Туђманов син-председник

[/B]

neznam, ali znam da je nazalost politicki mrtav...(umrtvljen)...iako bi bio idealan kandidat..

po čemu neko može biti idealan kandidat a na deponiji je nbe samo političkog već i medijskog i svakog drugog života


(mislim nemam ništa protiv njega) samo primjećujem

PS eto drago mi je da tebi kao hadezeovki je Budiša drag...eto ipak nisi baš zaglibila i još ima nade za tebe:)
 
a koja bi to stranka bila dobra?

ili se namece da nema potrebe za visestranackim sistemom...


iznenadujuci zakljucak iz onoga sto sam napisala:???:
nema idealne i dobre stranke...nigdje u svijetu, i to pretpostavljam znas...imaju samo stranke koje bolje ili losije zastupaju interese biraca
osim toga na ovim prostorima takoder nema neke demokratske i visestranacke tradicije i sve one uce "u koracima", i demokraciji i diplomaciji i zastupanju interesa
i politika je uvijek( u demokraciji) umijece postizanja moguceg i prema vani i prema "unutra" , i sto se tice RH to zna HDZ bolje od SDP (iako je i on daleko od mnogo bolje)
 
po čemu neko može biti idealan kandidat a na deponiji je nbe samo političkog već i medijskog i svakog drugog života


(mislim nemam ništa protiv njega) samo primjećujem

PS eto drago mi je da tebi kao hadezeovki je Budiša drag...eto ipak nisi baš zaglibila i još ima nade za tebe:)


po kvalitetima koje taj covjek posjeduje.( i moralnih i intelektualnih)..prisjeti ga se

p.s. vec sam ti jednom napisala, ja uopce nisam HDZ-ovka, ali ih biram onda kada mislim da ce najbolje provesti ono sto smatram dobrim (sto je pri posljednjim izborima bio slucaj)
 

Back
Top