ostalog, fantasticnoj knjizevnosti, kao i Jovan Ristic, novinar, iz Drustva ljubitelja fantastike "Lazar Komarcic". Organizatori ulazu veliki trud da na konvenciju dovedu i Zorana Zivkovica, naseg svetski proslavljenog pisca fantastike i jednog od osnivaca Drustva ljubitelja fantastike „Lazar Komarcic“.

Forum Twilight Srbija www.twilightsrbija.com je sa velikim zadovoljstvom i ponosom prihvatio poziv organizatora da bude jedan od ucesnika na ovoj konvenciji.

Stoga, ovom prilikom obavestavamo sve ljubitelje Twilight sage i ovog neverovatnog pop fenomena da ce se forum Twilight Srbija 31. oktobra, u periodu od 19,45 h do 20,15 h, predstaviti svim ucesnicima konvencije i dati kratki prikaz svog nastanka, dosadasnjih rezultata rada foruma i buducih planova. Istog dana, svi posetioci ce imati prilike da na standu foruma Twilight Srbija pogledaju, izmedju ostalog, majice i nakit sa Twilight motivima.
 
Cao svima....Ja sam ovde nova,tako da ne znam puno da se snalazim...........
Mnogo volim "Sumrak" sagu,tako da sam tu temu trazila i na ovom forumu.......
Za pocetak cu reci da su i film i knjige extra.....sve knjige sa procitala...neke vise puta.......
Prvo sam pogledala film,zatim procitala knjige.......
Vidim da vecina vas kaze da je film sranje i patetika,za sta kazem da nije tacno........
Slazem se da se dosta razlikuje od knjige i da je lose snimljen,ali oni su taj film snimali sa malo para i nisu ocekivali da ce steci toliku popularnost....Zato ce ostali delovi biti mnogo bolje odradjeni........
Slazem se da je Stefani te knjige napisala na foru drugih knjiga,tj. happy end,vampiri i ti fazoni,ali je jako lepo napisano....Sa puno maste i dogadjaja......Samo su to u filmu lose prikazali.......
Oni koji nisu procitali knjige ne mogu nista lose da kazu,jer jednostavno nemaju pojma (bez uvrede)......Bas me zanima kako bi oni napisali......
Svi moji iz drustva i skole koji su gledali film,rekli su da je extra,da su ga odgledali vise puta i da hoce i knjige da procitaju.......
Sto se tice glumaca,oni su dobro odradili svoj posao....I sto se mene tice,Robert Patinsonu i Kristen Stjuart odlicno stoje te uloge......
Mislim da je to sve od mene.....Za sada........:heart:
 
Gledao po preporuci i pokajao se...
Inace obozavam da gledam filmove ,nagledao sam se raznih gluposti a ovaj film je jedan od takvih,obicna komercijala...
Obicno ga obozavaju devojcice,a zna se i zasto,zbog simpaticnog glavnog lika.
 
Cao svima....Ja sam ovde nova,tako da ne znam puno da se snalazim...........
Mnogo volim "Sumrak" sagu,tako da sam tu temu trazila i na ovom forumu.......
Za pocetak cu reci da su i film i knjige extra.....sve knjige sa procitala...neke vise puta.......
Prvo sam pogledala film,zatim procitala knjige.......
Vidim da vecina vas kaze da je film sranje i patetika,za sta kazem da nije tacno........
Slazem se da se dosta razlikuje od knjige i da je lose snimljen,ali oni su taj film snimali sa malo para i nisu ocekivali da ce steci toliku popularnost....Zato ce ostali delovi biti mnogo bolje odradjeni........
Slazem se da je Stefani te knjige napisala na foru drugih knjiga,tj. happy end,vampiri i ti fazoni,ali je jako lepo napisano....Sa puno maste i dogadjaja......Samo su to u filmu lose prikazali.......
Oni koji nisu procitali knjige ne mogu nista lose da kazu,jer jednostavno nemaju pojma (bez uvrede)......Bas me zanima kako bi oni napisali......
Svi moji iz drustva i skole koji su gledali film,rekli su da je extra,da su ga odgledali vise puta i da hoce i knjige da procitaju.......
Sto se tice glumaca,oni su dobro odradili svoj posao....I sto se mene tice,Robert Patinsonu i Kristen Stjuart odlicno stoje te uloge......
Mislim da je to sve od mene.....Za sada........:heart:

apsolutno netacno........
knjige su bile na lisi bestselera u samom vrhu,tako da je normalno da je i popularnost filma ocekivana............
 
knjige su postale popularnije tek kada je odgledan film......

ne......
ja procitala sve knjige pre nego sto se znalo ovde za njih,i lepo,jos kad sam citala prvi deo lepo nasla da je on na listi bestselera,kao sto sam vec rekla,i to u samom vrhu,cini mi se i da je dugo bio na prvom mestu.........
a film i nije neki da bi toliko izreklamirao knjige............
get your facts right!:rtfm:
 
ne......
ja procitala sve knjige pre nego sto se znalo ovde za njih,i lepo,jos kad sam citala prvi deo lepo nasla da je on na listi bestselera,kao sto sam vec rekla,i to u samom vrhu,cini mi se i da je dugo bio na prvom mestu.........
a film i nije neki da bi toliko izreklamirao knjige............
get your facts right!:rtfm:

od svih ljudi koje poznajem,ni jednom nisam cula za knjige dok nije izasao film.....cak ih nije bilo ni u biblioteci.......a to za popularnost filma sam tako procitala i cula......
 

Back
Top