True Blood

Ako tara preživi sačmaru u glavu serija će postati totalna glupost ,izgleda da će sledeća sezona biti dobra vratio se Russell a izgleda da će se Bill i Eric boriti zajedno protiv authority-ja jedino me nervira povratak onog sveštenika i krivo mi je što su ubili Jesusa bio je dobara lik :(
 
Finale je bilo sranje cak i za moja ocekivanja. Jedina dobra stvar sto su konacno roknuli onu dosadnu taru. Uopste ne kapiram njenu poentu kroz seriju sem da ide na ku*ac svima.
 
Finale je bilo sranje cak i za moja ocekivanja. Jedina dobra stvar sto su konacno roknuli onu dosadnu taru. Uopste ne kapiram njenu poentu kroz seriju sem da ide na ku*ac svima.

I ja bih volio da su je roknuli i meni ide na živce ali kontam da će da preživi ,tipa samo joj je okrzlo glavu i te fore verovatno će Bill i Eric doleteti nakon što osete Sukin strah i onda će dati krv Tari.
 
Ja skidam sa wareza, prvih par sezona odjednom, a sad svake nedelje kad izadje.

Nego ne razumem sta je sa Suki?! U svakoj epizodi me nervira jer glumi idiota i samo kontrira, njen lik je izgubio svaki smisao...i nervira me sto se svi kao loze na nju, a sve zenske u seriji, osim Marni i obe plave konobarice, su bolje ribe od nje.

I ne razumem zasto je Pam u senci, i zasto likovi ne lice na sebe. Jedino je lik Dzejsona ostao dosledan.

Au! I mene izgleda svasta nervira :)

Jel skidas sa prevodom ubacenim , ili moras i prevod da skidas naknadno ?Nisam bas puno upucen u to ;)
NIje losa serija ,ja sam gledao negde do pocetka 4 sezone ,dalje nemam :)
 
Jaooooo i mene svastaa nervira u seriji a volim je.
Marni tj Antonija kaze pusticu Suki ako se vas dvojica poubijate, Erik padne na kolena ceka da ga Bil upuca, a Suki ih gleda, samo ceka i place. O.o
Udju u onaj zacarani zid, vestica kaze "nestanite" pojave se unutra. Gleda sadasnjost i buducnost u lokvi krvi. Misliiim dajte molim vas. Ok je bilo prikazivati sve vradzbine i cini kojima se bave vestice, crna magija i to, ali su ga zaista preterali sa glupostima.

Ta scena je apsolutno van karaktera tih likova, nebulozna :confused:
U sustini napravljen je ljubavni trougao zato sto su fanovi podeljeni u tim Erik i tim Bil pa je na kraju prosle sezone bio brojniji tim Erik, ako nastave da podilaze fanovima, uglavnom Amerima, serija ce biti sve gora :roll:

To sa lokvom krvi su uzeli iz Supernatural

Jel skidas sa prevodom ubacenim , ili moras i prevod da skidas naknadno ?Nisam bas puno upucen u to ;)
NIje losa serija ,ja sam gledao negde do pocetka 4 sezone ,dalje nemam :)

Seriju skidam sa http://www.warez-bb.org/index.php treba da se napravi nalog ali jednostavno je, ako bude nekih problema javi se na pp ;)
prevode sa http://titlovi.com/ i tu izbace prevod bukvalno cim izadje neka epizoda.
 
Ta scena je apsolutno van karaktera tih likova, nebulozna :confused:
U sustini napravljen je ljubavni trougao zato sto su fanovi podeljeni u tim Erik i tim Bil pa je na kraju prosle sezone bio brojniji tim Erik, ako nastave da podilaze fanovima, uglavnom Amerima, serija ce biti sve gora :roll:

To sa lokvom krvi su uzeli iz Supernatural



Seriju skidam sa http://www.warez-bb.org/index.php treba da se napravi nalog ali jednostavno je, ako bude nekih problema javi se na pp ;)
prevode sa http://titlovi.com/ i tu izbace prevod bukvalno cim izadje neka epizoda.

Hvala puno ,;)
 
Znaci koliko sam bila luda i fascinirana ovom serijom u prve dve sezone, sada sam smorena i razocarana :roll: Smaracke vestice su unistile celu jebenu sezonu!!! Bilo je naravno i fenomenalnih scena i dijaloga, doskocica itd. al brate, postali su prave sonje...
 
Znaci koliko sam bila luda i fascinirana ovom serijom u prve dve sezone, sada sam smorena i razocarana :roll: Smaracke vestice su unistile celu jebenu sezonu!!! Bilo je naravno i fenomenalnih scena i dijaloga, doskocica itd. al brate, postali su prave sonje...

I ja upravo tako...to je i bio razlog zbog čega sam otvorio ovu temu.Da je serija u samom početku bila ovakva kao sada,nikad ne bih otvorio temu.
Totalno razočarenje!
 
Ja, inace slabi poznavalac vampira,
procitala sam samo oko 200 romana na tu temu,
(nisam stigla vise jer me ipak vise zanimaju dela Tolstoja, Selindzera, Ficdzeralda, Dostojevskog itd...
ali avaj da ne duzim...)
i 50ak knjiga koje u sebi sadrze istorijske podatke vezane za vampire,
i mnogo mnogo filmova...
naletoh jedne tople veceri na ovu seriju,
i videh zaista interesantnu uvodnu spicu,
spoj modernog i evergrina,
kvalitetne kamere i kucnih snimaka...
Pesma odlicna, sve super...
Ocekivala sam mnogo,
a kako to obicno biva cim se previse nadas bude sasvim suprotno...
Kada sam pocela da je gledam,
serija je isisala nekoliko mojih mozdanih vijuga,
i iz minute u minutu sam se osecala sve gluplje i gluplje...
Gomila besmisleno nabacanih stvari iz grcke mitologije, svedske istorije, i vampirskih legendi...
Ova mutant serija vredja inteligenciju glupim dijalozima,
losom glumom,
i promovisanjem lepote koja to nije...
Glavna glumica osim sto ne zna da glumi
(Ne pominjite Oskara,
jer nagrade vise govori o vremenu u kome zivimo,
i o onome ko je istu dodelio,
nego o onome ko je nagradu primio...),
toliko je apstraktno da je ona neka zavodnica, pa makar bila Nimfa 500 puta...

(Ne brinite fanovi,
tama kad sam pomislila da nista debilnije u zivotu nisam gledala pojavili su se vampirski dnevnisi,
a o sumrak sagama i sl. da ne govori...)

O bacim ja pogled na ovu seriju i sada,
zbog visokog Svedjanina,
cije sam svedske filmove gledala dok se nije "proslavio",
(jer jako cenim Svedsku i Finsku kinematografiju)...
Mada mu ovo u zivotu nije trbalo,
ko je upoznat sa Svedskom istorijom, politikom, pogotovo socijalnom, kulturom,
zna o cemu pricam...

PS Vampirski dnevnici i "sage o pomracenjima",
nisu zasluzile cak ni da ih udostojim komentara na njihovim temama...
Vampiri hodaju preko dana glupost... I Zaista me zanima dokle ce trajati ovo besmisleno silovanje vampira i legendi o njima...
Da se razumemo, nisam ja nikakav fan vampira,
ali me nervira kada gledam filmove gde su vampirski zubi postavljeni na sekutice, a ne umnjake,
ili gde vampiri na suncu sijaju kao dijamanti,
a ne umiru od opekotina petog stepena... :zroll:
 
Poslednja izmena:
Finale je bilo sranje cak i za moja ocekivanja. Jedina dobra stvar sto su konacno roknuli onu dosadnu taru. Uopste ne kapiram njenu poentu kroz seriju sem da ide na ku*ac svima.

E hvala bogu da je neko to primetio...:DDD Inace,po meni je serija stvarno kul jedino sto se mnogo iskomplikovalo s ovim sranjima i vesticama.. previse je tih virtuelnih stvari. Inace jedino sto mi se jako svidja to sto je Erik dopro do Sukinog srca...:D to mi je sada najzanimljivije...:D
 
I ja bih volio da su je roknuli i meni ide na živce ali kontam da će da preživi ,tipa samo joj je okrzlo glavu i te fore verovatno će Bill i Eric doleteti nakon što osete Sukin strah i onda će dati krv Tari.
Ma jok,ja msm da su je ubili...:\ Mislim,Tara ionako nema nikakve svrhe vise u seriji pa su resili da umre,jedino je ono sa Mary Ann imala malo vecu ulogu,ali je i tu pola "prespavala" :mrgreen: . Uvek su mi nekako scene sa njom bile nepotrebne osim sto je bila skoro jedina Sukuna uteha,a u ostalom nebi Suki na kraju serije toliko plakala,msm da su bas hteli da daju do znanja da je Tara mrtva...:\
Ne znam,mozda je to samo neka moja nada :mrgreen:
 
Vanja =];20274348:
Ma jok,ja msm da su je ubili...:\ Mislim,Tara ionako nema nikakve svrhe vise u seriji pa su resili da umre,jedino je ono sa Mary Ann imala malo vecu ulogu,ali je i tu pola "prespavala" :mrgreen: . Uvek su mi nekako scene sa njom bile nepotrebne osim sto je bila skoro jedina Sukuna uteha,a u ostalom nebi Suki na kraju serije toliko plakala,msm da su bas hteli da daju do znanja da je Tara mrtva...:\
Ne znam,mozda je to samo neka moja nada :mrgreen:

Tara mi je bila najgotivniji lik u prva dva serijala gde je (po meni) i ova serija trebala da se završi...sve nakon toga gubi pravu smisao ideje ove serije i počela je da liči na sapunicu (previše likova,mnogo zapleta i raspleta čisto da bi se epizoda popunila i ubacila neka vrsta iščekivanja za narednu epizodu - bezidejnost).Sigurno je da su producenti imali uvid koliko je serija popularna i nisu mogli tu da se zaustave ali mislim da su pogrešili što su nastavili...možda je trebala sa nekim novim likovima i drugačijim nazivom da se snima ovo sada što gledamo...ovo je ipak samo moje mišljenje.
 
Ziva istina. Iskreno,meni bi bilo zao da se zavrsilo na drugoj sezoni jer ne bih verovala da mogu tako da upropaste dobru seriju,al ***.
"previše likova,mnogo zapleta i raspleta čisto da bi se epizoda popunila i ubacila neka vrsta iščekivanja za narednu epizodu - bezidejnost" lepo receno...:)
 
E ljudi ja ne bih da smaram,ali mene interesuje da li je iko ovde citao knjigu ``true blod`` cisto da znam kakva je,da ne bacam pare :-) volela bih da cujem vise misljenja :-):-):-)
 
Ne postoji knjiga True Blood. Serija je snimana na osnovu knjiga Charlaine Harris,

The Southern Vampire Mysteries, kojih za sada ima 11.

Razlikuju se od serije, meni se dopadaju.

Dopada mi se i serija.
 
Poslednja izmena:
Ne postoji knjiga True Blood. Serija je snimana na osnovu knjiga Charlaine Harris,

The Southern Vampire Mysteries, kojih za sada ima 11.

Razlikuju se od serije, meni se dopadaju.

Dopada mi se i serija.

da,ali bas sam juce isla u knjizaru i videla te knjige ...i bas je bila ova slika za prvi deo (na naslovnoj strani) i pisalo "prava krv"...zato i pitam
http://www.google.rs/imgres?q=true+...45&tbnw=96&start=0&ndsp=22&ved=1t:429,r:7,s:0
bio je i komplet- "Saga Prava krv" ... :dontunderstand: :think:
 
ja kad sam u americi kupovala, postojali su kompleti od 3, 6 (verovatno i sve knjige od jednom, al toga nije bilo u ovoj knjizari) i razlikovale su se korice u kompletima.
prva knjiga iz mog kompleta ima tu istu sliku na naslovnoj i zove se Dead until dark, a ispod sitnijim slovima pise bla bla series TrueBlood. zajednicki naziv ima je The Sookie Stackhouse novels. tako da verovatno zavisi od godine izdanja i izdavaca. Bitno ti je samo da vidis kojim redom idu knjige, pa kreni polako da kupujes :)
 

Back
Top